Visszajelzés Szülinapi készülődés eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Megviccelt ez a játék, lekevertem 2db kék ajándékot, így lett meg a 9 db, de nem engedte beadni, olyan volt, mintha lefagyott volna. Erre frissítettem, de visszatérve már csak 7 db kék ajándék volt, és a pajtába sem került vissza a csomagolóvirág mennyisége. Bosszantó, mert így sem tudom befejezni. Meg tudnátok nézni hova tűnt? Diti54 ID 26222139
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Diti54!
    Kollégám megkereste az elkóborolt ajándék dobozaidat, így a 9 db beadásra készen vár, egy ki-belépés után.
     
  3. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Ez aztán a kellemes reggeli meglepetés!! Szuper csapat köszönöm szépen!!!!
     
    vihence és Nagyii58 kedveli ezt.
  4. mesix73

    mesix73 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Megcsináltam az eventet és még is csak 2 db fejlesztése van minden dekornak, a harmadikhoz hogyan lehet hozzájutni
    nem találom sehol, vagy csak nem vagyok elég figyelmes.
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden dekornak csak két fejlesztése van; ezekkel lesznek XXX 3 nevűek. Az ismertetőben is csak két fejlesztés szerepel.
     
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Sajnos megint véget ért egy aranyos figurákkal színesített, kedves kis event, hogy helyet adjon egy elkövetkezőnek.

    Bár nem felhősödött be, de a főnyereményként kapott dekorációk bónuszos kivitele értékes, és értékálló.
    A játék menetének a leírása egyértelmű és világos volt, és mégis többen csupán rutin-szerűen játszva,
    színtévesztők lettek.
    Ez bizony plusz munkát eredményezett, de szerencsére mindenkinek (aki akarta) volt rá bőven ideje.

    Egyes játékosoknak néhány ajándékdoboza játékot tévesztett. Azt hitték bújócskázniuk kell, és bizony időnként moderátorokat is bevontak a játékba. Szerencsére mindenkié megkerült. Bízzunk benne, hogy ebből nem lesz rendszer.

    Ismét sok játékos kapcsolódott be a segítők csapatába, amiért köszönet jár!

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!

    Találkozunk a következő event csevegőjében!
     
    Kuzdern, vihence, Ninett79 és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.