Visszajelzés Szentjánosbogarak naplemente ünnepe - 2021. augusztus - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm szépen. Jó éjszakát, szép álmokat!
     
    jutka190226, Éva0315 és Amira09 kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Ejnye!
    Eltűnt a nemzsunak írt válaszom. Vajon miért? Kritikusan fogalmaztam talán?
    Fogós kérdés. Meg tudja valaki válaszolni?
    Várom.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Átirányítottam a panaszkönyvbe, mert itt a csevegőben az off.
    A csevegő nem a panaszoknak a helye, és nem azzal a céllal került létrehozásra.
    Itt kell megosztani az event végrehajtását segítő tanácsokat, taktikákat, sikereket, és akár az esetleges kudarcokat is le lehet írni, - okulás céljából másoknak.
    Itt van a helye azoknak a hozzászólásoknak, hogyha valaki megakad valahol, akkor akár a saját megoldási verziójukat is megosztva, írhatják le azt, a gazdák a játékostársaiknak.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    A szokásos tempómban haladva én is végeztem a Szentjánosbogaras eventtel a fő farmon, a másik kettőn meg a reggeli aratással lesznek meg a még hiányzó kellékek.
    Nem volt ismeretlen az event-mechanika, és egy kis odafigyeléssel könnyen megoldható volt.
    Én szándékosan nem sietek az eventekkel sosem, mert szeretek eventezni, és nekem a cél eléréséig vezető út is számít, az apró örömök, amint egy-egy lépcsőfokot teljesítek belőle.
    Aki viszont kényszeresen játszik, annak nem is tud örömet hozni egy játék, mindegy, hogy sakkról, vagy kártyáról, avagy más játékról van szó.
    Minden aratás után mindjárt meg is csináltam a beszállításokat a leírás szerint, és folyamatosan haladtam velük sorban. Egyszer mégis elvesztettem a fonalat, de mindjárt meg is találtam a hiba okát, hogy az egeret csak célirányosan szabad használni, mert az elcsalinkázás könnyen tévútra vezethet (mint ahogy a VV-ban is érvényes ez).
    A rendszeres tisztításból eredően egyszer sem kellett a beadások közben frissítenem, pedig a laptopom nem is Gamer gép, és mégis kliensen majdnem úgy lehet játszani rajta, mint anno a Flash-ben. Szóval, aki ezzel heccelődik, és lekicsinyli, az nem csak saját magát vezeti félre, hanem másokat is.
    A reggeli nagy aratás után ugyan előfordul, hogy mire a szezonhoz érek, frissíteni kell egyszer, de ezt már megszoktam, és amint elkezdik a birkák tologatni egymást, automatikusan F5-öt nyomok, és pár másodperc után mehet tovább a verkli.

    [​IMG]
    Sikeres játékot és befejezést kívánok mindenkinek! :inlove:
     
    maszilva, marcsi152, -Erbrow- és 18 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Én meg hozom a felső részét. :D ;)
    [​IMG]
     
    Éva0315, jucus100, rencsike982 és 4 más kedveli ezt.
  6. lucifer1964

    lucifer1964 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! ID 28304139. Az event kezdete óta nem működik a lámpás rész. a beadni valókat elveszi de nem halad a paszulyághoz.Kérem a segítségeteket. Köszönöm.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  7. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!

    Javaslom, hogy itt a csevegőben olvass kicsit visszább, ugyanis sok játékos tapasztalta ezt és a megoldás is részletesen ki lett már vesézve - többször is.
    A segítségkéréseket pedig célszerűbb a "Segítség" topik valamely alrovatában elhelyezni. A moderátor úgyis átírányít oda téged, mi meg nem tudunk rajtad érdemben segíteni, ha valóban technikai jellegű a problémád.
     
    vihence, Éva0315, genka53 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Most éppen gazra meg termoszra várok. A 12. beadáshoz. Inkább egyelőre igyekszem türelmes lenni és nem 0 percezek, legfeljebb a felhő kicsit később lesz meg mint terveztem. Inkább tartalékom a zöld cseppeket, mert mostanában elég sok olyan event van ami falja. Persze csak ha fullosra akarom csinálni, de ez általában így van hiszen a matrica helyett elsőre nem piccolót tesznek be. A kicsiken még el vagyok maradva se panni sem lehetőség 0 percre ott úgyis muszáj várakozni. De idő van még gondolom ott is eljutok a felhőig. Sok sikert mindenkinek aki még küzd és gratulálok azoknak akik már lábat lógatnak.
     
    jófarmerlány és Éva0315 kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szép hétvégét mindenkinek! A felhő üzemel,jó kis játék volt!;)
     
    Kuzdern, -Erbrow-, jutka190226 és 3 más kedveli ezt.
  10. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    A felhő aktiválva, szeretem az ilyen laza eventeket :):) További jó játékot mindenkinek ! :)
     
    jutka190226, Éva0315, incimami és 2 más kedveli ezt.
  11. pisti64

    pisti64 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Eddig minden szépen ment, meggyújtottam a lámpásokat, begyűjtöttem az ajándékokat, alsó sor kipipálva és ki is aludtak a lampionok. Ma reggel már minden másképp történt. Kész van az alakzat, minden beadva, pipa is megvan, de a beváltást már nem ajánlja fel, sőt a lámpások sem aludtak ki. Frissítettem párszor, kiléptem majd beléptem, nem változott semmi. Akkor most mi a teendő?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy alakzatot csak egyszer tudsz beváltani. Ha eddig még beváltatlan alakzathoz gyújtottad meg az összes lámpát, és a kiszemelt alakzaton alul megjelent a pipa, akkor kattints rá erre az alakzatra, és megjelenik a Beváltás gomb. Egy ki- és visszalépés után nálam mindig működött.
    Legközelebb a lámpák (de legkésőbb az utolsó lámpás) felgyújtása előtt kattints az alakzatra, és a Szállítás gomb után "rögtön" megjelenik a Beváltás; nem kell az egérrel csámborogni, és ezzel törést okozni az eventablak érzékeny lelkében...
     
    vihence, Lillapilla73, katimami51 és 5 más kedveli ezt.
  13. pisti64

    pisti64 Utánpótlás-írogató

    Már 9-et megcsináltam hibátlanul, értem is a lényeget, nem ezzel van a baj. Ma reggel szerettem volna folytatni, beadtam az összes hozzávalót, nem kalandoztam el az egérrel, viszont nem kaptam meg a beváltás gombot. Frissítettem egyszer, majd még egyszer, aztán át is léptem a másik farmomra (ott hibátlanul meg tudtam csinálni a következő alakzatot), majd visszalépve ugyanez a helyzet. Abból is gondolom, hogy nem lett kész a feladat, mert 1. nem aludtak ki a lámpások, 2. nem kérte hogy erősítsem meg, hogy be akarom váltani. Esetleg központilag meg lehetne-e nézni, hogy mi a probléma, megkaptam-e az ajándékokat? (ID: 5300778) A 9. ábra, ami 5 farmpengőt és 1438 szezon-jutalompontot ad. Köszi, aki tud segíteni.
     
    -BombadilToma-, jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A segítség kérő topikok egyikébe jelezd a kérésed;) Ott előbb kapsz választ!
     
    Éva0315 és jutka190226 kedveli ezt.
  15. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, a felhő beüzemelve, a titokólból nem szárnyas lett: mogyorós pele lett, elfér a farmon :)
    Odafigyelős, nem rohanós event volt, voltak döccenők nálam is, de amiket olvastam tanácsként, azokat csináltam és mentem előre a célig. A sátras plusz beadások ötletét utólag is köszi, így lett több zöld csepp, ami azért mindig jól jön. A következő eventig pajta töltögetés, és csere-bere....
    Jó játékot, lámpás gyújtogatást!
    ( szentjánosbogár, csillogás: innen ugrott be, hogy aki ráér este, érdemes felnézni az égre, rengeteg hullócsillag van most a Perseidák gondoskodnak róla:)
     
    jutka190226, Kuzdern, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  16. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Sziasztok! a sátras plusz beadást hogy tudom megcsinálni? Nem találok rá megoldást. Köszi a segítséget.
     
    marcsi152 és Éva0315 kedveli ezt.
  17. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  18. ircsike51

    ircsike51 Aktív író

    Jucus írta 8. oldal 155. hozzászólásban minden alakzat kirakása után lehet kapni zöld cseppet
     
    jutka190226 és Éva0315 kedveli ezt.
  19. gazdácskata

    gazdácskata Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nem jól kezdtem bele az eventbe,egyszerre begyújtottam az összes lámpást, de nem engedi a beváltást. Mit csináljak?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  20. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Így már érthetőbb.
    Lámpák meggyújtásához szükséges tárgyak és jutalmak: (balról jobbra haladva)
    [​IMG]

    LámpaBeadandóJutalom
    1.3 db Hátizsák1 db aranybanán
    2.233 db Izzó bogyó550 TP x farmszint
    3.8 db Sátor350 BTP x bahaszint
    4.24 db Termosz350 BTP x bahaszint
    5.4 db Sátor100 TP x farmszint
    6.1 db Hátizsák300 TP x farmszint
    7.13 db Termosz1 csillag
    8.140 Izzó bogyó500 CSP x farmszint
    9.509 db Izzó bogyó1 db Tökfilkó állatos láda
    10.18 db Termosz1.000 BTP x farmszint
    11.2 db Hátizsák750 TP x farmszint
    12.10 db Sátor20 szupertrágya
    13.8 db Termosz100 CSP X farmszint
    14.6 db Sátor1 szabad pörgetés
    15.369 db Izzó bogyó2.000 TP x farmszint
    16.2 db Hátizsák6 Kacsa Kata szupertrágyája
    Kiraksz egy adott alakzatot. És pluszba még a 12. lámpás is kivilágítod, ha nem kell az adott alakzathoz. Utána kattintasz rá a beváltás gombra. Például: Nézzük a 3. alakzatot. Itt a 6.,7.,10., és a 11. lámpás kell kivilágítani. Majd utána még a 12. lápást is kivilágítod.
    A többinél ugyanígy kell végrehajtani.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.