Visszajelzés Szülinapi készülődés eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.1.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Goran

    Goran Fórum hercege

    Talán azért, mert még előszezon van
     
    Éva0315, TaraWels50, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  2. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Ó a fenébe, ez a sok hiba mellett kiment a fejemből. Annyi hiba jött elő meg a belépésnél is gondok voltak, hogy egyszerűen elfelejtettem. Nagyon szépen köszönöm.
     
    Éva0315, TaraWels50, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  3. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Pajtában 382 szalag, 328 olló, de borzalmas aratás volt!8).....a 2 területen 20-28-at mutatott, hát a szívbaj kerülgetett!!:wuerg::cry:
     
    Éva0315, Kuzdern, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  4. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Köszönöm szépen. Ezt a sok hiba meg belépési probléma miatt el is felejtettem.
     
  5. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sikerült aratni, a két területen 313 gyerekolló és 194 ajándékszalag 1x1-es területen jutával 4+1 Pannival.
     
    Éva0315, Kuzdern, TaraWels50 és 4 más kedveli ezt.
  6. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Jó lett az ajándék küldés! Hurrá. Köszönjük.
     
    Éva0315, Nagyii58, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  7. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    érdekes dolgok történnek a farmomon... :wuerg: Beérett az első kör. Géppel nem enged aratni. Leszedtem kézzel, a 100 db helyett csak 70 db volt az ültetőtábla szerint. El akartam ültetni , de nem engedi géppel. Na már csak ennyit csak nem ültetek el kézzel... frissitettem. Beengedett, kiderült hogy a beérett növényt le sem arattam , ott vigyorgott 2x2 be. Géppel már lehet aratni , learattam , most már megvan a 100 db. Inestől ment minden mint a karikacsapás! xD Érik a második kör! :)
     
    Éva0315, Kuzdern, Gio és 8 más kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Most merészkedtem aratni a két terület gyékényt pannikkal együtt, alig volt felröpi első látásra ( fentebb olvastam másoknak is ) ,

    ám a pajtám mást mutat , gyerekolló : 396 db , ajándékszalag : 382 db.

    Ahogyan már írták előttem, nézzétek meg a pajtát az egyéb fül alatt, ott mutatja pontosan a felröppenők számát.
     
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  9. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    15 órakor learattam, elvetettem, minden működött szerencsére.
    Nagyon meg szeretném tudni, hogy aki írt a játék indulásakor a belépési nehézségekről az hogyan jut el a Fórumba írásig! Én ha nem tudok belépni akkor a Fórumot elindító kis ikonhoz nem jutok el, nem tudok írni. A Fórum URL-jét használva olvasni tudok, de csak olvasni.
     
    Éva0315, Kuzdern, Fuhur és még 1 ember kedveli ezt.
  10. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    -
    Azért tudtam írni, mert a fórum külön fülön folyamatosan nyitva van, és onnét még nem dobott ki akkor. Pár perc múlva már én sem tudtam írni, csak olvasni. :music:
     
    Éva0315, Kuzdern, Fuhur és 6 más kedveli ezt.
  11. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Remélem,holnap a nublonokkal együtt indítanak eventet a teliholdason is!>:(>:(
    Nehogy nagyon begyorsuljunk!5 farmon aratóval secc-perc alatt learattam és elvettem a tömérdek 10 magot-röpke 50 perc alatt aratóval!!!!!
    Király!:cry:>:(Önsanyargatásra kiváló a ,,játék"!
    olló 291,szalag 174
     
    Éva0315, Kuzdern, Ecóka2 és 9 más kedveli ezt.
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Köszi! Azt hittem van valami titkos megoldás. Engem elég hamar (1 óra?) ki szokott dobni a Fórum és csak bosszankodok!
     
    Éva0315, Kuzdern, TaraWels50 és 2 más kedveli ezt.
  13. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia :)
    Önsanyargatás helyett, én inkább elvittem a kutyákat sétálni :) s farm meg mire visszaértem, meggyógyult :)
     
    Éva0315, tewo, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha böngészőből lépsz be, és beírtad az adataidat, de a farmra nem enged be, attól még a lap alján találsz egy Fórum linket. Ha onnan belépsz, akkor már a saját neved alatt lépsz be, mert a név/jelsző procedúrán már túl vagy.
     
    maszilva, Éva0315, Kuzdern és 12 más kedveli ezt.
  15. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Sajnos,nov.1-je óta nincs kutyám:(:(:(:(
    Az a sanyarúbb mint a farm:(
    Ne legyen off-nem vagyok igazán elégedett-mellesleg:)a röpikkel semo_O
     
    Éva0315, bactriaanus, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    A kezdeti nehézségek ellenére úgy vettem észre, hogy az előző napokhoz képest felgyorsult a játék! Most Kliens-ben játszom. Amit menetközben tapasztaltam, akadozás, talicskázás, területváltás miatti lefagyások bezárása után, mikor visszajöttem újra átnéztem a bónuszokat a házi kedvenc futtatóban. Utólag nyugtáztam, hogy nagyon jól tettem, mert hiába látszott leszedettnek mégis voltak beérett tojások! Mióta Unity-ben, vagy Kliens-ben játszom kimondottan lassítom a tojástartók, dekorok leszedését. Figyeljetek, érdemes.
    Nálam, ha akadozik a játék először megküldöm egy F5-el, ha még mindig sokáig tölt be, akkor egyszerűen kilépek, majd azzal a lendülettel vissza.
    A napi ajándékküldés is megjavult, már hasonlít az eredetire. :)
    A felröpi az oszlopban sokkal kevesebb mint valójában, ez nem zavar annyira, lényeg hogy reppenjen az a röpi.

    Egy kérdésem lenne, ha tapasztalta valaki kérem szépen ossza meg a tapasztalatát.
    Mennyi idő kell ahhoz, hogy eljussanak az adatok pld. Tp., aratás mennyiségek a szerverig?:music:
    Elsősorban a ki-be lépkedés miatt szeretném megközelítőleg tudni.
    Nem életbe vágó kérdés, a tp. már sokadlagos szempont nálam.;)
    Sok sikert és hibamentes játékot kívánok mindenkinek!
     
    maszilva, iboly54, Éva0315 és 11 más kedveli ezt.
  17. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Macskagyökérrel vártam a kezdést, nem ez a leghosszabb növényem, de kicsit megcsappant a mennyisége...402 gyerekollót és 381 ajándékszalagot adott pannikkal...az aratás majdnem simán ment, volt olyan terület amit nem elsőre, de egy frissítés után másodikra sikerült learatni...az újratöltésig mamarygen moderátorunk csodálatos bannerját nézegettem, olyan szép tavaszias, hogy szinte érezni a virágok illatát.
    Magok a földben, a következő aratást majd meglátjuk:)
    Jó eventezést és ne bosszankodjatok, van elég a valósban, most egy kicsit nyugalomra és türelemre tanít a játék...vagy tudunk játszani...vagy nem, de mi tenni ellene nem tudunk úgy sem.
     
    Éva0315, Kuzdern, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Köszi, jól hangzik, kipróbálom. Szerintem az életben rá nem jöttem volna magamtól!
     
  19. cukorka78

    cukorka78 Fórum-zöldfülű

    Szia! Beírod bármelyik böngészőbe "farmerama.hu fórum"
     
  20. csms1972

    csms1972 Utánpótlás-írogató

    Én is így jártam...gyékényre kiírta, hogy 17 olló... :( aztán a pajtában meg 168 db van :)
     
    Éva0315, Nagyii58, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.