Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi152

    marcsi152 Fórum veteránja

    Sziasztok!!!:inlove:
    Hüha,.... azta,.... + egyéb csodálkozás!!:D + égnek álló hajú barifej!!!:wuerg:
    Mindenképpen elkezdem,:D már megyek is tarolni, mert ólakkal, mamutokkal nem szabad ezt az eventet várni, még a raktárházakat is törlöm!;) 1-1 mező fa és 2-2 mező leghosszabb növény!;) ...na és a 10 páncélos is bevetésre kerül!!!:D
    Nagyon jók a nyeremények, ....naná, hogy mindent akarok:p! Bevetek minden bónuszomat,:music: sajnos a kerék bónuszok nem kényeztetnek el az utóbbi időben,:oops:.... de fordulhat a szerencse jó irányba is!:inlove:

    Munkára... akarom mondani játékra fel!!!:inlove:

    Jóóóóó játékot minenkinek!!!:music:
     
    Rebcsok, -W-595-, Gio és 16 más kedveli ezt.
  2. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    A party korlátlan számban tárolható.
     
    Gio, maszilva, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  3. lili12467

    lili12467 Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm!:)
     
  4. Ha már Jack ajándéka ... betáraztam, van kettő (alig használt kevés km-el :D )
    A kérdés, hogy ha mindkettőt egyszerre ellövöm, akkor +2 +2 termés lesz (mint a tojás TP bónuszok összeadódnak), vagy a +2 de 2x annyi ideig (mint a sütik a rekeszekbe) ?

    Itt aztán lesz szükség a turbókra ...
     
    Kata_rzis, Rebcsok és rozo52 kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Jack ajándéka a termés mennyiségét növeli, tehát 2 db aktiválásánál +4 növényed lesz.
     
    Rebcsok, Gio, -vadocka70- és 10 más kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem a raktárházakat érdemes kint hagyni a kezdésig, persze az ólakat/fákat érdemes átcserélni 24-30 órás ólakra (fákat 22 órásra). Így egy 2x2-es területen összejöhet a 8 felröpi is (felfejlesztett raktárháznál), míg növényből maximum 4 db jöhet.
     
    Lillapilla73, Gio, almáspite48 és 8 más kedveli ezt.
  7. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Most a születésnapi ünneplésért fel kell kötni azt a bizonyos nadrágot. Ez nem semmi. A játék menete tetszik csak ahogy jelezték nagyon sok növény kell. Vajon elég lesz-e a játék idő a teljesítéshez, főleg azokra gondolok akik dolgoznak suliba járnak, vagy egyéb elfoglaltság miatt nem tudnak éjt nappallá téve a gép előtt malmozni mikor érik be a termés.
    Elkezdjük és meglátjuk, hogy haladunk. Vissza tekintve biztos sok "nyűgöt" olvashatunk majd, de anélkül nincs event.
    Pozitív gondolattal sikeres kezdést játék menetet és befejezést kívánok aki neki fut a jó magasra tett ugrólécre.
     
    méhike79, ERZSI051949, Rebcsok és 15 más kedveli ezt.
  8. hali911

    hali911 Járnitanuló

    Sziasztok!
    A segítségeteket szeretném kérni ehhez az eventhez,sajna még százas sem vagyok:) ugyhogy szegfű a leghosszab érésü növényem.Nos akkor most vajon mivel várjam az eventet növény vagy fa? ez itt a kérdés ti hogyan csinálnátok.
    Elöre is köszönöm a válaszokat. :):):)
     
    Gio és Fätum kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megoldjuk;):music:
     
    kovacstne és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szia:)
    Ez engem is érdekelne nagyon!
     
    erko63 és Hagymácska55 kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én már elhasználtam Jack ajándékait:wuerg: De vennék újat ha lehetne:music:
     
  12. tamaboy

    tamaboy Járnitanuló

    Sziasztok!Kérdésem:csatni,2db Jack,eventnövény bónusz,növénybevételivel mennyi lesz a hozam kis kockán?
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Alapból 1+1 + 2*2 Jack+1 az eventnövény bónusszal + 100% terménybevételi 2 termést jelent kiskockán... +2 csatni miatt
    Én ezt 11-nek számolom....:music:
     
    sovany74ms és tamaboy kedveli ezt.
  14. szusibaba

    szusibaba Járnitanuló

    Bocsi, rákerestem, de nem találtam semmit, mi ez a "Jack ajándéka" pontosan? köszi! :)
     
    Döbi65 kedveli ezt.
  15. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Észrevettétek? Ha jól számoltam, 39 erőlevest ki lehet venni, így ha valaki kihagyta az egyik, vagy másik előző eventet, az is meg tudja csinálni a vikingest.
     
    Rebcsok, Gio, rozo52 és 9 más kedveli ezt.
  16. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!


    Ez egy meghatározott számban aratható, speciális dekor, melyet akciók alkalmával lehet megvásárolni.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/meghatározott-számban-aratható-speciális-dekorok.16371/

    Jack ajándéka
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor
    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.
     
    Gio, Fuhur, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  17. KataMara

    KataMara Fórumlakó

    Sziasztok!
    Segítenétek,hogy a Jack ajándékát hol találom ami +2 termést ad, mert nekem csak olyan van amit farmpengőért lehet venni, de az csak +1 db-t ad, meg van egy teliholdasom is de az a rendes farmon nem hat csak a teliholdason.
    Tehát hol tudom beszerezni azt ami +2 növényt ad a répás-almáson kívül.
    Köszönöm előre is a választ.
    Üdv:KataMara
     
  18. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    Sziasztok!

    A szavam is eláll, olyan jók a nyeremények:p
     
    Rebcsok kedveli ezt.
  19. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    ÁÁÁááá.....(miivan?) Sziasztok!
    Mióta van zuhatagos azóta nem bontottam soha, esetleg részlegesen, most először taroltam. Egy órámba került áthelyezni a dolgokat.... Meglátom megérte-e! A két felhő kell, utána ráérek gondolkodni, hogy van e még időm egyáltalán a teljes eventre.
    Most megyek olvasni, mert csak átfutottam gyorsan, röpi mennyiséget nem is néztem.
    Ha már eventnövény csúcsdöntés akkor a trágya ára is csúcsokat fog döntögetni, tutira!
    Még nem döntöttem rendesen, de szerintem hajnalig sárgaborsó megy aztán Hógolyót ültetek mert az 10 órán belül érik a 21:30 helyett! Ha nem akkor Hortenziát teszek, még nem tettem(azt hiszem), így kiderül milyen felröpi ügyben legalább.
    Sok szerencsét mindenkinek, ide kelleni fog az is rendesen!
     
    Rebcsok, Gio, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Úgy is mondhatnám, hogy a felhőn ki van szúrva a szemünk egy 10e CSP-s kari-sütivel, amit alig használunk, én legalábbis havonta 2x1 db-ot... Egy szülinaptól legalább 3 db-os terménybónuszos kaját vártam volna/várnék (pl. Trópusi colada, hibiszkuszlekvár, ilyesmi) - hisz volt már rá precedens, hogy a kiírás után módosult az ajándék... A szorzós BTP-vel pillanatok alatt mindenki eléri a plafont, lehet megint bővíteni a Baha-szinteket. Remélem, ezt nem végtelenítik.
     
    Cyra65, Rebcsok, Bigi2276 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.