Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Köszönjük szépen, hogy megosztottad velünk a taktikádat! Mindent összevetve nagy teljesítmény, amit elértél, emelem kalapom előtted. Én nagyon örülök, hogy ott vagy az első helyen, igazán megérdemelt helyezés az.
    Természetesen Réka helyezésének is örülök, hihetetlen teljesítmény az is!
    És nem utolsó sorban minden magyarnak szurkolok akik indulnak a toppon, hogy elérjék azt a célt, amit kitűztek!
    Hajrá MAGYAROK!
     
    Gio, stb_farmer, koricsabi és 12 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Nem elkeserítés miatt de az ól 0 a növényekhez képest is jóval fárasztóbb.o_O
    Pedig én előkészültem a prémes beállítássokkal,de átmenni utána amarántozni maga volt a felüdülés;):D
    Eleve ott felrakom felülre a növényeket amivel 0- zok( piac miatt Len Hajdina stb is szokott lenni és így kevésbé unalmas is;))
    De az aratás mellet itt a trágyázás etetés valahogy jóval nehézkesebb.:music:
    És ha minden állattal 0- zunk akkor mindenképp érdemes a tápkészlet alapú beállítást is kikészíteni hogy pörögjön.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Mókuska :)
    Ezt amit kiemeletem kifejtenéd egy kicsit bővebben, hogy mit értesz ez alatt? Megköszönném, ha megírnád, mit is jelent ez a beállítás? :):D
     
  4. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Igen tudom, hogy az azért nem vitt rá még a kényszer! De ami késik egyszer elmúlik!
    Amúgy, hogy érted azt hogy : mindenképp érdemes a tápkészlet alapú beállítást is kikészíteni hogy pörögjön?
     
  5. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia . Repült egy szürke bagoly, remélem megkaptad ott leírtam mindent.
     
    -vadocka70-, genka53, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Niki :)
    Nem tudom emlékszel-e rá, de én igen: egy emlék úszott belém arról, hogy ezt a témát mi már egyszer kiveséztük a bekotopikban és egyetértettünk benne, hogy sokkal könnyebb és gyorsabbnak érezzük az ólnullát, mint a növényest az én véleményem azóta sem változott meg, jobban szeretek óllal nullázni, bár ilyen mennyiségben, mint az élbolyban ahogy csinálták én nem akarom soha sem kipróbálni, mert számomra kínzás lenne :)
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Majd jön és megcáfol, ha tévedek; de szerintem arra gondolt, hogy a prémiumos farmvisszarendezővel érdemes előre elkészíteni az ólak területi berendezéseit. Mégpedig aszerint összegyűjteni egy csoportba az ólakat, hogy mihez mennyi táp áll a rendelkezésre.
     
    -vadocka70-, Gio, vihence és 9 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma :)
    Ahogy olvaslak csak ez jutott nekem is az eszembe, de azért kíváncsi lennék rá, hogy mit válaszol a kérdésre.
     
  9. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Erre gondoltam én is, csak azt hittem van valami újdonság amiről nem tudok.
    Nekem mindenből szinte egyforma mennyiség van, még nem álltam rá egy tápra csak. Talán most elkezdem.
     
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen lényegében amit Toma is írt.o_O
    Én több farmon is készítettem ennek alapján előzetes beállításokat , így ezzel már nem el az idő.o_O;)
    Annyival egészíteném ki hogy a kiválasztásnál a felső sarokba rendezés szerint válaszd a tápkészlet szerintit ,és úgy kiszámolni hogy ha mondjuk 1000 tápod van az egyikből a másikból 2000 akkor úgy elosztani a kirakott ólakat:music:
    Itt ugye a kérdés amin időt lehet vesztenio_O a neon v színes ól szám, azaz ha menet közbe filozunk hogy csak neon vagy pink is mert az gyorsabb stb:music:
    Persze csak ha maxolni akarod minden állatból a szaporulatoto_O , mert ha mondjuk csak Manta vagy Szita akkor 1* , ahány színes ól kifér és mehet.:)
    Ui ha a nagyon elmegyünk a Topik témájátol :music:természetesen mehetünk a idevonatkozóba.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
  11. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Szerintem is unalmas a nullázás, de valamit valamiért...pont tegnap nulláztam, az unalom ellen többek között verseket írogatok át...ha megengeditek az egyik agyszüleményemet megosztom veletek...

    Móra Ferenc után nagyon szabadon...

    Vége van a nyárnak,
    hűvös szelek járnak.
    A pajtában az ólak
    nullázásra várnak.

    Szeretnék indulni,
    a listára kerülni.
    A jobb ajándékokért
    az 500-ban végezni.

    Kapálni kellene,
    szupertrágyát szórni.
    A termény növekményhez
    party pörit lőni.

    Tettek követnék
    az összeállt tervet,
    nullázás kezdődne,
    ekkor jön a gyermek.

    Ötöst kaptam anya,
    korira indulok
    kellene a gatya
    különben megfagyok.

    Ennék is valamit
    mielőtt elmegyek,
    és ha lehet akkor
    nem vajas kenyeret.

    Adtam neki enni
    ruhát is meleget,
    és takarékra tettem
    a vigyorgó férjemet.

    Összeállt már minden
    kezdődhet a móka.
    A pajta oldalából
    kidőlhet a búza.

    Jön az ismertető,
    az eventek csúcsa.
    Köszönjük Tamásnak
    most már tudunk róla.

    Patisszont ültetünk,
    gesztenyét kapkodunk.
    S ha megjelent a róka
    deszkával csapkodunk.

    Ekkor jön Kukori,
    "jóóó reggelt" mindenki.
    Szép országunk nevét kellene
    betűkből kitenni.

    Boldika és Niki,
    Wiktorka és Genka
    a sorban Mókuska is
    a számokat hajtja.

    Nem sok van már hátra,
    nyúlik az idegünk.
    Reméljük idén is
    listára kerülünk.
     
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Igen emlékszek rá.

    A régi szép topic, még most is visszajárok néha-néha újraolvasok egy-egy részt.

    Amikor kibeszéltünk a Topot, és sok minden mást is.
     
  13. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Nincs és nem is volt soha prém előfizetésem szóval ez nekem nem mond semmit. Viszont előre kipakolok mindent majd egyszer és nekilátok.
    Addig is Hajrá mindenki!
     
  14. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy miért nem tudom a szüreti fesztivál felhősort beüzemelni? Pedig már készen vagyok vele. Köszönöm, ha valaki válaszol.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    A felhősor a TOP 500 jutalma...egyenlőre senkinek nincs meg..aki bent marad az 500-ban csak azok kapják meg.
     
  16. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórumszaki

    Köszönööööm a gyors válaszodat.
     
    juliannakoczkas és zsona416 kedveli ezt.
  17. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Zsona! :)
    A TOP csodákra képes! Téged például megihletett egy szép, megható vers megalkotására is. :inlove:
    Köszönet érte, hogy megörökítetted benne a jelenlegi napokat. :inlove:
    Hajrá TOP-osok! :D

    A "Szépségrangsor" verseny (megnevezést lásd event órában) még/már csak~ 9 és fél óráig tart. Türelmes stratégiát hozzá! ;)
    Kívánom, mindenki érje el a reálisan vágyott sikerélményét! :inlove:

    [​IMG]
     
    jucus100, vihence, stb_farmer és 12 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Emlékszem 1-1 nehezebb eventen nekem is volt anno ilyen kis versikém:wuerg::cry:xD
    Tán nem enyire jó valószínűleg.;):)
    Lám lám a véletlen milyen jó kis sorba rendezett, jó kis csapat lettünk;):D
    Igen hát mindenkinek sok síkert. csak ügyesen:)
    Köszönöm zseniális:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 29.11.22
    stb_farmer, GA-BI-O-Farm, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  19. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Hová várjátok az 500 és az 1000 alját? Köszi!
     
  20. Feri.Tigi

    Feri.Tigi Rutinos

    Sok sikert minden magyar gazdának aki indult a TOP-on! Érjétek el kitűzött célt! Hajrá!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.