Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!

    Sátor (felröppenő)
    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség:

    - Felröppenőként fák és növények aratásából (szédült szántó)
    - Vásárlással

    https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogaras-szabadtéri-buli.19615/#post-1104037
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Borosgazda

    Borosgazda Aktív író

    Ribiszke és -BombadilToma- kedveli ezt.
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Köszönet Nolwe gazdának a remek ötletért! :inlove::)
    És Tomának, hogy felhívta rá a figyelmet! :inlove::)
     
    juliannakoczkas, Nolwe, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  4. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Érdemes figyelni a termosz felröpit is. Taktikázós és akár bele is lehet bukni, de aki nem adja be rögtön a játékba amit letermelt annak megéri odafigyelni, ha szeretne csillagot vagy Baha tp-t.

    Legyártok annyi hátizsákot amennyi a feladathoz kell (így nem kell számolgatni a hozzávaló termoszt), összeadom, hogy még mennyi termosz szükséges a hátralévő alakzatokhoz, a többi pedig felhasználható ugyanúgy mint a sátor a SZT-hoz.
     
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Kész vagyok az eventtel.
    Hozzátenném, nemcsak a szuper trágyát lehetett pluszban kivenni, hanem pöriket és KK -t is.
    Én 300 szuper trágyát vettem ki, sajnos a KK-nál elbambultam, és abból csak 60 plusz lett.
     
    juliannakoczkas, rozo52, gabianyus és 9 más kedveli ezt.
  6. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Nekem a KK már kicsit "elvetemült" ötletnek tűnt, de még sikerülhet :)

    Gratulálok Neked is, meg mindenkinek aki kész lett :D
     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Két hátizsákot kell beadni érte, nem olyan elvetemült ötlet
     
    juliannakoczkas, rozo52, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  8. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    Sziasztok!Nekem is csak 2 alakzatot kell kipipálnom és kész az event,az elején én is bénáztam ,egyszerre több alakzatot is kiraktam de csak 1 tudtam kipipálni a többi elveszett,jó szórakozást mindenkinek
     
  9. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Nincs kedvem ehhez! :eek:Nem taktikázok, nem gondolkozom, nem agyalok.....ez számomra egy nem tetsző event. Elég a hétköznapi életben. Itt játszani szeretnék, de a fejlesztők azt hiszik, annál jobb, minél bonyolultabb! :sleepy::sleepy:
     
  10. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    Van 15 minta amit le kell produkálni. Nem is kell nagyon gondolkodni, csak ültetni, felröppenőket gyűjtögetni, keverni, és kirakni az adott mintát.:) Nem nekünk kell agyalni a mintákon...
    Nekem se tetszik annyira, de van felhő ami nem kér enni.;)
    Persze nem tudhatjuk, hogy kinek milyen elfoglaltsága van éppen a való életben.
     
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szia, köszönöm.A KK az én figyelmemet is elkerülte, de van még sok idő az eventből,és 2 alakzatom, lehet, nem kapkodom el a befejezését.
     
  12. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    A végén még kész lesz, pedig nem terveztem csak az 5. meg a 12. kiváltást.
    A szupertrágyát D6 ott is be tetem ahol nem kérte.
    Még annyi idő van hogy már a tökfilkós ládát A3 is kiváltom :D
     
    juliannakoczkas, Fuhur, Sárika555 és 2 más kedveli ezt.
  13. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. Segítsetek egy kicsit. Ki van pipálva 5 kép amit megcsináltam, de ugyanakkor nem számolja bal oldalt, hogy már 5 képet teljesítettem. Pedig a pipa ott van a képeken. Köszönöm ha segítetek megérteni, hogy miért?
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A pipa azt jelzi, hogy az adott alakzathoz minden lámpa ég. Kattints valamelyikre, és jobb oldalt megjelenik egy Beváltás feliratú gomb. Ezzel az alakzatért megkapod a jutalmat, a bal oldalon meglátod, hogy 1 alakzattal készen vagy, és elalszik MINDEN lámpa. A 15 alakzatot egyesével lehet csak megcsinálni. Mindez szépen le van írva az ismertetőben is: https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogaras-szabadtéri-buli.19615/#post-1104038
     
  15. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Köszönöm, pedig már játszottam ilyen eventet, de nem emlékeztem erre a lépésre. Az ismertetőt pedig felületesen olvastam el. Még egyszer kösziiiiii.
     
  16. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok itt is :) Utolsó két alakzat van hátra. Minden alakzatnál beadtam a D3-at is. KK-ra én se figyeltem, de utolsó 2 alakzatnál beadom, az is több, mint a semmi. Ha kész a 15 alakzat, akkor alakzatot nem, de lámpásokat lehet még gyújtani simán csak a lámpás ajiért a 16.körben? Vagy kiírja, hogy végeztünk, és annyi volt? Erre nem emlékszem valahogy.
     
  17. Matold

    Matold Haladó

    Szia!
    Nem lehet folytatni, az összes lápás ég.
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Bár úgy emlékeztem, hogy az előző alkalommal még a végén kigyújtottam a felröpis lámpákat, de ezek szerint rosszul. A 15. alakzat után már nem lehet beadni.
     
  19. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Sziasztok!
    RACS+víz helyzetjelentés: a következő aratással előáll mind a 15 alakzat növényigénye. Nem adom még be, amíg tart az event addig termelek még és a beadásokkor majd szedem ki a KK-t, normál pörit, sztrágyát. A végét persze nem centizem ki, az áramszünet net probléma stb. részre figyelek! :D
     
  20. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! már nagyon nagy taktikus vagy...csak így tovább...;)
     
    ildiko44 és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.