Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    Szia!

    Ez farm és emberfüggő, én a hosszúérésű növényt preferálom, mert utálok farmot bontani és mindenhova fát tenni.
     
    Gio, hali911 és genka53 kedveli ezt.
  2. borderland57

    borderland57 Fórummogul

    Azt nem is néztem, az egyéb ajándékokra csodálkoztam rá (FA és zebra)
     
  3. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Ez az évszázad eventje VIGYÁZZ nagyon ütős lesz:D...............
     
    Rebcsok, ildiko44, mebajah és még 1 ember kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Zebra???? Hm... azt észre sem vettem eddig:wuerg::p:music:
     
    sutimami57 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Mutatok egy példát:
    1. játék: idő alapú kert
    2. játék: idő alapú hálószoba
    3. játék: normál mód kert
    4. játék: különbségkeresős kert
    5. játék: idő alapú sziget
    6. játék: idő alapú konyha
    7. játék: normál mód hálószoba
    8. játék: normál mód sziget
    9. játék: idő alapú pajta
    10. játék: különbségkeresős hálószoba

    Tehát minden mini játéknak saját sorrendje van. Nem lehet kihagyni, átlépni, megváltoztatni. Nem tudod kijátszani a rendszert, hogy a konyhában csak különbséget keresel és a pajtában csinálod az idő alapút.
    Remélem, érthetően írtam le.
     
    Gio, almáspite48, genka53 és 15 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Azon gondolkozom:p... a szokásos szülinapi ajándék csomagról még nem olvastam:music:
    Remélem nem marad el:eek:
     
    tewo, Kukackukac, milanzs és 7 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    1x1 terület lesz kitéve Saguaro és Tarlórépávalo_O nem bonyolítom jöjjön ami jön.....
     
    Döbi65, Gio és nolina1965 kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ te jószagú málnabokor:music: Nem a kedvencem a minijáték....:wuerg:
    Mostanság nem a felreppenő a problémás:music:
     
    Samborg, libuskafarm és sutimami57 kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Már én is agyaltam rajta tavaly mintha kaptunk volna kedvcsinálónak....:pde az tavaly volt HAJRÁ:
     
    ljanika6 kedveli ezt.
  10. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    Sziasztok! Az eventnek én is nekiállok, megpróbálom végigvinni (jelenleg munkát keresek, így ráérek :p), Jack ajándékával spóroltam, terménynövelőm is van, pörgetni is tudok bőven. És itt jön a kérdésem: van-e mód arra, hogy a pörgetés gyorsabb legyen? Régen lehetett gyorsítani rajta, most nem tudok, van amikor hosszú másodpercekig csak pörget. 99 pörgetés akár negyedórát is igénybevesz, erre azért nincs időm sem, türelmem sem, ha van mód gyorsítani rajta.
     
    Rebcsok, Gio és libuskafarm kedveli ezt.
  11. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) az a gond, hogy többnyire utólag derül ki, ráadásul neked kell kísérletezni.

    Amennyiben még nem váltottad ki a raktárházakat a Bölcs Tölgynél, és van elég csillagod hozzá (vagy meg tudod oldani például gazdakörikből), akkor szerintem ezeket érdemes kiváltanod, még akkor is, ha nem tudod fejleszteni. 4 db 24-30 órás ól nagyobb eséllyel fog felröpit adni, mint 4 db 18:54-es növény, vagy 4 db 20-22 órás fa. Az alap füvészkertbe 6 db fát lehet rakni, tehát ott is jobbak az esélyek.

    Én a helyedben az erdei tisztásra raknám a raktárházakat a leghosszabb érésű ólakkal/fákkal, amik a rendelkezésre álló gyorsítókkal holnap 14 óráig (vagy akár 15 óráig) beérnek (ha tudsz 14-kor kezdeni, ha csak később, akkor ehhez igazodva). A maradék területre alap Kecskefűzfa és Nyírfa, majd ha még van hely, akkor 1x1-re szegfű (nekem nagyobb a bizodalmam a növényhez).

    A rendes farm és a szédült szántó méretre megegyezik (202 db 1x1), így azokon tudsz úgy kísérletezni, hogy az egyikre szegfűt ültetsz 1x1-be, a másikra pedig 20 órás fákat pakolsz ki (én 2 db 20 órás fa közül előnyben részesítem a magasabb TP-s fát, TP szerint rendezem őket pakolásnál).

    Aratásnál majd figyeld meg, hogy a 2 terület közül melyikre érkezik több felröpi, és a továbbiakban azt alkalmazd (ha fákra jön több, és lesznek majd 20 óra feletti növényeid, akkor érdemes újra és újra kísérletezni).

    Amennyiben valaki már próbálkozott szegfűvel és 20 órás fákkal (esetleg több alkalommal, és mindent pontosan felírt), és ezt a tapasztalatát megosztja, akkor érdemes azt megfogadni (de a tuti, a saját farmodon végzett többszöri kísérlet).
     
    Lillapilla73, Gio, hali911 és 14 más kedveli ezt.
  12. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Jobb oldal 10925 pont,addig aztán fel kell kötni a fehér vagy színesneműt!xD
     
  13. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Azt hittem születésnap az nagy esemény lesz de ezek a felhők megint :(
     
  14. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez nagyon sok. Nincs kedvem hozzá.

    Az értő olvasnivaló is sok, ahhoz sincs kedvem :D

    A minijátékkal is csak az idő megy. Másfél perc darabonként.
    Nem szeretnék bontani, azt hittem egyszerűbb event lesz.
    Ennyi növényt akkor sem tudok ültetni, ha nagyon szeretnék. Karácsonyi süti, ártatlanság? Le akarják nyomni az árát? így sem tudom elhasználni ami jön. Az is már csak gyűlik.

    Az eddigi eventeknek mostanság örültem, ennek nem.

    Most akkor mit csináljak? Lehet alszom rá 1et. Úgy érzem ezt nagyon meg kell gondolnom.

    Győzzön meg valaki, hogy megéri ennyit kapálni.

    Amúgy ma szerintem hisztis vagyok :D :D

    ( A holdas event miért nem olvasható? Vagy mikor lesz, hol van? ) :D Bocs, ha hülyeséget kérdeztem.

    ( Aztán kit érdekel, hogy nekem mihez van kedvem? :D :D )

    Ebben igazat adok. Valamiből +1et szívesebben látnék.
     
    magdalena1967, fregolinyi, Rebcsok és 9 más kedveli ezt.
  15. bazsarózsa54

    bazsarózsa54 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de a teljes farm bontásnál a fák is mennek a raktárba?
     
  16. Vicacica

    Vicacica Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ha valakinek kevés a normál pörgetése van,akkor a csíkos hatás gazdakör 1ezüst-arany- gyémánt részből 55 db-ot lehet kivenni.Zebra nem kell hozzá csak maracuja, kivi, könnyezőpálma és oroszlán.
     
    Benedek75, Gio, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  17. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    A 22:15 érésidejű macskagyökér 244 TP, míg a metélőhagyma, bár 5 órás, 264. Mit gondoltok, az utóbbi hogyan adná a felröpit?
    Kezdés előtti dilemmám!
     
    Bigi2276 kedveli ezt.
  18. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Remek szülinap elé nézhetünk.Pazar ajándékokkal és még szülinapi felhőt is vehetünk mellé!Farmos pályafutásom során,mondhatom ez az event lesz a legnehezebb.Hát köszike!Boldog Születésnapot!
     
    Benedek75, Gio, milanzs és 9 más kedveli ezt.
  19. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Én nem bontok farmot, eddig soha nem sikerült az ilyen jellegű eventeket végig vinni, ez most sem lesz másképp, mert nem tudok annyit itt lenni amennyi ehhez az eventhez kell. Egyébként már régen nem bontok farmot, az előző eventet még így is sikerült megcsinálnom, persze volt már olyan is hogy az event napján nem értem időben az utolsó aratáshoz ezért nem lett meg.

    A felhő igazán lehetne gálánsabb, fehér ártatlanság? karácsonyi süti? hm. Pillanatok alatt lekeverem a mesterségeknél.

    Minden esetre elkezdem, aztán jutok ameddig jutok!

    Sok sikert mindenkinek aki szeretné végig vinni!:)
     
    Cyra65, almáspite48, zit67 és 7 más kedveli ezt.
  20. stuccos12

    stuccos12 Törekvő

    Nagyon szépen köszönöm!
     
    fregolinyi, marcsi1957 és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.