Visszajelzés Szüreti fesztivál + TOP 3000 (2022 ősz) - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 22.11.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Szuperek voltunk:)

    Jövöre jobb lesz meglátjátok:))
     
    gretag, cumi83, BriGitta75 és 9 más kedveli ezt.
  2. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Csendben követtem az eseményeket! Nagyon örülök, hogy ilyen sok MAGYAR játékos bekerült a Topp-ba. Ráadásul előkelő helyezésekkel. Ráadásul két kedves szomszédomat is üdvözölhetem a Toppban, egyikőjük az 500-ba került be, még a másik szomszédom az 1000-be. Jómagam a háromezerbe ,de nagyon örülök ennek is.

    [​IMG]Szívből gratulálok Kedves MAGYAR játékosok! [​IMG]
     
    Fuhur, gretag, LCZAnikó és 34 más kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Nekem is voltak nagyra vágyó terveim , idén főleg az , hogy elérem a 100.000 db ládát .
    De , inkább már csak 90.000 db lesz , de jövőre biztos meglesz .

    [​IMG]

    Gratulálok a helyezésedért , nagyon ügyi vagy . :D:inlove:
     
    achmed1122, gretag, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  4. strawberry49

    strawberry49 Rutinos

    Sziasztok!
    Azért szeretem a TOP-ot, mert ilyenkor nosztalgiázva nézegetem a 3000-es listát. Jó érzés látni a chatről, piacról, fórumról, innen-onnan ismert, régi kedves gazda társakat, és örülök, így ismeretlenül is, hogy játszanak még.
    Persze sokan nem játszanak már sajnos, az ő emlékükre és a TOP-on megismert, kedves ukrán szomszédasszonyom Blackberry emlékére, akinél már régóta fekete a belépést jelző pontoscska, készült az aktuális TOP-os kép. (nagyon szeretett résztvenni Ö is a TOP-on és tavaly nagy szeretettel gratulált, ahogy ő fogalmazott a "show"-hoz, amit a magyar gazdák bemutattak)
    Örülök a magyarok sikereinek, büszke vagyok a részvételünkre és remélem még sokáig együtt TOP-pol ez a díszes magyar kompánia…
    (és nem utolsó sorban csókoltatom a TOP-on résztvevő kedves szomszédaimat:inlove:)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.12.22
    Fuhur, gretag, nyusznyusz54 és 47 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, eperke!

    Én is így vagyok, mint te. rengeteg emlék jut eszembe. Mondjuk nem csak a TOP alatt, de ilyenkor ahogy látom a neveket, bőségesebb a választék.
     
    gretag, tandem6, marcsi152 és 20 más kedveli ezt.
  6. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..én is gratulálok minden magyar indulónak a TOP-ban....most is kitűnően szerepeltetek...:) és akik az elején voltak...megint fantasztikusak voltatok.:inlove: Jó érzés volt látni megint a HUNGARY feliratot :) itt is..ott is. Most már pihenjetek kicsit az izgalmak után. :)
     
    gretag, maszilva, marcsi152 és 19 más kedveli ezt.
  7. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    Nem tudom megírta-e már valaki a százalékos statisztikát az előző TOP-hoz képest. Én most megírom:
    Nos a 3000. helyre kb 20%-kal kevesebbet kellett beadni, mint korábban. 318 millióról 243 millióra csökkent a belépési limit.
    Az 1000. helynél pont fordítva kb 20%-os növekedés volt 1,3 milliárdról 1,6 milliárdra.
    Az 500. helyért idén kb 90%-kal kellett többet beadni. 3,6 milliárdról 6,3 milliárdra nőtt az érték.
    GRATULÁLOK MINDENKINEK!!!;);):):)
     
    szellorozsa, gretag, csio70 és 26 más kedveli ezt.
  8. ZitaGAZDA03

    ZitaGAZDA03 Járnitanuló

    Szívből gratulálok minden játékostársnak, szomszédnak, akik résztvettek a TOP-ban :) Brutál beadások voltak. Részemről egy kis statisztika: januárban 2670. voltam 341426686 csp-vel. Most 1953. 364690031 csp-vel. El sem akartam indulni, 2 értékes tenyészállatot el is adtam, aztán elkapott a gépszíj :)
     
    Fuhur, szellorozsa, gretag és 11 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Réka!
    Nagy tisztelettel, szeretettel gratulálok elsősorban Neked, Boroc78 és nem utolsó sorban Pokimoki72 gazdatársaknak.
    Nagyon fegyelmezett játékot játszottatok ott a magasságokban, nem "zavartátok" egymás játékát.
    Pedig, ha sejtésem nem csal akár változhatott volna a sorrend. ;)
    Mindezek mellett olvasom itt-ott, hogy a veled közös piacon lévő gazdákat mennyire segíted most is önzetlenül. :inlove:
    A vásárlás nem minden, csupán egy lehetőség a sok közül, a te tudásoddal anélkül is ott leszel a következő 23-as TOP élbolyában.
    Drukkolok, minden szépet-jót, bő termést kívánok az előttünk álló esztendőben.
     
    gretag, LCZAnikó, csio70 és 22 más kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Utolsó... persze, persze... xDxDxD
    Amúgy fogalmam sincs. Majd meglátjuk, mi jön a játékba, hogyan rendezik meg a TOP-ot, stb. Emelkedni fog.
    Az első kérdést meg nem is értem. Azt szeretnéd tudni, elvileg mekkora pajtaértéket lehet összehozni egy év alatt? Lényegében amennyit akarsz, amennyire van pénzed és elszántságod.
     
    gretag, vihence, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A kérdésem az , hogy mekkora az az akármi , amit lehet gyűjtögetni ? Mondjuk legyen a manta . Mennyi mantát lehet egy életen át gyűjteni ? 1 milliárd darab , vagy 2 milliárd darab ? Egy bizonyos szám felett már bedobva a TOP-ba , nem lehet túlszárnyalni , csak megközelíteni . Mondjuk 1 milliárd darab rája az már 10.000 milliárd pajtaérték . Szóval a TOp , olyan mint a 300. szint . Megközelelíteni meg lehet az utolsó szintet , de eléreni senki nem fogja , szóval a TOP felső határa is valameddig menni fog , de egy idő után megáll , és visszafele megy ?
     
    gretag, magdi06, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Csodálom a türelmed!:inlove: Köszönöm szépen a frissülő statisztikákat, jól jött az utolsó vakon dobáláshoz.
    Gratulálok az első HUNGARY felirathoz és az elért eredményedhez.:)
     
    gretag, strawberry49, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  13. Michelino57

    Michelino57 Utánpótlás-írogató

     
    gretag, szellorozsa és juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. Michelino57

    Michelino57 Utánpótlás-írogató

    Szia ! Köszönöm szépen ! A kérdés, hogy hol van, mert én sehol nem találom ! :(
     
    gretag, szellorozsa és juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy utolsó kérdésem nekem is van, illetve lehet több is.
    Mondd miért élsz vissza mások türelmével, tudásával? Miért nem számolgatsz magad, hisz tudsz te számolni is igaz?
    Biztosan nem úgy mint Toma, de kiszámolod nem?
    Szia!
    Bemégy a farmodra, ott rákattintasz az event órára és már ott is vagy!;)
     
    gretag, marcsi152, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem hiszem, hogy lenne felső határ. Mint a sportban. Mindig jönnek új módszerek, eszközök, fejlődnek az edzésmódszerek, egyre erősebbek a sportolók, és egyre ügyesebbek a kémikusok a háttérben. Szóval hiába születik meg az "évezred eredménye", mindig lesz, aki megdönti a rekordokat.
    Boroc leírta a módszerét. Módszeresen készült táppal és arannyal, majd 24 óra alatt előállította a bedobott mennyiséget. Amaránttal akár naponta nullázhatsz, ez puszta pénzkérdés. Pörgetést is annyit szedhetsz össze, amennyit csak akarsz; a táppal gond lesz, de kisfarmokkal, szomszéd-alkukkal rengeteget össze lehet szedni. És ha összeszedsz mondjuk egymillió tápot, akkor jöhet valaki, aki egymillió-egyszázat szed össze. Mindig felül lehet múlni az elért rekordokat.
    A 300 az más. Az fizikailag elérhetetlen a játék jelenlegi adottságaival. De egy már elért eredményt túl lehet szárnyalni.
     
    gretag, nyusznyusz54, vihence és 18 más kedveli ezt.
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jujj , ha nagyon zavarom , akkor csak napi egy kérdésem lehet neki ? Az jó lesz ? :inlove:
     
    gretag, juliannakoczkas, Mica67 és 4 más kedveli ezt.
  18. Michelino57

    Michelino57 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm ! Megtaláltam, már nálam is kint van, eddig nem volt. :)
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hagyd, nem gond. Jancsika ilyen. Én meg válaszolok - ha akarok.
     
    vihence, ladislaw11, maszilva és 21 más kedveli ezt.
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerinted itt erről van szó? Nagyobb tiszteletet, ha kérhetném báró úr.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.