Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Jó reggelt!
    Látom kezdődik a kukacoskodás...Miért fáj neked, hogy valaki egész évben erre az 1 dologra készül? Nem ítélkezni kell, hanem utána csinálni... Egyébként a tavalyit, LY-vel írjuk.
     
    maszilva, Kata_rzis, Pandapoc♥ és 23 más kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Ez is egy vélemény. Én azt se tartom ostobaságnak, ha valaki pénzt költ a játékra, majd az "eredményt" bedobálja a TOP-na. Azokat pedig nagyon tisztelem, akik pénzköltés nélkül (vagy minimális pénzköltéssel) játszanak, és így érnek el komoly eredményeket :inlove:
    A határozott véleményed alapján gondolom, hogy sok TOP-on vettél már részt és követted a fejleményeket. Csodálkozom, hogy neked nem ment át verseny a nemzetek között, a szó pozitív értelmében. A "Jani cím" Jancsikának jár, itt másról szól a versengés. Feszegetjük a határokat, megnézzük mit lehet kihozni a játék adta lehetőségekből, új utakat keresgélünk...
    Amikor valaki eléri, hogy nincs már nyitott gazdakörije, roskadozik a pajta minden kategóriában, a ládákból, felhőkből, eventekből olyan mennyiségben jönnek a segítő eszközök (sz.trágya, sz,táp, KK, PP...) amit nem lehet "elszórni", és az illetőt nem érdekli, hogy a TP csíkja mennyire gyorsan halad, ott kevés cél marad. Ezért nem kell sajnálkozni, főleg nem egy olyan játékosnak, aki még semmit nem adott a többieknek...
     
    zsanka0606, Ecóka1, Arwen69 és 53 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Kalapot emelek a kitartásotokért. Ahhoz, hogy olyan számokat produkáljatok a TOP-on évek óta, bizony óriási akaraterőre van szükség, ami nálam nincs. Egy reggel úgy döntöttem, hogy na! ma rászánom magam a növényes és állatos nullázásra, pörgetek vagy 1000 PP-t, hát már itt meggondoltam magam, elég volt abból 400 is. Na akkor van vagy 130 ezer szupertrágyám, hadd szóljon! Elszóróm mindet amarántra. 10 perc se telt el a monoton nullázásból, mondom megyek, csinálok egy kávét... vissza a géphez. Újabb 7-8 perc után megint felálltam, elindítottam egy programot, kivittem a kutyust aztán vissza a géphez. 10 perc se telt el, irány a konyha, reggelizni kellene... vissza a géphez, jaj!!! még mindig van 112 ezer szupertrágyám!!! Mikor fog ez lecsökkenni ??? És még az állatokhoz hozzá se kezdtem! Szóval eltelt vagy 3 óra, és abbahagytam, ráuntam az amarántra. Na, irány a Baha, jöhetnek a mantaráják!!! Már ott untam, amikor bepakoltam őket a vadasba, aztán újból elő, mert rájuk a narancs fejlesztés. Na, végre elkezdhettem, de állandóan növénnyel akartam etetni őket, nem táppal. Arra állt rá a kezem, hogy aratás után ültetem újra a növényt. Na!!! irány egy kis pihi, vissza a géphez, közben lejárt a program..., kéne valamit ebédelni. A lényeg !!! El nem tudom képzelni, hogy tudjátok véghez vinni évek óta ezt a bravúrt !!!
     
    csio70, maszilva, Kata_rzis és 20 más kedveli ezt.
  4. Anulu73

    Anulu73 Fórum biztosa

    Egy nem tudatos nullázás indításával a mantarája tápom kb. fél óra alatt fogyott el (3000 körül volt) és a 10 óra alatt az egész pajta tápját majdnem lenulláztam (pedig 1500 körül voltak a tápok) és nem volt időm folyamatosan aratni az ólakat. Szerintem egy év alatt sem tudok ennyi tápot visszatermelni és a letermelt állatmennyiséggel a top500-ba nem kerülnék be. Szóval tényleg csak tudatosan, megfelelő mennyiségű táppal érdemes nullázást indítani (+ legalább 1000 PP, gyepek ura, stb.)
     
    Gio, -forrest-gump-, Melan és 6 más kedveli ezt.
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A 2022. évi szüreti fesztivál event élő, online!

    14:00 órakor ki kell lépni a játékból.
    Majd a visszatérét követően ellenőrizni, az eventes játéktér elérhető-e, a hírek felületén olvasható-e az event információja.

    Körültekintő aratásokkal célszerű a kezdést támogatni a felröppenőkkel.
    Kérjük figyeljetek ezekre az elemekre is!


    Sikeres eventezést, jó szórakozást kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Gio, -forrest-gump- és DevilMókus kedveli ezt.
  6. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Felrepi jött nálatok pl a Főfarmon?
     
    -forrest-gump-, soresne, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  7. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos

    Szia!
    Pont ezt akartam én is kérdezni két területet learattam de nem jött egy felröpi sem.
     
  8. nordiarol21

    nordiarol21 Fórum-zöldfülű

    Nem jött nekem sem!
     
    soresne, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  9. mókás20

    mókás20 Fórum-zöldfülű

    Nem jött sehonnan.
     
    Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  10. bogika1956

    bogika1956 Törzsjátékos


    Szia!
    Nem jöttek a felröpik. Mi lehet az oka? Nem merem a többi területet learatni.
     
    Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  11. MagdiK50

    MagdiK50 Utánpótlás-írogató

    Zéró!
     
  12. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    Nem lehet támogatói kosarat se venni, nem tud betölteni a banki oldal.
     
  13. Cincilke

    Cincilke Junior szaki

    Nekem sem jött felröpi egyetlen területről sem. Most a másik farmon nem merek aratni. A faládára gondoltam.
     
    soresne, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. ditrich54

    ditrich54 Járnitanuló

    Szia!
    Nem jöttek a felröpik. Mi lehet az oka?
     
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Nekem sem, pedig pár másodperce léptem be. ha ez igy megy, nem igen fogom egyik eventet sem felvenni!
     
  16. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    A tenyésztés rész sem ad állítólag felröppenőt, így aki teheti várjon vele, én ezt teszem.
     
  17. (Erzsébet)

    (Erzsébet) Fórumprofi

    Sziasztok!Nálam sem jöttek röpik...
     
  18. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    sziasztok! 6 területről egyetlen egy felröppenő sem jött fel!
    Mi van már megint? JÓ kezdés ! Mikor jön valami értesítés, hogy mit és hogyan csináljunk?
    Nagyon Bosszantó , hat földnyi hosszúérésű kárba veszett !
     
    DevilMókus, magdi06, Nagyii58 és 3 más kedveli ezt.
  19. engela1961

    engela1961 Junior szaki

    Nálam sem jöttek röpikik egy területen sem
     
  20. rebeka1959

    rebeka1959 Fórum-zöldfülű

    sehonnan
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.