Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Levéltáncok szépen segíthetnek.... :music:
    Várni én várok... leginkább a csodát:inlove:
    Úgy legyen;)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kell nekem levéltánc még , és mivel az első 500 nem ad , kizárásos alapon alapon 2999. leszek . :D

    Ebből nem engedek . xD:inlove:


    Habár a felhő 300% és a levéltánc 250% , és a felhő maradandó , de a levéltánc az múlandó .

    Ezt még meg kell emésztenem . :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.22
    -forrest-gump-, jutka190226, PalMa és 6 más kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én ezt most háromszor is átolvastam és nem vagyok benne biztos, hogy jól értem amit írtál, de nekem úgy rémlik, hogy a felhőt csak az 1-500-ig helyezettek kapják meg..
    Tehát a 2999. már sajnos nem...
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó , de nekem nem felhő kell , hanem levéltánc
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Majd meglátjuk, hogy milyen érdeklődés lesz, mert nem sikerült túl acélosra a nyeremény. Az is lehet, hogy csak 4 milliárd lesz az alja. Azért, mert felemelték a szintet, még nem mindenkit érdekel annyira a TP, hogy milliárdokat dobjon be.
     
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kakaska!
    A pajta ürítést nagyon meggondolom. Az idén nincs felhő csak az 500-ba bejutottoknak. A végén majd kiderül, hogy elég lesz-e a 6-7 milliárd?
    Az alap eventet elkezdem, menet közben majd alakul, hogy itt megállok, vagy esetleg tovább megyek. Egyenlőre inkább az utóbbi felé hajlok.
    Sok sikert, tiszta játékot kívánok az indulóknak! Érje el mindenki a kitűzött célját.
     
    csio70, maszilva, -forrest-gump- és 13 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Így az elején mindig csekély az érdeklődés...8) Az utolsó nap meg kapkodjuk a fejünket... :music:
    A 4 milliárdot kevesellném:wuerg: mert akkor az azt jelentené hogy nagyon sok gazda a partvonalról figyeli az eseményeket... :music:
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Sali. Hát csak hajrá, hajrá. Ha bizonytalan vagy, inkább várjál ki az utolsó napig. Ott már nagyjából látni lehet, hogy még mennyit fog emelkedni. Berakom a H betűt, várlak az U-val. :D:D
    Vannak a notórius TOP-ozók, akiknek mindegy mi a nyeremény. :D Vannak, akik mérlegelik, hogy ezekért a nyereményekért mennyit adjanak be. Meglátjuk, hogy kik lesznek többen. :)
     
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    1-2 hete eldöntöttem, hogy teljesen kiürítem a pajtám és 2.ra indulok a TOPban, mert néha eléggé olyna érzésem van, hogy nem sokáig fogok játszani. Többször el tudok engedni dolgokat, nem vonz a játék úgy, mint régen.
    Ha csak szaporításnyi cuccokat hagynék, úgy vélem tudnék maradni 500ban. Aztán újra lehetne esetleg cél, a töltögetés, amiért maradnék esetleg hosszútávon.
    Aztán most végigolvasva mindent, azt gondoltam inkább vesszen minden, de ezért nem izgulok. Mi van olyan bent a nyereményekben, amiért még érdemes? Nekem semmi. Semmi olyna konkrét, ami fejleszti nagyban a farmom állapotát esetleg mind fp-ben, mind egyébben.
    Mert azt gondolnám, hogy egy ilyen nagy volumenű megmérettetés az év csúcspontjának kellene lenni. Jutalomnak kellene lenni, hogy még 1 évet itt töltöttem. :)
    S talán nem túlzás, ha azt mondom, hogy ehelyett a nyeremények a legkeményebb event nyereményeinek talán a duplája?
    Eddig, mióta játszom, talán 7-8 évvel ezelőtt volt egy top, ami nagyon tetszett és szerintem nagyon megérős volt, de akkor nem volt igazán sok cuccom semmiből.
    Azóta is arra várok, hogy egyszer legyen olyan, hogy kicuccoljak. De ez most sem fog megtörténni. Nyugodtan hátradőlök és lazítok és továbbra is lazán csak játszom, ha éppen úgy tartja kedvem.
    Sok sikert annak, aki ezért gürizik! Bár a bedobálás már nem "munka". :)
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Megmondom őszintén, nincs kedvem ezért a felhőért megreszkírozni 6-7, de még 3-4 milliárdot sem.
    Kakaska! Nyugodtan rakjad be a H betűt, szerintem még az Y betűről is lemaradok. ;)
    Nem értem, hogy miért nem lehet egy "Topp2022" felhője legalább minden kategóriásnak?!
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    szia
    Van valami normális adat arra vonatkozólag , hogy normális körülmények között , leghamarabb mikor láthatunk valakit , hogy mit dobott be ? Melyik napra esedékes , ha valaki robort módon arat és vet szorgalmasan ?
     
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan így gondolom: "egy ilyen nagy volumenű megmérettetés az év csúcspontjának kellene lenni."
     
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sajnos nekem is az a véleményem, hogy a nyeremények nem méltóak egy TOP-hoz. Annyira akarják erőltetni a TP-t, hogy annál inkább nem kell. Azért várlak, hátha meggondolod magad. :)
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A kosár csak egyszer vehető meg, így kell 11 kör. 11x4:20=47:31. Így kezdés után 2 nappal, pénteken fél kettőtől várható az első fecske.
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.22
    maszilva, -forrest-gump-, zoldert és 20 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én dobtam be, gondoltam, most vagy soha. :D Sajna csak én látom, mivel a 3005. vagyok. :D
    Sok sikert kívánok mindenkinek! ;)
     
  16. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Ja, hogy az alap eventre nincs is felhő? Na ez a másik bukfenc :)
    Jól van, erről ennyit. Tenyésztek inkább :)
     
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Én megmondom öszintén nem is akartam hogy jó nyeremény legyen:oops:, mert igazábol nem volt kedvem anyira Topozni ( biztosan az elmúlt idők hírei is közbejátszottak ebben, és hát teljesen más céljaim is vannako_O)
    De a nyeremények tiszta tpo_O,/ túlzottan is bejött)szerencse hogy van az etetős rész mert Titkosak kellenek ezért játszom le az alapeventeto_O:)
    Maga a Top célja nem a nyeremény -ez tiszta soro_O,de spec ezek a nyeremények nekem semmit se jelentenek.:sleepy:
    Nyilván aki a tp-re jatszik annak a 300% felhő nagy kincs,+Dekor de nálam jelenleg ez nem fontos szempont és gyanítom nem is lesz.
    A szezonnal és a hozzátartozó kitehető megadja azt amit a tp fejlödéshez kell o_Oehez ha hozzáteszem az időnként nagyobb 0-at Ennyi.
    De 4-6-10 milliárdot bedobni elég drága ár 1 300% felhőért:music:,(kb 50 pörgi is ad ennyit jellemzöen:music:)kitehertő is van bőven szorzóso_O nekem még a mauk is megvannakxD vagy a Húsvéti tojászsonglör pld:music:
    Szóval nagy kérdöjel mi is lesz mert szerintem sokaknak van sok milliárdjuk Topra :music:, csak kérdés akarják használni is?:music:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.22
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , ez egész jó . :inlove: Mármint jó soká . :cry:
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Óh! Nem aggódom, lesznek akik villantanak, ám jól teszik. Azonban azok a játékosok, akik az eddigi játékuk során fejlesztették a farmjukat, pajtájukat "kevés" ráfordítással, /itt mindjárt tisztázom azt is, hogy senki zsebében nincs szándékom kotorászni/ azok nem fognak tolongani.
    Igen drága, azonban ha esetleg lesz majd felhővásár és bevételt is szeretne a BP. akkor inkább a vásárlás ha nagyon megérős, mint pajta ürítés most. ;)
    Erről beszélek! Sajnos nagyon sokan belefutnak majd ebbe a "csavarba":sleepy:
     
  20. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Sziasztok!Eltelt egy év majdnem,megint itt vagyunk:).Nagyon szurkolok mindenkinek aki indul.Ahogy nézem a nyeremények megint nem egetverőek,mondhatnánk egy közepes event nyeremény,de ennek ellenére aki indul sok sikert kívánok!Üdv Sylvi.
     
    csio70, apa1971, -forrest-gump- és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.