Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Kb 1 éve pörgettem el véletlen.
    De van olyan ajiküldő farm ahol még meg van. :)
     
  2. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    [​IMG]
    Beugrottam a haverokhoz de már megyek is továbbxDxDxD
     
    maszilva, marcsi152, Amira09 és 15 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sámánosan nem lehetne szabad pörizni, mert akkor annyi lenne az aranynak, ha még lenne, az biztos. :D
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát eröl lemeradtam. o_O
    Másra gondoltam. sory
     
    juliannakoczkas és zsani_apja kedveli ezt.
  5. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok!
    Hajrá minden magyarnak
    [​IMG]

    és mindenkinek, szerte a nagyvilágban!
    [​IMG]
     
    maszilva, marcsi152, Amira09 és 22 más kedveli ezt.
  6. Kukackukac

    Kukackukac Fórumfelvigyázó

    Gyere szépen velem!:inlove: Aztán remélem elég lesz, amit erre szántam!:D
    Ki akartam várni én is, de meggondoltam magam;)
    Beraktam egy mennyiséget:oops:
    Szorítok mindenkinek!
    De gyarló vagyok:wuerg:így mindenkinél jobban drukkolok magamnakxDa bent maradásért.
    Ha így ugrálnak a számok a csillagokig:oops:, akkor ez az utolsó TOP, amin indulni tudok:music:
    Hajrá mindenki!:) Hajrá magyarok!:inlove: :)
     
    maszilva, jucus100, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Küldtem egy szép fehér bagollyal levelet. ;):)
     
  8. boroc78

    boroc78 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Szeretnék veletek megosztani egy-két gondolatot azzal kapcsolatban, hogy miért is dobáltam be ekkorra mennyiséget.
    Lehet hogy valakik számára ez már túlzásnak tűnik, de szerettem volna kipróbálni a játék adta lehetőségeket.
    Szeretem feszegetni a határokat, még ha ez csak játék is és kíváncsi voltam mekkora pajtakészletet tudok összeszedni.
    Tudom hogy az itt fórumozok számára Réka a nagy kedvenc aki előtt én is kalapot emelek. Nem az Ő vagy bárki más legyőzése
    volt az elsődleges célom, csak a kíváncsiság hajtott. Sőt elmondhatom Réka 2 évvel ezelőtti teljesítménye volt az (amikor sokkolt
    mindenkit) ami után, elkezdtem gondolkodni, hogy hogyan tudnám azt az értéket a következő TOP-on túlszárnyalni.
    Abban igaza volt itt sok mindenkinek hogy ezt az eredményt valós pénzköltés nélkül nem lehet elérni.
    Akkor kicsit számszerűsítsük is a dolgokat:
    A januári TOP után elkezdtem céltudatosan piacozni.Naponta megvettem a szitakötő és mantarája táphoz való növényeket a piacon
    fatermést nem kellett mert abból azért akadt a pajtában. Viszont a hónapok alatt ezt a hatalmas mennyiséget a malomba nem tudtam volna letermelni, ezért amikor akciós napok voltak akkor kénytelen voltam farmarannyal kicsit rásegíteni.
    Így sikerült január óta kb. 700.000 tápot előállítani a két állathoz.
    A másik fő összetevő pedig, ahogy már ezt is olvastam a party pörgetés volt. Na ez volt az amit nem lehet megúszni pénz nélkül.
    A német fórumon olyan számok röpködtek az egyik játékos hozzászólásában, hogy ezt csak több 10.000 euró-val lehet elérni.
    Nahát nagyon nagyot tévedett. Havonta kb. kétszer szoktam megvenni a legnagyobb FA csomagot, amikor akciós (8990 Ft). Ez azt jelenti hogy kb. havonta 20.000 ft-ot költöttem.
    Az így összegyűjtött FA-t ill. az évközben gyűjtött party pörgetéseket pedig az utolsó party pörgetés vásárnál szépen gyorsan (Sámánosan :D) elpörgettem. (KB 26.000 pörgetés)
    Pörgetés után a narancs ólak kb 750 állatot adtak, és a bónuszok csökkenésével amikor már csak a 100% terménybónuszok voltak lement 480-ra. Ebből nagyjából ki is lehet számolni, hogy a 700.000 táp nullázása mennyi állatot eredményezett.
    Lehet, hogy nálam ügyesebb vagy szerencsésebb (több bónuszt pörgetni) gazdák még ennél jobb eredményt is el tudnának érni.
    Ezeket a dolgokat csak azért írtam le, mert ez számomra egyszeri alkalom volt. A következő TOP-okon átengedem mások számára a dicsőséget.
    Nagy öröm volt számomra, hogy a két utolsó TOP-on én viselhettem a "H" betűt:). De mégis számomra a januári marad a legemlékezetesebb amikor az első hét helyen magyar játékos volt, és napokig kint volt a "HUNGARY" felirat.
    Ez persze nem jelenti azt, hogy jövőre nem leszek itt újra.
    Még egy végső gondolat: Senki ne felejtse el hogy ez csak egy játék, és játszani járunk ide!
     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Először is gratulálok. Másodszor nagyon szimpatikus lettél ezzel a beírásoddal, mert megosztottad a "titkot". Soha nem voltunk ellened, tényleg Réka áll közel a szívünkhöz, de ez nem zárja ki, hogy más magyarnak is szurkoljunk, csak eddig kicsit "titokzatos" voltál és azért nem szurkoltunk annyira. Tudom, hogy mennyi munka van mögötte. Remélem, hogy nem lesz nagyobb beadás, úgyhogy hajrá Neked is. :)
     
    ZitaGAZDA03, PZoli64, ladislaw11 és 33 más kedveli ezt.
  10. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Nagyon köszönöm, hogy leírtad, mert számomra totál elképzelhetetlen volt eddig, hogy tud valaki ilyen eredményt elérni. Őszintén le a kalappal és nagyon drukkolok Neked és persze a többieknek is! Hajrá, hajrá! Nagyon büszke vagyok rátok. :):):)
     
    ZitaGAZDA03, -W-595-, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  11. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Köszönöm, jó volt ezt olvasni. Még fogalmazni is tudsz. A helyesírás is erősséged.;):)
     
    ZitaGAZDA03, -W-595-, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    [​IMG]
    Sziasztok! :inlove:
    Jó magyarnak lenni! Csodás ez a tabellarészlet! :inlove:
    Köszönjük, hogy dicsőséget hoztok nekünk! :inlove:
    [​IMG]

     
    Gio, PZoli64, Rékuci1111 és 15 más kedveli ezt.
  13. MaMo78

    MaMo78 Utánpótlás-írogató

    Én is köszönöm,hogy itt lehetek!! :) IMÁDOM A TOPOTT!!Gratulálok mindenkinek,és Hajrá az utolsó napra!!
     
    Gio, -W-595-, jucus100 és 13 más kedveli ezt.
  14. MaMo78

    MaMo78 Utánpótlás-írogató



    KEDVES boroc78! gratulálok ehez a fantasztikus teljesítményhez,csak ámulok-és bámulok,hihetelen amit letettél,beadtál a toppon!!Köszönöm,hogy megosztottad velünk az egész topra való készülődésedet!! Folyamatosan ezen gondolkodtam,hogy lehet ezt megcsinálni!!Fantasztikusak vagytok,hatalmas gratuláció neketek,neked és minden toppon játszónak!!Hajrá Magyarok!!!Hajrá Mindenki!!
     
    Gio, jucus100, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  15. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia

    Hűha! Nem tudok megszólalni ilyen hatalmas teljesítmény felett!
    Gratulálok! Gratulálok!
     
    Gio, -W-595-, marcsi152 és 11 más kedveli ezt.
  16. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    ;););)xD
    Gratulálok! én nem vagyok ellene, ha valaki a saját pénzéből,költ a játékra !
    én tudod, a legjobban az energiádat, és az idődet "irigylem";););)xD
    nagyon nagy teljesítmény mindenkitől!
    külön köszönöm, hogy leírtad a hogyant :inlove:

    részemről remélem bent maradok az 1000 ben!
    további jó játékot, jó szurkolást

    HAJRÁ MAGYAROK !!!!!
     
    Gio, jucus100, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    17 ó környékén tudok jönni. Nem tudom, kíváncsi leszek hogy változik és annak függvényében lépek. ;)

    [​IMG]
    Barackot olvastam már hajnalban. Csak gratulálni tudok neki és az összes gazdának, akiben több türelem szorult, mint belém. ;) Mondjuk az utolsó mondatnál megijedtem, ahogy olvastam. Már azt hittem, hogy neki is a játszani jó szlogen zárja a hozzászólást. Azt hiszem megfejeltem volna a mosdót. :D ;)
     
    bogisaci60, Gio, vihence és 13 más kedveli ezt.
  18. v.edit1

    v.edit1 Fórumprofi

    Gondolom mindenki pörgetett már egymás után sokat, vagy nullpercezett ezzel-azzal. Bele sem tudok gondolni, hogy csak a party kereket 26 000-szer indítsam. És utána még legalább 350 000-szer etessek, begyűjtsek, trágyázzak állatokat. Ehhez akkora türelem elszántság, kitartás és IDŐ kell, ami nem sokunknak adatott meg.
    Mire kipörgettél 26 ezret, a bónuszok java (a 6 órásak) gondolom nem is voltak használhatók, mert lejárt az idő.
    Szóval szívből gratulálok ahhoz, amit elértél, fantasztikus az elhivatottságod! :p
    (Ha van kedved, azért megírnád, hogy ez mennyi idő volt? Engem nagyon érdekelne) ;)

    Valaki segítene? Hová kell a TOP-os linket beilleszteni, hogy látszódjon a hozzászólásnál?
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    ZitaGAZDA03, Gio, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  19. Pandapoc♥

    Pandapoc♥ Fórumprofi

    Sziasztok.
    Jó volt olvasgatni a véleményeket és taktikákat. A legnagyobb örömöt mégis a kirakott HUN, HUNGARY feliratok okozzák és más nemzetek feliratai amik emlékeket, hazaszeretetet, összetartást, barátságokat idéznek. Ezt a részét nagyon szeretem a játéknak. :inlove:
    Gratulálok a Top 3 magyarnak hisz elképesztő számokkal ismét bizonyították, hogy ez bizony lehetséges. Én, mint mondottam nem vagyok elájulva a nyereményektől, így a vége előtt a malomban kikevert ládákat (minimum 91 db ) dobálom már csak be, mert másként nagyon olcsón veszik vissza. Jó érzés volt ismét veletek együtt játszani. Szurkoljunk együtt. :)
    A végére. ;)Amennyiben délután 16 óráig bagolyban megkeres olyan magyar játékos akinek a 10-es piacon jól jönne némi állatállomány, hogy a kitűzött célja megmaradjon nagyon szívesen segítek. btgabi
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    ZitaGAZDA03, Othep, maszilva és 19 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Reggeli számok (7:10):
    500. előző TOP 2135,1 millió; most 2775,2 millió
    1000. előző TOP 749 millió; most 701,9 millió
     
    maszilva, Gio, vihence és 13 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.