Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Juhhhhééééé!!!!! Végre történik valami!!!!! Imádom a tárgykeresős játékokat!!!!:inlove::inlove:
    Nagyon jók a felhők, mindent akarok:D:D ide nekem az oroszlánt is!!!;);)
    Megyek és tarolok!;);) Hajrá mindenkinek!!!:D:D
     
    Mevilla, Rebcsok, drunyi és 19 más kedveli ezt.
  2. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia! Sziasztok!
    Nekem a napi többszöri 24 perc a nap végére több, mint 1 óra ynereség. Annyival korábban le tudok feküdni aludni. :(
    Szóval amíg lesz trágya a piacon, én használni fogom.
    Tényleg megpróbálok "normál" üzemmódban haladni addig, amíg csak tudok.
    -----------------
    Akinek van a polcán eventnövény betakarításnövelő, vagy növénybevételi, vagy teljes bevételi bónusz, vagy Jack ajándékából még van pár napja, gondolja át, hogy most használja-e.
    Erről is érdemes lenne beszélgetni, hogy ki mit gondol most ezek használatáról (figyelembe véve, hogy a teliholdas területeken is lesz ez+az).
     
    imi010, ildics1981, Cyra65 és 41 más kedveli ezt.
  3. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Hoppá! Most jöttem rá, hogy a mammutokat is le kell szednem? Azt nem akaroooom!xDxDxD
     
    meszimarsi, AnkaFD, ljanika6 és 10 más kedveli ezt.
  4. Ananke

    Ananke Rutinos

    Nekem nagyon hajszásnak tűnik ez a szülinap:wuerg:xD Persze csinálom, de ha nem végzek, nem dőlök a kardomba:p;)xD
     
  5. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    A növény lehet meglenne, ha végre a kerék adna terménybónuszt, van 1 betakarításnövelőm, ezt fogom használni, viszont a tárgykeresésben nem vagyok jó, múltkor is sokat kínlódtam vele
    Belehúzok, éjszaka fel tudok kelni ez nem probléma, 0 perc is van
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ akkor is nagy meló
     
    tewo, meszimarsi, kekmaci75 és 15 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az új területekről pár csöndes szó.
    Az eddig megszokottakhoz képest nehezebb terep a 3-ből 2. A kert sötét, a szigeten picik a tárgyak. Szokni kell, de simán megtanulható, ahogy az ismert 3 is.
    Tegnap este még gyakoroltam, hogy ne írjak valótlanságokat. A 3 új terep közül két helyen megtaláltam a 60 tárgyat az előírt 90 másodperc alatt úgy, hogy előtte kb. 3-szor néztem végig a helyszíneket. A harmadikon is 52 sikerült.

    Érdemes egy gyors képernyőmentést csinálni akkor, amikor minden tárgy ott van még, és azt többször átnézni.
    Van pár fura tárgy is, ami nem biztos, hogy elsőre "leesik", de azokat is meg lehet szokni.
    ------------------
    Most fogom csapra verni azokat a ládáimat, amikben zöld pörgetés van. A "most" azt jelenti, hogy akkor, amikor már mindenhol eventnövény lesz.
     
    ildics1981, -ágianyu33-, Cyra65 és 38 más kedveli ezt.
  7. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    1.) Azt számolgatom, hogy event alatt melyik hosszúérésű kinemesített növényemet ültessem éjszaka (szupertrágya nélkül) a lehető legkisebb tényleges érésidővel. Megkeresem Toma érésidő táblázatát.
    2.) Sose veszek kosarat, de lehet, hogy most egy kicsikét mégis veszek. Meglátjuk.
    3.) Tényleg érdemes tervezni, mert megérős.
    4.) Végül megnézem a heti programomat, hogyan tudok rövid időközönként gépnél lenni. Ilyenkor hiányzik, hogy a telefonomon nem tudok játszani.
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Egyszer volt régen egy nem tudom hányadik Képregény-event ami az akkori játéktudásunknál kiverte a kért gaz mennyiségével a biztosítékot és csak egy hozzá meghirdetett fórumjáték hatására álltam neki, pár nappal később letermelni a 8 órás gazokat hozzá. Két és fél nap alatt végeztem vele.xD
    Most két dolog között ingadozom. Munkál bennem a csakazértis' virtus és a nanemá'.
    Szeretem az ilyen jellegű minijátékokat, csábít a lehetőség, hogy játszhassak velük.. Feladták a leckét nem is kicsit. Minden eszközöm megvan hozzá, hogy bátran nekiálljak ennek is (pajtabónuszok, Jack ajándéka, még csatni is akad meg pöri is pár, a mamutjaim is dolgoznak folyamatosan:);)).
    És most jöjjön Jónás kérése:
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ délutánig eldöntöm.:D:D:D
     
    Rebcsok, tewo, Kukackukac és 26 más kedveli ezt.
  9. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    AAAAA -OOOO-UUUUUU En megyek a fogorvosi rendelobe xD
    Elolvastam , de ezt meg legalabb 2x elolvasom :p
    Bele is izzadtam ebbe a sok novenybe es felropibe , de a felho kell nekem , de nem szeretnek 24 orat a gepnel ulni csak 23 -at xD xD
     
    tewo, maszilva, meszimarsi és 31 más kedveli ezt.
  10. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Azért ezzel erősen szintet lépett a BP! Event gaz, és felröppenő mennyiségének kérdésében mindenképpen.
    Ezekért a felhőkért "muszáj" csinálni, mert hatalmas előnyt adnak Tp szerzésben, így szint lépésben is. Jelenleg én úgy állok hozzá, hogy felmérem a lehetőségeimet. Szerencsére vannak termésbónuszaim, és eddig minden eventnél megálltam a felhasználásukat, viszont tekintve a felhasználhatósági idejük, vagyis a hatóidejüket, nagyon ki kell centizni az aratás vetést. Később igyekszem összehozni valami javaslat félét, de most mennem kell.
    Amit tudok most javasolni, hogy nagyon, nagyon mérlegeljen mindenki, és gondolja át a lehetséges következményeket, amit ez az event hozhat az eventek életében.
    Valaki kiszámolná esetleg, hogy mennyi játékra van szükség ahhoz, hogy a legkevesebb ponttal is megcsinálható legyen teljesen az event. Vagy arra vonatkoznak az ismertetőben a számok? Mert ez nekem még nem tiszta. De átolvasom még a kiírást párszor. :D
     
    Rebcsok, Kukackukac, meszimarsi és 11 más kedveli ezt.
  11. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    ÁÁÁÁÁÁ Elsőre nagyon nehéznek, másodikra is annak tűnik, de itt szuper segítő játékostársak vannak, és kiderül élesben mit , hogyan célszerű csinálni. Eddig minden eventet elkezdtem és végig játszottam, majd panaszkodom, ha kell jövő hét szerda 11 kor. Hajrá bulizzunk, ha szülinap van.
     
    Rebcsok, Kukackukac, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  12. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    AAÚÚÚ:music:xD
     
    meszimarsi, kekmaci75, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  13. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!

    Nos hááááááááát, azt hiszem szervizbe viszem a kapát, hátha fel tudják kicsit turbózni, mert ez nem lesz piskóta.xD
    Az aratással nem lesz gond (remélem), de a felröppenőtől azért megrettentem.:wuerg::wuerg: A számok láttán azt hiszem ezen a téren gondjaim lesznek. A két felhősorért 100 lejátszott minijáték szükséges, az reményeim szerint meglesz. A játékért kapható pontokkal viszont gondban leszek, ezért a jobb oldalt jutok ameddig jutok szinten fogom csinálni.;)
    Letarolok mindent, belevágok aztán meglátjuk.:D
    Hajrá! Kitartást és rengeteg, tömérdek felröppenőt, valamint ügyes keresgélést kívánok mindenkinek!
     
    magduska01, Rebcsok, missuzy_53 és 14 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko:)
    Van egy nagyon szőke kérdésem, ha szabad ilyent kérdezni tőled.
    Több mint ezer ilyen ládám van hányasával lehet vagy érdemes nyitni, hogy ne vesszen el egy zöld pöri sem?
     
    meszimarsi, kekmaci75, Melan és 7 más kedveli ezt.
  15. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Sok táp és farmarany, ennyit az elmúlt 3 évben nem lehetett összesen nyerni mint most farmaranyat.
    Tp, engem nem érdekel, arra nem mondom hogy ááááá :) De, ami egyebet ad az event azok kellenek.
    Trágyát nem tartom akkora gondnak, ha anélkül megy az eventnövény, akkora időt nem lehet spórolni vele rövid az érésidő.

    kezdeti játékokat nem számolva, 90 es átlaggal 106.680 növény kell, 7560 felrepi. Felröpi nem gond 60 pannival, 30 aratás kell a teljes növényhez. 6-10-14-18-22 és akkor ebbe még belefér némi csúszás is, napi 5 aratás. 6 nap alatt megvan a számított növény mennyiség Party pörgetés és szupertrágya nélkül. Tehát ezeket nem fogom használni rá.

    Én erre készülök. A felhő nem hoz lázba :) ettől függetlenül nekem nagyon tetszenek a köztes nyeremények. Első számolásra azt mondom meglesz a teljes event. Már úgyis unom a fehér liliomot ültetni 1 hónapja az megy :D
    Izgatottan várom a telihold fejlesztést is :)
     
    Rebcsok, Lillapilla73, Kukackukac és 19 más kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mivel szerintem max százat tud eltárolni , de nem azt ad 100%-ban , szerintem olyan 130 , de akkor pörgesd le folyton ?:p
     
    meszimarsi, kekmaci75, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Tetszik az event :) Van benne kihívás, így akkor is végigvinném, ha nem adna nyereményeket :)

    Nekem van kint 1 db Jack ajándéka dekor (amit most be is fogok vetni), így csak 1.119 db 1x1-es területtel számolok. Alapesetben területenként csak 3 növény lenne a hozam, de most használom majd a korábban megszerzett Eventnövény betakarításnövelőket is :)

    Amennyiben csak az alappal számolok, akkor a ~90 ezer növényhez felszaporítás után 27 aratás szükséges, vagyis napi 4 is elegendő lenne. Ha csak locsolom a növényt, akkor beérik 4 óra alatt, így akár napi 5x is aratható (6,10,14,18,22), vagyis a 27 aratással 6 nap alatt is lehet végezni, de mivel használok bónuszokat is, így szerintem legkésőbb hétfőn befejezem az eventet. :)
    A legutóbbi játéknál nem jelentett nehézséget a maximális időbónusz kihasználása, így játékonként átlagban a 105 pont elérhetőnek tűnik, főleg, ha az új játék is beválik, és 105 fölött is lehet teljesíteni :) 105-ös átlaggal a jobb oldal teljesítéséhez nem kell ráadás játék, oda is elegendő lesz a 145 mini játék.

    A kezdést a raktárházak mellett 1x1-en Saguaroval és Gyékénnyel várom. Éjszakára is eventnövényt ültetek, és ha kevés lenne a végén a felröpi, akkor Krókusszal 0 percezek, esetleg ültetek még 1-2 hosszabb érésű növényt, ami kell a gazdakörikhez.

    Jó taktikázást, ügyes tárgykeresést mindenkinek! :)
     
    ZitaGAZDA03, mya100, Kata_rzis és 40 más kedveli ezt.
  18. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Erre a felkötésre most nem reagálok (hasonlóért a gangon Jónás radírpolipja működésbe lépett), csak jelzem hogy valami ilyesmire készülök magam is.
     
    meszimarsi, kekmaci75, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  19. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Sziasztok.

    Az hogy mi termelhető le ennyi idő alatt annyira nem érdemes firtatni, viszont valamennyire mégis foglalkozni kell vele
    aki csak úgy normálba akarja teljesíteni a teljes eventet nem akarom elkeresíteni de itt a megszokott a séma nem fog müködni:sleepy:
    viszont amit igen az a következő. 1 kör 3360 db növény tisztán minden lebontva, az eventből el fog telni durván
    3 óra vásárlás nélkül mire minden területet betudsz ültetni s ehhez elhasználsz már rögtön az elején 100 szupit,100 kacsát.
    A trágya ára az egekbe lesz nagyon rövid időn belül nem biztos hogy gazdaságos lesz hiszen az eventért áldozni kell
    a saját erőforrásaidhoz mérten, s hogy ebből mi térül meg, bárhogyan is gondolkozzok részben tudatos a készítők felől s csalogató akarom mondani mézes madzag szaga van az egésznek. Mire eljut az event végére valaki ennek sokkal többszörését áldozza már be. Aki a játékot ismeri befogja látni hogy ezeket a nyereményeket olcsóbban s gazdaságosabban is el lehet érni. Természetes sajnos itt is van egy kivétel a FA ez inkább ne téveszen meg senkit.

    De beszéljen inkább a szavam helyett a felajánlott nyeremények:
    Kacsa TurbóPartyFarm-munkás 3óraKacsa szuperTalányos FaGyárTalányos állatSzuper-tápFarm-munkás 24Éjféli TölgyFarmaranyCsillagFarmpengőBarkácscucc XlSzuper-trágyaABVikingGazela-lakZebralak
    10412051220115015151111
    204160512303151512
    30451230421021023
    406160521531524
    160632042034
    1732562535
    2544573045
    45583555
    6704075
    7904586
    100182801566200111003334032230364011
    A táblázat nem teljes engem nem érdekel a Tp s ezt nem is írtam fel.

    S ha már alternatíva kell inkább vennék meg egy +%-os Tp felhősort ami részben végleges mint hogy nyereményként kapjak szint szorzós Tp-t egyszeri alkalom adtán nyereményként .

    A 2. felhőig azt hiszem elmegyek a legkisebb ráfordítással nem fogok éjszaka aratni sem pedig feleslegesbe más dolgokat áldozni rá. Igazából erre lesz kb. 100 órám azt hiszem.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.19
    Sali~*.*, mya100, Kata_rzis és 28 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszi, igen a megkapott mennyiséget lepörgetem mielőtt újra nyitom a következő adagot, ha kapok +1-es növénybónuszt 1-2 darabot abbahagyom és csak az újra optimális időben kezdem el újra nyitni és pörgetni a következő adag +1-es bónuszért. (megnéztem, jelenleg kb 1500 édességes ládám van bontatlanul, és van még más fajta láda is akad ami pörit ad)
     
    Rebcsok, Domos52, meszimarsi és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.