Visszajelzés Szentjánosbogár fesztivál - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 10.10.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nálunk már 64000. Lesz az 300000 is. És ki tudja meddig megy el.
     
    -vadocka70-, Gio, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
  2. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Szia nyuszika215!
    Nem nagy durranás ez az event. De megint 18.000 db gaz letermelése nem kis munka lesz,de megoldható. Viszont a ropi kinek sok,kinek nem,hát ez már farm függő. Én már nyürrögok tőle most és még majd 1 nap a kezdésig.:eek:
    Ami a Pajtából kell az nem nagy durranás talán senkinek a gyertyákat leszámítva. Az honnét jutott a játékkészítők eszébe?:music:
    Szívem! A piros gyertyaöntődet remélem beindítottad és le ne állítsad,mert nálunk is petróleum lámpa van mind a 6 tanyánkon.:D:inlove:
    Nálam tereprendezések nem voltak,mert tegnap éjfélkor meglett itt is,ott is a Felhő. ;) Van még holnapra dobálni valóm,de hiába ha 40-nél, Én süket, nem álltam le,mert röpi dögivel jött és vonzott.:D xD
    Lehet Viking eventet el sem engedem vagy a kétbalkezes libát tartom itt,de nem hízni ám,hanem dobálós edzésre.:pMajd Tamás bátyó besegít remélem és viszi-hozza edzésről.:D Úgy se nős, így mondhassa,hogy van 1 libája.xD
    Csak nem 1 Kendermagos Tyúknak örülne jobban???:music:xDxDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 10.10.17
    nyuszika215, Sonche, Gio és 3 más kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Ez most szívatás? Mármint az illatgyertya. Példát statuál a bp, hogy olyat kér, amit tenyésztéskor lehetett kiváltani. Valószínű én akkor a piros ólat nem szereztem meg, sajnáltam érte a sztápot, csak a simát, mert nem találom sehol. 4 gyertyám van csak és egy ólam. Napi 1el számolva kb 1 hónap múlva be tudom adni :D Úgy is jó lesz? :D
    Valamit majd lámpásolok benne oszt lesz valami :D Magasról teszek már erre a sok eventre. Ami sikerül az meglesz, ami nem az nem.

    Remélem most is "hol volt, hol nem volt" farm is lesz közben:D

    Azért azt nem értem, hogy , ha már szűz terményes ólat kapunk olykor, akkor miért nem lehet barkácsolni belőle többet. Most tényleg azt gondolják 1 vagy 2 óllal ki vagyunk segítve. De legalább a piacon lenne gyertya, de ott sincs, mert az átlagnak kevés lehet belőle. Gondolom én.
    Értem én, hogy csak azt lehet összetákolni, aminek az anyaállatát már tenyésztettük, de akkor is....na mind1, lezártam ezt a témát. Ha ezt szeretné a bp tegye. Megteheti.

    Egy picit más. Nagyon "sürgős" volt a kompenzáció, igazából nem is tudom kihasználni most a plusz terményeket(1 fél aratás), most ültettem, hisz majd csak holnap délután aratok újra. Nagyon féltek, hátha elfelejtik :D Még véletlenül se legyen túl sok előny belőle. Igazán" nagylelkű "a bp. Ez az egész olyan mint a hullámvasút. Néha elkapatják magukat és sokat adnak, máskor meg útközben is visszahúzzák a kezüket.
     
    szöszi50, juliannakoczkas, Gio és 8 más kedveli ezt.
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Tamás!
    Ahogy a linked megnyitottam és dátumra néztem, az élettől is elment kedvem,nem csak eventtől.:cry:
    Nem azért nincs gyertya készítőm,mint gondoltam,mert régebbi játékból való.
    Ekkor voltam kórházba alig 1 hónap alatt és a 3-dik, a 6 órás, nagy szívműtétem volt.:cry:
    Óóóó,de kár volt ezt a linket, dátumot megnézni most nekem.:cry:El is ment a kedvem mindentől.:cry::cry:
     
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kit akarsz Te megszerezni a dobóedzésről? :p

    Nagyon sajnálom, de Kérlek, vedd figyelembe, hogy ez csak egy játék, az egészség előbbre való és remélem azóta már jobban vagy.
     
    osztrak12, szöszi50, almáspite48 és 9 más kedveli ezt.
  6. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Ugyanaz, ami nálam: ez az event kimarad, vagy legalábbis az a része, ahová az illatgyertyát kellene beadni. Nekem egy darab sincs, és a piacomon is 0 az elérhető mennyiség.
     
    osztrak12 és Evita-55 kedveli ezt.
  7. -hubertus1956-

    -hubertus1956- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, Lehet hülyén hangzik de a borz adja de mi mert nekem ilyen nincs borz van , de az borzot ad és a gyertyát mi adja? Én még nem láttam gyertya készítőt sajnos .... :( :( Gyertyaöntő műhely hol lehet szerezni ? :( :( :(
    "Az illatgyertya melyik allat termenye? Koszi​
    A vicces kedvű játékkészítők a bűzös borznak adták ezt a lehetőséget" Köszi a segítséget
     
    Gio kedveli ezt.
  8. Angyalszárny

    Angyalszárny Fórum császára

    Szia!
    Event nyeremény volt, jelenleg nem megszerezhető.
    Gyertyaöntő műhely

    [​IMG]

    Tulajdonságai:
    • Kihelyezhető: Fő farm, szédült szántó, erdei tisztás
    • Szükséges terület: 2x2
    • Szükséges szint: 21
    • Kategória: emlős
    • Érésidő: 32:00 óra
    • Amit ad: 290 TP, 1x illatgyertya
    • Etetéséhez szükséges: 1x borztáp, 2x borz
     
    osztrak12, Fatther, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Nálunk a piacon most van 3 db 80300-t , gondolom nem sokáig . 30 db kell belőle. 2,5 mill. -t biztos nem költök csak illatgyertyára még ha egész nap ott ülve össze lehetne vadászni, akkor sem:sleepy:
     
    taga1 kedveli ezt.
  10. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Én is megszereztem anno a piros gyertya műhelyt de az aki nem és ügyes volt , felvásárolt egy jó pár gyertyát mikor olcsó volt, az sem jár rosszabban most még keres is egy kevéskét rajta ha eladja jó áron:)
     
    Fatther, csio70, MamaMeseKertje és 2 más kedveli ezt.
  11. -hubertus1956-

    -hubertus1956- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm akkor sajnos azt az eventet nem tudtam megcsinálni.. :( :( :(
     
    maszilva, Gio, kovacstne és még 1 ember kedveli ezt.
  12. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép napot mindenkinek!Arra a döntésre jutottam, hogy ezek után kirakok minden terményes ólat az újabbak közül.Most 100 fölött van a gyertya a piacon,kereskedek.Etetem őket szupitáppal, akkor is üzlet.xDSzerintem várhatjuk a következő hasonló bedobni való terményes ügyet,rákényszerülünk az olyan eventek kivégzésére ahol ilyen ólakat lehet megszerezni.
     
    Fatther, csio70, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  13. 19oroszlan45

    19oroszlan45 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Ez az event meglepett az illatgyertyákkal, de összeszedtem a hiányzó mennyiséget a piacról, mert csak egy gyertaöntőm van, azzal semmire nem mennék, helyette eladtam a borzokat, hogy ne legyek szegényebb. Persze borzból is csak 3 ól jött össze jó sok év alatt, mégiscsak több az egynél. Minden más letermelhető és olcsóbban vehető meg, nagyon nagy igyekezettel égni fognak remélem a lámpák.
    A tenyésztéssel az ikrekig várok, nekem csak akkor éri meg beadni ezeket a hosszú érésű békákat, kaméleonokat .
    A neon békát ki kell szedni ebből a baltadobálásból, azzal jobban lehet haladni, a tápot is gazdaságosabban tudjuk felhasználni, a tojás is lenullázodott a farmomon.
    Mindenkinek jó munkát, sok felröpit.
     
    csio70, Gio, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Én nem olvastam sehol,hogy minden lámpást fel kell gyújtani az event befejezésere. Lehet,hogy anélkül is megkaphatjuk a felhősort. Aki mást olvasott,kérem,hogy válaszoljon rá,előre is köszi
     
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhő a legutolsó (14.) alakzat jutalma, azé, amelyikben minden lámpás ki van gyújtva. Vagyis a felhőhöz minden kell.
     
    Fatther, brekkencs., almáspite48 és 6 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Pirike! :)

    Én is kiraktam mindjárt a gyertyaöntő műhelyt, miután nagy nehezen tegnap délután bejött a Fórum, és elolvastam az eventleírást. Bár több illatgyertyám van, mint amennyit az eventbe be kell adni, ennek ellenére nyomatom szupertáppal + vízzel, és így a piros ól 6 óra 35 perc, pedig el is felejtettem, hogy a pünkösdi csokorral további 10 %-kal csökkenthetem az időt. Az a baj, hogy az a két arany rekesz állandóan foglalt mindig :D, így nehéz mindig úgy átvariálni azok tartalmát, hogy minél kevesebb rúna pocsékolódjon el. 8)
     
    Fatther, ildiko44, csio70 és 5 más kedveli ezt.
  17. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Elég pofátlanság volt a szervezőktől,hogy az illatgyertyát berakták. Pláne,hogy egy event által lehetett beszerezni. Sok játékos nem tudott hozzájutni mert valami akadályozta a megszerzésbe,munka,betegség stb.. És ezért mért kell büntetni a régi játékosokat,mivel még a piacon se lehet beszerezni.
     
    osztrak12, Varázslat6869 és kusziera kedveli ezt.
  18. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Ez volt az én gondom is még tegnap.
    De ahogy egyre többet nézem a felhő jutalmát, lassan le tudok mondani róla. Van még és lesz még felhő :)
    A bohócjelenet szerint : "Van másik" (biztosan ismeritek)



    Azt a 17ezer tp-t 2 naponta nem sajnálom, a bahatépét főleg nem. Szóval kiszedem az eventből amit tudok, a többit elviheti a bp :)
     
  19. -Zsebibaba1988-

    -Zsebibaba1988- Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Hát én ezt jóóól benéztem... xD Valakinek van ötlete mit ültessek, ami 3 és fél óra alatt beérik és még valami kis felröpi is lenne belőle? :wuerg:
     
    osztrak12, genka53, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  20. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Szokás szerint reggel egy laza mozdulattal learattam. Elő kell venni majd 32 fős panni hadseregemet:)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.