Visszajelzés Szülinapi szuperbuli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 22.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. incimami

    incimami Fórum bárója

    Szép napot mindenkinek.
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ mindent szeretnék bekapálni.Föleg a felhőt.
     
    Rebcsok, Gio, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) mindenkinek magát kell meggyőznie vagy lebeszélnie ;)
    Nekem például tele a pajta, a gazdakörikkel haladok ahogy tudok, egyáltalán nem jelent problémát, ha egy kis időre leállok a termelésükkel, mert egy idő után elég monoton, jó egy kis változatosság :) A mini játék pedig nagyon tetszett. 10-ből 9-et időrablónak tartok, de ez a tárgykeresős nekem nagyon bejött :inlove: Az már csak hab a tortán, hogy megduplázom a piros anakondát és a gazellát, ráadásul zebrám is lesz, Ingridhez is jön egy halom erőleves, és az ajándékok között akad még 1-2 értékes apróság (táp, trágya, FA, ...)
     
    Gio, Ribiszke, almáspite48 és 16 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Hát én nem a tp-t fejleszteném, hanem a farmomat. Azon vagyok, hogy az gyarapodjon. A tp kevésbé lenne fontos. Az fontos 100 alatt, de afelett ami fontos, mindenhez hozzá lehet jutni, ha a farmom ellátott és gyarapszik a hasznos dolgoktól. 200 felettiről már nem is szólok. Az már minek, ha nincs 1 neon v rózsa ólad sem, vagy 1 szükséges kinemesített növényed.
    Ezért gondolom, hogy hasznosabb lenne egy +1 valami állat, növény v bármi. Hasznosabb lenne, mint akárhány tp. így szülinapi ajándékként mindenképpen. Meg az nem ajándék, amiért ennyit kell kapálni.....
     
    vasslacko1975, Kincső52, Alias0 és 7 más kedveli ezt.
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    A sütiket pillanatok alatt beszerezheted a piacról ezres cspért. És havonta egyszer kell 1-2 darab belőlük.
    A felhő még 12 órásban is harmatos lenne. 48 órásban olyanok, mint a párás szemüveg.
     
    Lillapilla73, Cyra65, Alias0 és 9 más kedveli ezt.
  5. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Szepre sikeredett a szulinap event:) Lehet kapalni rendesen, ha mindent akarunk, akkor nem is csak "rendesen", hanem kicsit megturbozva, porgetve, "Jackezve", kinek mi elerheto;)

    Megeri-nem eri meg... lattam ment a szamolgatas, en nem gondolkozom, jatek az egesz, most egy hetig akkor lassabban haladok elore, meg nezhetem az eventgazt mindenhol. Errol jut eszembe, a grafikusok ugyis sokat meloznak, nem lehetne, hogy ilyen 1 hetes eventgaz bamulasnal beraknanak valami extra grafikai elemet:D Mondjuk az eventgazra kerulne egy tabla "Kiraly vagy" esetleg "Orult vagy"xDxDxDxD

    Na de az igazi ok, hogy irok az a nagy kerdesem: A multkori targykeresos eventben volt ugye lehetoseg megszakitani a jatekot, es ugyan a palyat ujra inditotta, de legalabb a malomtermek nem veszett el, igy azert ha tul rossz eredmeny jott volna ki, lehetett ujrajatszani. Na most ehhez kepest Beko azt irta a malomtermek elveszik most. Errol lehet tudni valamit a tesztek alapjan? Most nem fogunk tudni ujrakezdeni semmikepp?
     
    Sonche, ursa11, Gio és 13 más kedveli ezt.
  6. incimami

    incimami Fórum bárója

    Bocsika mindenki maga dönti el szeretné e csinálni vagy pajtát töltöget. Kinek a pap kinek a papné.
    Nekem a felhő. Munka mellet.
     
    .barbi1., Gio, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  7. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem kis farmon érdemes majd egyet próbálkozni élesben, de a leírás alapján nem sok esélyt adok a többszöri próbálgatásnak:( Pedig azzal jól be lehetett gyakorolni a pályákat, most csak a kicsiken lehet eljátszani a 3 ajándékot, remélem elég lesz :)
     
    Gio, almáspite48, -vadocka70- és 6 más kedveli ezt.
  8. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa


    Szia!
    Persze, ez így van.
    Tudom, hogy nekiállok már ezért is:

    "Nekem például tele a pajta, a gazdakörikkel haladok ahogy tudok, egyáltalán nem jelent problémát, ha egy kis időre leállok a termelésükkel, mert egy idő után elég monoton, jó egy kis változatosság "

    De akkor is bődületes ez a növénymennyiség. S ez nem szülinapi ajándék így. Nem szakadtak bele a megtervezésébe.

    S amit még nem szeretek, az az időrabló minijátékok. De majd megismerem, aztán lesz valami.
     
    imi010, ERZSI051949, incimami és 7 más kedveli ezt.
  9. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nekem is igy jott le sajnos, de majd kiprobaljuk elesben is, hatha:)
     
    imi010, incimami, marcsi152 és 3 más kedveli ezt.
  10. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Mik azok a csatnik amik az event növény érését gyorsítják? Van ilyen egyáltalán?
     
    incimami kedveli ezt.
  11. icumicus

    icumicus Járnitanuló

    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ OMG!
     
    incimami, kovacstne és mebajah kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ilyenek ezek a felhők is.

    Csak az a baj, hogy 6 pálya van és csak 3 ingyen próba.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A jobb kezem ügyes minijátékok terén;) Bízom benne:p A Bal meg majd kapál:pxDxDxD
    Szóval megoldjuk:music: ketten a jobb kezemmel:p
     
    incimami, Ribiszke, almáspite48 és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerintem minden éven volt.... valami évekre bontott hűség csomag:music:
    Kaphattunk volna 30 próbát is:p
     
    incimami, .barbi1., Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  15. doraemon24

    doraemon24 Törekvő

    Sziasztok! Jól értem hogy a nagyító nem létszükség? csak mert azok ólakból jönnek és nem tennék ha nem muszáj.
     
    incimami kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    De a 6-ból csak 3 ismeretlen és azzal a 3-mal lehet kezdeni.
    Tehát nincsen semmi baj.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.19
    incimami, .barbi1., Gio és 11 más kedveli ezt.
  17. Vicacica

    Vicacica Járnitanuló

    Igaz, hogy csak 3 próbajátékot kapunk, de a konyhát,pajtát és az udvart már ismerjük:
    kezdésig képet nem lehet ide hozni, de a nagy hajszánál Gabianyus szuper képeket szerkesztett.
     
    Gio, nagymami2, gabianyus és még 1 ember kedveli ezt.
  18. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ahogy a csevegő első hsz-ében olvasható:


    A csevegő a taktika kidolgozásának a helye.
    A panaszoknak a panaszkönyvben van a helye. >>ITT<< található.

    Itt és most off-nak számít minden fanyalgó, panaszkodó írás. Azért, mert annak van külön helye. Nem idevaló.
    Kérjük, hogy a mondanivalótokat ennek megfelelően fogalmazzátok meg!

    MOST azokat a játékosokat fogjuk támogatni, akik arra törekednek, hogy haladjanak az eventtel.

    Kérjük, ennek maximális betartását!


     
    Gio, -vadocka70-, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  19. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Alig jutok szóhoz.Tényleg fel kell kötni a gatyeszt.Ennyi növényre, felröpire tényleg nem számítottam.Ezt jól felstrófolták.Megpróbálom, de még át kell olvasnom tüzetesebben, mert csak átfutottam a lényegen.Az is sok idő volt.Munkára fel!
    Ja! Imádom ezt a keresős mini eventet.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.1.19
    Gio, maszilva, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  20. Kacix

    Kacix Fórumlakó

    Sziasztok!
    Arról van valakinek tapasztalata, hogy milyen érésidejű ólat ill. barkácsolt ólat érdemes betenni a raktárakba, hogy tuti adjon felröpit, de ne 24 órás ól vagy 48 órás terményes legyen?
    Minden perc számít a felröpinél is és nem akarok szupertrágyát kidobálni. :D
    Az is lehet, hogy le kéne bontani mindent és csak növényezni :D
     
    libuskafarm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.