Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ahogy előttem már sokan leírták, minden magyar játékos szívét megdobogtatja a látvány a magyar dobogósok láttán. Így volt ez tavaly is és az idén is. Az élmenyőzben végzett játékosok minden elismerést megérdemelnek.

    [​IMG]
    A 3000-be bekerült játékosok összefogása a HUN, HUNGARY felirat összeállására is elismerésre méltó, függetlenül, melyik csoportba vannak.
    Gratulálok minden indulónak! Hajrá, hajrá mindenkinek!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    :inlove:
     
    ZitaGAZDA03, maszilva, Gio és 20 más kedveli ezt.
  2. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Szép jó reggelt Gazdák!
    A magyar fórum a legklasszabb!!! Jó itt lenni köztetek!
    Fantasztikus érzés, hogy a dobogón magyar játékosok vannak!!!
    Boroc gazdának köszönet a leírtakért, hatalmas munka van az eredménye mögött!!! Megérdemli a dobogó ELSŐ helyét!!! Legyünk büszkék rá!!!
    Réka, és Pokimoki a szívem csücske, Pokimoki ráadásul a szomszédom ezeregy éve, én büszke vagyok Rátok nagyon!!!
    Mindenki szívének lehet kedves játékosa, DE! a lényeg, hogy a dobogón magyar játékosok állnak, és ez maradjon is így!!!
    Elismerésem a többieknek is, akik kirakták a számunkra oly kedves feliratokat!!!
    HAJRÁ MAGYAR CSAPAT!!!
    Hajrá a TOP-ban induló minden játékosnak!
     
    Gio, vihence, Rékuci1111 és 14 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Köszönöm a statisztikát ismét. Talán szeretnék 15 órával idősebb lenni. ;)
    Jól jönne egy megbízható jós. :) Ki tudja a sávok között hol áll meg a bedobott érték nagysága?
    Reménykedem, talán nem így lesz.
    [​IMG]
     
    -vadocka70-, Gio, vihence és 10 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Köszönöm a feliratot.

    Megkaptam
    :)
    Lassan felmegyek majd a 6 milliárd köré, persze amig lehet lehetünk együt ,de a végén nem éri meg kockáztatni ugyse szerintem.:music:
    Gratulálok8)
    Nekem Réka szomszéd;),és régota forumozik, de nyilván ez 1 verseny és nagyon ügyesen játszod:)
    Szóval nem ellened inkább mellete szurkolunk .:)


    Köszönöm a pontos leírást:)További sok síkert és szép eredményeket
    Le a kalappal és nagyon büszkék vagyunk8)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    Gio, Rékuci1111, éva5111 és 8 más kedveli ezt.
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Gratulálok ehhez a fantasztikus teljesítményhez, méltán tied a H betű, egy év következetes játéknak eredménye.
    Köszönöm, hogy megosztottad a hogyant is.

    Szia,
    Nem jártak le a 6 órásak, mivel Sámánosan pörgetett. Nekem ezzel a módszerrel a 4.000 nem tartott tíz percig. Normál pörgetéssel fél óra 1.000.
    Ez "csak" 9.589×3 kattintás, ha jól számolom, 5 raktárházzal és 38 területtel. Az utóbbiban bizonytalan vagyok, de Toma úgy is javítja, ha valami nem jó.

    Lényeg, a lényeg: Hajrá magyarok! Öröm látni a dobón három magyart.
     
    Gio, vihence, Marika312 és 11 más kedveli ezt.
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha már megszólítottál...
    Egy Bahás területre 41 db 2x2-es föld fér ki, így 5 raktárházzal egyszerre 76 ól tehető ki (41+5x7). Feltételezve, hogy a két állathoz összesen volt a 700 ezer táp, 700000/76=9211 kör kellett. Egy kör nem 3, hanem 5 kattintás (állatgondozó-trágyázás-etetés-aratógép-aratás-..), azaz összesen mintegy 46 ezer kattintás. Az időigény egyéni, én például nem tudok 500 körnél többet csinálni egy óra alatt; de itt bele kellett férni a 10 órába, ami óránként 921 kör. Ez számomra elég soknak tűnik, így inkább azt gondolom, hogy a 24 órás bónuszok idejében kétszer aktiválhatta a Virágfestéseket (a dekorrövidítő felhőkkel az érésideje levihető 14 és fél órára). Így már "csak" kb. 450 kör/óra, 24 órán belül kétszer 9-10 órán át. De akárhogy is, az időigény mindenképpen a Virágfestések (esetleg kétszer) 10 órás és a pörgetett bónuszok 24 órás hatóidejéhez igazodik.
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    Fuhur, -vadocka70-, maszilva és 16 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Szeretnék gratulálni a kitartó, tervezett győzelmedhez! Te kimaxoltad a játék adta lehetőségeket!;)
    Köszönöm, hogy leírtad a technikádat! 8)
    Az a sok 5-ös ott az elején... le a kalappal!:inlove:
    Ez egy játék, ahogy írod! S azért jövünk ide mert játszani jó!:inlove:

    Csak csendben jegyzem meg, hogy nem költök kevesebbet a farmra mint amit írtál... de még a port sem látom a teljesítményed után....:music:
    A következő Top játékon is szeretnénk az ismerős nevek között látni!

    Minden indulónak hajrá! Most csúszós órák következhetnek...:music:
     
    ZitaGAZDA03, Gio, vihence és 7 más kedveli ezt.
  8. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    [​IMG] Gratulálok!

    De most már többet ne dobálj be, mert csúszok kifele az 500-ból...:wuerg:xD:inlove:
     
    Gio, Ayrin67, MaMo78 és 9 más kedveli ezt.
  9. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Először is hajrá minden Top-ozónak!
    Eddig szépen alakul az eleje, de (nem akarom elrontani senkinek az örömét) a presztízs miatt majd bele fognak trollkodni az tuti! A 14- óra is messze van de a 22 meg főleg!
    Én még nem dobtam semmit csak az eventes cuccokat, délután meglátom.
    Nem találom az előző Top-on elért eredményem, így vakon vagyok, hogy mennyi az annyi.
     
    Gio, juliannakoczkas, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  10. boroc78

    boroc78 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Igazad van tényleg kétszer aktíváltam a virágfestéseket. Az első 10 óra alatt kb. 500.000 táp ment el. Majd utána kis alvás után jött a második kör ami 4 és fél óráig tartott. Itt már kicsit csökkent a lendület mert már baromira unalmas volt.-.--.-
     
    ZitaGAZDA03, Othep, -vadocka70- és 25 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    201zolmány4 309 316 826

    Szia!
    Köszönöm a megerősítést. Én már félóra után nagyon tudom unni, és azt kérdezem magamtól, hogy ezt most mi a fenéért csinálom... :oops::D
    Szívből gratulálok Neked a kitartásodhoz és a helyezésedhez is.
     
    -vadocka70-, maszilva, ursa11 és 23 más kedveli ezt.
  12. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Nagyon kedves tőled én nem találtam!
    Így most már látom de, hogy elég lesz e az amit bedobok az majd este kiderül. Minimum egyel jobb helyezés a cél.
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kíváncsain várom, hogy a kivárók mennyire borítják fel az 500 csoportját... :music: Egyenlőre a 252. hely környékén sem érzem magam biztonságban...:wuerg: Majd délután lehet tenni kell be még ezt azt....:music:
    2*40 percig bírtam.... Ennyi volt 5 virágfestés egyszeri élete... Táp van még bőven... de túl monoton....
     
    Rebcsok, Amira09, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  14. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gespräche-zum-event-erntefest2022.114205/page-48#post-5346135

    Halihó!
    Hitetlenkednek rendesen.
    Amit nem tudnak, nem ismernek, az nem létezik, nem lehetséges, és nem azon gondolkodnak, hogy mégis hogyan.
    Erre csak egy szót ismerek... -szánalmas-

    @boroc78!
    Hatalmas gratula a teljesítményedhez, és természetesen a másik 2 magyar dobogóséhoz is.
    Megdobogtatja a nevetek, meg a HUN felirat a szíveket a tabella tetején, csodálatosan fest. :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    -vadocka70-, vihence, Ayrin67 és 15 más kedveli ezt.
  15. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Szia Holdfény!
    Hatan vagytok egymás alatt, 211-219 között. Ki tudnátok írni Magyarország nevét, ha nem is angolul, de németül: UNGARN. :) :) :)

    Szia, a hivatkozásod nem létező oldalra visz. Itt egy jó link:
    https://board-de.farmerama.com/threads/feedback-gespräche-zum-event-erntefest2022.114205/page-48#post-5346135

     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.11.22
    -vadocka70-, vihence, -gyöngy-581 és 6 más kedveli ezt.
  16. pecástündér

    pecástündér Fórumszaki

  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Hagyni kell őket a "hitetlenségükben", lényeg, hogy mi tudjuk, amit tudunk.
    Mert a mi játékosaink a legjobbak.:inlove: Sőt.... tovább megyek.... megosztják a tudásukat, ha kell a pajtájuk tartalmát is, hogy segítsék az éppen "rászorulókat".:inlove: Összetartóak, nem irigyek, örülnek a másik sikereinek!;)
    Hajrá Farmerek! Hajrá magyarok! :inlove:
    A nagyok előtt pedig leborulok!
    [​IMG]
    :)
     
    Sali~*.*.*, -vadocka70-, vihence és 19 más kedveli ezt.
  18. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szervusztok!

    Sok szép eredmény látszik a honfitársaink versenyeredményeiben.
    Szívből gratulálok hozzá! Azoknak, akik már a listán vannak, azoknak, akik még készülnek!

    Minden más nemzet megmérettetésre vállalkozó Játékosának is sok sikert kívánok!


    Szia!

    A megfogalmazásban, a "minősítésben", a kételyben óvatosabb megfogalmazásra törekednék.

    Ne az elválasztás, a különbség ilyen kiemelése legyen a lényeg.
    Inkább ezt erősíteném a helyedben - ha ilyet írhatok -: másképpen közelítve is lehet egyes magyar játékosok teljesítményét nézni.
    Mert lehetséges, csak a hogyan vonatkozásának kell utána gondolni.
    Ebben mi jók vagyunk, mert nem a lehetetlenség oldalát hangsúlyozzuk, hiszen a látvány, a pontok és sorrendek is azt jelzik, bizonyítják, van rá magyarázat, van rá gyakorlat.

    Tudom, az érzelmek erősek. Másként gondolkodunk, mert emberként élünk, játszunk és megnyilvánulunk több helyen.
    Csak kérem, ne megosztásra játsszunk, hanem a verseny tisztes teljesítésében mutassuk meg, mit tudunk!
    Köszönöm!
     
    -vadocka70-, maszilva, ursa11 és 21 más kedveli ezt.
  19. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Én még a kicsi éhes rókát is alig tudtam megetetni, nemhogy órákig nullázzak...nincsenek szavak erre a teljesítményre...
     
    csio70, Amira09, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  20. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Én is csak növényekkel nulláztam eddig, párszor, de max 1-2 óra és utána már az élettől is elmegy a kedvem mindig úgyhogy abba is hagyom. Talán egyszer volt olyan, hogy 25.000 szupertrágyát nyomkodtam el az pont elég volt. Már maga a rákészülés pörgetések is sok idő. Az állatos nullázás lehetősége már régóta adott számomra is de még ki sem próbáltam pedig több virágfestésem van a pajtában mint ami kinn van a területen mióta a pikolóból kifejlődött és azokkal is menne már simán. Sok idő és türelem... csilliárdokat terem! Egyenlőre halogatom elvégre jövőre is lesz még TOP ha minden igaz.....
    Sok sikert mindenkinek!
     
    vihence, Mica67, csio70 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.