Visszajelzés Szülinapi forgatag csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 22.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. woow015

    woow015 Utánpótlás-írogató

    Nagy csalódás ez az event!Mindenkinek sok sikert!
     
    osztrak12, karippa, őzike18- és 9 más kedveli ezt.
  2. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Többször átnéztem a nyereménylistát de a Farmaranyfa ismételten kimaradt.:oops:
    Talán majd újabb 10 év múlva...

    Mindenki mást várt. Sajnos ez most így alakult.;)
     
    Sali~*.*, maszilva, osztrak12 és 44 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Arra figyelj, hogy a következő alkalommal a másik játékfélen tudsz menni, ahol egy kérdőjel van csak, így két játékonként legfeljebb 3 ?-es mezőt lehet érinteni. Így a felhőhöz és a dekorokhoz szükséges 31 játék alatt - beleértve a kötelező Rackós játékokat is - legfeljebb 46 kérdőjeles mezőt érinthetünk, azaz legfeljebb 138 Trivia pontot szerezhetünk.
    Update: nézem a lehetséges kártyapaklikat, és csak az 1-2-3-4 lépéses kártyapaklival lehet mindkét kérdőjeles mezőn megállni! A 4. és 7. mezőn vannak a kérdések; így ha van 5 lépéses lapunk, akkor nincs meg mindkét mező. Így a fenti számolásomban a legfeljebb szót elméletileg lehet csak értelmezni; a gyakorlatban ez a pontszám vélhetőleg nem lesz elérhető.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.20
    maszilva, osztrak12, zsani_apja és 24 más kedveli ezt.
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Én is itt vagyok kezdetek óta és nagyon vártam ezt a szülinapot, nálunk a családban a kerek szülinapok mindíg nagy becsüek, és ha már a játéknál tartunk akkor itt is vártam volna a nagy durranást. Sajnos mi hűséges játékosok /én már többször eljutottam arra a pontra hogy abbahagyom/ úgy látszik csak ennyit érdemlünk. A bolt kínálata sem egy nagy szám, legalább kuponokat is betehettek volna de ez mostanában nem divat, a felhők mostanában gyalázatosak.
    Minden esetre elkezdem az eventet, de már elég régóta megszoktam hogy nem megyek végig.

    Hát ennyit a Boldog Szülinapról, aztán mindenki döntse el hogy kinek boldog;)
     
    dawydow, borderland57, osztrak12 és 27 más kedveli ezt.
  5. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Véleményeddel teljes mértékben egyet értek. Én is már 10 éve vagyok itt. Többet érdemelnénk mi régiek.
     
    osztrak12, Pelzsu, Ribiszke és 14 más kedveli ezt.
  6. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Sziasztok.
    Elolvastam az ismertetőt....és szerintem én is többet vártam ettől a kerek jubileumtól.
    De ez van....
    Egy dolgot nem vesznek figyelembe a készítők....itt nem a játékos van a játékért hanem fordítva.
    Szóval boldog szülinapot kívánok....a kitartó játékosoknak.
     
    osztrak12, Rebcsok, Atali és 19 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Esetleg lesz építő jellegű Hsz -is vagy mindenki csak azon mereng hogy miért nem jobb az event?:music:o_O
    Na mindegy megvárom Kakaskát , ő mindig ír valami hasznos haditervet.;)
    Ui: Kezdem megérteni Holdfényt és még pár embert aki nem jár fel már az eventezőbeo_O:oops:
    Páran leírták hogy nem jó az event aki úgy érzi tetszikelje:)Miért kell ezt oldalakon keresztül olvasni.:oops:
    Aki esetleg játszani szeretne az foglalkozhatna az eventel is ha már ez a csevegő erről kellene szólnia:oops:
    Elnézést de szeretném megtervezni a játékot és úgy érzem csak az időm megy.:(
     
    osztrak12, Napsika, tandem6 és 22 más kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Őszintén megmondom még nem olvastam az ismertetőt sem az ajándékokat, mert mindig csak azzal foglalkozom először, hogy milyen kezdéssel várjam és mit írnak a nálam fejlettebb szintűek. Próbálom úgy csinálni, hogy jó legyen mert event. Az ajándékkal úgy vagyok, hogy amit adnak el kell fogadni. Persze lehet álmodozni de utána vissza kell térni a realitás talajára. Én 2010 októberében kezdtem a játékot de nem várnék semmivel több nyereményt mint aki 1-2 éve játszik. Szerintem minden játékos egyforma lehet 10 éve gyerek volt még nem hinném, hogy ezért kevesebbet érdemelne. Szerintem ne morogjunk, hanem játszunk. Sok sikert és jó játékot kívánok-
     
    osztrak12, bocsinet, Bucukipocica és 17 más kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Ezek a lehetséges kombinációk:
    1-2-2-5
    1-2-3-4
    1-1-3-5


    Mindegyik kombinációval rá tudsz a kérdőjelre lépni, mert a kártyákat tetszőleges sorrendben használhatod fel.
    Ezek csak a lépésszámokat jelölik.
    Tehát ezeknek a számkombinációknak felcserélhető a sorrendje.
    Az 1-2-2-5 felhasználható akár így is: 2-2-5-1
    Az 1-1-3-5 pedig akár így is 5-1-1-3
    Remélem érthető, amit leírtam :)
     
    Sali~*.*, maszilva, osztrak12 és 24 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A tesztek alapján elmondhatom, hogy nagyon klassz és szórakoztató ez a mechanika.
    Igen, mi is tartottunk tőle és persze attól is, hogy lehet ezt elmagyarázni. Erre is igaz, könnyebb megcsinálni, mint elmagyarázni.
    Érdemes odafigyelni a kártyalapokra és végignézni, hogy milyen kombinációban mit tudunk kiszedni arról a pályáról.

    A Trivia bolt kínálata nekem nagyon tetszik. Írta valaki, hogy szerinte az eddigi legjobb bolt. Egyetértek vele. A termésbónuszok és a két nem megépíthető bahás terményes nálam a cél. Ezek miatt nagyon fogok a kérdőjeles mezőkre koncentrálni.

    A kvízkérdésekről pár szó.
    Ahogy Wellwisher írta a csevegőnyitóban, próbáljátok meg segíteni egymást. Példás az az együttműködés, ami a magyar fórumon szokott lenni, amikor olyan feladatok vannak, amiben egymást tudjátok segíteni.
    Gyűjtsetek össze sok-sok kérdést. Vannak könnyebbek, nehezebbek, viccesek, elgondolkodtatóak. Mi is küldtünk be párat és örömmel láttuk viszont a végleges listában. Majd 1-2 kérdésnél utólag elmondom, hogy "na, ezért engem kell szidni". :D
    Tényleg jó lenne, ha lenne valaki, aki felvállalja azt a feladatot, hogy egy hsz-ben összegyűjti és folyamatosan frissíti a kérdéseket!

    Ne feledjétek, ha nem tudjátok a helyes választ, akkor sem "buktok sokat", csupán egyetlen pontot.

    Sokan írjátok, hogy mást vártatok.
    Erre csak azt tudom mondani, hogy egy kezemen meg tudom számolni, hogy a való életben hányszor kaptam olyan ajándékot (jeles alkalomra), aminek igazán tudtam örülni. Az ajándékot adó a tőle telhető legjobbat hozza/készíti/adja, az ajándékot kapó pedig örül annak, amit kap, még akkor is, ha mást is el tudna képzelni magának.
    Arról nem is beszélve, hogy képtelenség mindenkinek megfelelni. :( Lássatok meg ebben minden kisebb-nagyobb ajándékot, értékeljétek és hasznosítsátok a játékotokban.

    Kívánjuk, hogy ti is olyan mosolyogva fedezzétek fel az egyes pályákat, ahogyan mi a tesztelések során. Annyi apró, de kedves grafikai elem van benne! Érdemes "közelebbről" megnézni mindent és nagyokat kacarászni a figurák mozgásán és persze figyelni minden felröppenő pici ajándékot és örülni neki, mint egy kibontott csomagocskának.

    Még egy dolog: nagyon szépen köszönöm a kollégáim munkáját ebben az ismertetőben. Szokatlan volt az a folyamat, amit most végig kellett csinálnunk. Köszönöm mindannyiuk helytállását, kemény munka volt és remekül dolgoztak!
     
    Sali~*.*, Kincső52, maszilva és 70 más kedveli ezt.
  11. KataMara

    KataMara Fórumlakó

    Sajnálom hogy így alakult, 10 éve vagyok a pályán ezt a szülinapit most kihagyom.
    Sok sikert azoknak akik belevágnak!
     
    osztrak12, Rebcsok, Akela és 4 más kedveli ezt.
  12. pietro52

    pietro52 Törzsjátékos

    Szia!
    Azért már hagy lehessen leírni az event csevegőjébe, ha a játékosok csalódottak mert azért ez csak egy komoly szülinap, mert a csevegőnek erről is szólnia kell különben odafennt azt hiszik hogy minden szuper minden jó ha csak azok írnak akiknek tetszik az event. Én is már itt vagyok 9 éve és nem ezt vártam.
    Biztos hogy jönnek azok a gazdák akik segítgenek taktikákkal, számolásokkal ami nagyon becsülendő.:)
     
    dawydow, apus54, osztrak12 és 14 más kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia(sztok)!

    Szeretem, hogy egyszerűen és főleg röviden megfogod a lényeget.
    Bőven elég, ha elolvaslak Téged az event megjelenésekor.
    Köszönöm.

    Sokszor azt sem tudom, hogy az ismertetőben mire is figyeljek jobban. Sokszor elveszi a lényeget a sok kép. Nekem úgy is csak akkor tisztul le minden, ha élesben látom és megtapasztalom a működését. Így előre nem sok mindent mond.
    Így már az ismertetőkből csak a növény, röpi helyét, idejét, miből hogyant nézem meg. A lényeg kezdésnek úgy is ez.
    Ha csinálom, úgy is mind1 a nyeremény, hisz az event fogalma már a csábító.

    Még egy észrevétel, de ezt már a készítőknek és mindenkinek.
    Sosem gondoltam volna, hogy visszasírok olyan eventeket, amelyeket régen nem szerettem. Olyan meg úgy is ritkán jön vissza, ami a kedvencem volt.
    Most már úgy vagyok, bármennyi eventnövényt, de ne bótos eventet. Mert az nagyon drága. Főleg ne szülinaposra. Tp, csp ismét előnyben a felhőn is, az ismétlődő sorokban is. Talán fura is lenne, ha nem az lenne már a lényeg.
    A szülinapban az lenne a fontos, hogy élvezem a terülj asztalt és az odafigyelést. Emlékezetes legyen. Ne nekem kelljen gürcölni, hogy megkapjam esetleg azt, amire nem is vágyom. Jelen pillanatban a sok tp-t.

    Tudjátok, megpróbáltam kukori ötletét a tp kedvéért. Nagy duzzogva, de, ha már van egy rakat növelő, legyen kihasználva, pár napja reggel tp növelőket teszek be a rekeszekbe elsőre, aztán ki és az egyéb bónuszok jöhetnek. Direkt figyeltem fát, növényt, ólat, hogy akár a 30%-os duplán sem eredményez akkora változást. Nekem nem éri meg a többlet munka a tp kedvéért. Igaz, a kergékben sem a legtöbb tp-t adók vannak, hanem az egyebek(minőséget adók).
    Szóval ennyi volt a próba, mert az időm többet ér, mint amibe kerül az örökös kattogás, ide-oda futkosás. Sok milliárd tp mellett elenyésző a pár ezer +.

    Na, ez is eljött, meg is vót, boldog szülinapot és jó eventezést mindenkinek!
     
    osztrak12, marcsi152, Kata_rzis és 15 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nekem tetszik a játék,biztosan szórakoztató lesz.Őszintén mondva,először a játék menetét olvasom el.Ha tetszik akkor belekezdek,/ha nem,akkor is/mindegy milyen ajándékot ad, mindet lehet hasznositani.A családi szülinapokon sem az ajándék érdekel,csak az,hogy szeretettel adják.Már az is ajándék, hogy személyesen köszöntenek.Nem vagyunk egyformák, de ez nem is baj. Már várom nagyon,remélem a homályos részek menet közben tisztulnak,akkor lehet igazán belelátni a játék menetében.
    Boldog Szülinapot!
     
    osztrak12, jutka190226, Rebcsok és 11 más kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan értek mindent. Teljesen érthető volt az ismertető, egyszeri, ám odafigyelve végrehajtott elolvasásra. Tudom, hogy bármelyik paklival bármelyik mező elérhető.
    Azonban a hsz-om arról szólt, hogy GuruRama 2. térképének felső útján - ami az egyetlen olyan útvonal, ahol két ?-es mező is található - csak akkor lehetséges mindkét ?-es mezőre rálépni, ha az 1-2-3-4 kártyakombinációt dobja a gép.
     
    Sali~*.*, osztrak12, marcsi152 és 22 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Ó, akkor bocsánat Toma!
    Felületesen olvastam ezek szerint, ebből adódik a félreértésem. :)
     
    osztrak12, Rebcsok, PalMa és 13 más kedveli ezt.
  17. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Milyen jó, hogy van egy képekkel, magyarázatokkal ellátott pontos és alapos ismertető, amit Toma (és a többiek) végigolvasnak és el tudják magyarázni neked a lényeget.
    Tudod, amikor ilyeneket olvasunk tőled, akkor gondolkodunk el azon, hogy mi a csudának dolgozunk mi itt értetek. -.-:(
    Aztán rájövünk, hogy szerencsére többen vannak azok, akik képesek értékelni mindazt az erőfeszítést, ami egy színes-szagos gyik elkészítésével jár. Értük érdemes. :inlove:
     
    Sali~*.*, osztrak12, jutka190226 és 35 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ! És ez komforton 0 perccel 2* szorzó mondjuk Lennél vagy Hajdinánál még komolyabb szám.;)
    Ui Megértettem végre rendesen átolvastam ismertetőt még 1*. nem lesz nehéz.
    Fontolgatóm hogy bevetek 1 db +3 bónuszt azzal most sokat spórolhatok. :music:
    Az Felhő és a termésbónuszok Sz-trágya a fő cél a többi ahogy adódik:)
    Sok sikert mindenkinek!:)
     
    Sali~*.*, osztrak12, jutka190226 és 13 más kedveli ezt.
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia Kedves Beko!

    Én személy szerint nagyra értékelem a munkátokat, és nem is ezzel van baj. Azzal teljesen egyetértek hogy a játéknak fantasztikus a grafikája csak az tart még itt a játékban.
    Valóban nem lehet mindenkinek megfelelni, de erre egy apró szösszenet: közgadász vagyok a munkám is ezzel kapcsolatos ezért nem értem. A Bp a bevételeiből tudja fenntartani, fejleszteni a játékot, ezért ha egy-egy ütősebb eventet betennének akkor biztosan sokan kinyitnák a pénztárcájukat, tehát növekedne a bevétel, vagy nem jól gondolom?hm:sleepy:
     
    Boccio71, osztrak12, Lillapilla73 és 12 más kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Nekem elég lenne a kevesebb is.
    Nem azt mondtam, hogy baj, hogy így csináljátok, hanem, hogy én úgy tanulom a legtöbbet, ha látom a működését és csinálom. Ha akkor valamit nem értek, esetleg visszanézek Tomához.
    De, ha olyan röviden is megfogalmazható, ahogy Toma teszi, akkor sokszor feleslegesnek gondolnám, hogy olyan hosszú legyen. Úgy is képtelen vagyok előre időben annyit fordítani rá, hogy így látatlanban tudjam mit mikor és hogyan. Ti pedig már lejátszottátok, kipróbáltátok az egészet.
    Most is pl rohanok a valóságban el itthonról, s csak este tudok jönni aratni meg vetni, s ennyi mára.
    S az sem biztos, hogy az a fontos belőle nekem, ami másnak.
    Nem bántás volt, ne érts félre, mert nem a Ti hibátok, hogy nekem csalódás ez az event is.
     
    osztrak12, marcsi1957, Leho69 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.