Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia!

    Néhány alakzat alkotóeleme. 188 darabot kell belőle összegyűjteni.
     
    Kuzdern, PalMa, nagymami2 és 13 más kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sok sikert kívánok mindenkinek aki belekezd! :)
     
    szekulagábor, LCZAnikó, czutika és 14 más kedveli ezt.
  3. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató

    Sima felröpi, amit beadhatsz egy-egy alakzat teljesítéséhez.
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  4. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Értem, Toma! Mostmár így világos. Köszi.
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A felhő az jó is meg nem is .
    Ha úgy nézzük , hogy 5 db Repülő mókus fészek tojást VAGY 7 db Cicakuckó tojást ér , akkor jó .
     
    -Fülemüle-70, genka53 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Örülök, hogy időnként bekerülnek ilyen evenetek, amik csak a TP-ről szólnak, nincs bennünk szezonpont, vagy olyan számomra hasznos valami, amiért érdemes lenne egy részteljesítés :)
    Nekem jól jönnek most ezek a nyugis napok :) Minden hónapban jöhet egy ilyen típusú event:D
     
    ursa11, mamszi5107, Fuhur és 17 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ha az általad említett dekorokat aratom egyáltalán akkor azt a tp-jük miatt teszem meg a mit adnak, de szerintem az eszköztárban csücsülnek és nem ekkora mennyiségben. Eventnövényre még soha sem használtam és feltételezem, hogy nem is fogom.. Számomra ez a felhő nem durranás, de elfér a többi között olyan langyos víz szerűen..
    Azt viszont nem tudom, hogy eventezem-e vagy sem :D
    Ha minden növényre hatna akkor nem kéne aludnom rá....:inlove::D
     
    mamszi5107, GA-BI-O-Farm, Samborg és 10 más kedveli ezt.
  8. Bohémélet

    Bohémélet Utánpótlás-írogató

    Szia !
    Tudjuk, minden event elött közlöd, hogy alszol rá egyet, majd az event elidulása után 2-3 napra rá, bejelented, kész vagy.
    A virágokat az öltöződbe kérd, mint a régi, nagy primadonnák.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Max másfél nap alatt szoktam készen lenni, olyan sokáig, mint amit Te írsz nem húzom el.. Ha csinálom akkor gyors vagyok :D
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem folyton kint van , olyan cukik .:inlove: 2 terület nyírfával várom az eventet , + 6 db felfejlesztett Füvészkerttel . :inlove:
     
  11. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Viccel az ismertető. :)

    Azt írja:
    Izzó bogyó (eventnövény)
    [​IMG]
    Érési idő: 5:30 óra
    Játékban lévő ilyen érési idejű növény pl: Vörös orchidea (f), Jamszgyökér (b)

    Elkezdtem keresni a vörös orchideát a vetőtáblán és nem találtam. Hát átnéztem még egyszer. Aztán megint. :eek: Aztán megnéztem a piros kosárban, hogy a 252. szinttől elérhető. o_O A szabad szemmel látható gazdák legeleje is """csak""" a 248. szinten jár. :inlove::p:)
     
    nolina1965, szekulagábor, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Ribiszke!
    Az ismertető nem viccel. Azoknak a növényeknek az érésideje azonos az Izzó bogyóéval, ha rajta van valakinek a vetőtábláján, ha nem. ;)
    A Fórumon a növényekre vonatkozó érésidőtáblát itt találjátok: https://board-hu.farmerama.com/thre...rtrágya-víz-földek-vetőtábla.487/#post-707474
     
    vihence, nagymami2, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  13. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Szia HéricsBáró! Általában azt szoktátok írni, hogy a hosszú érésű növények több felröpit hoznak, mint a fák. Mi az oka annak, hogy te (és néányan mások is) mégis fákkal várjátok az eventet? És több felröpit hoznak-e a titokfák mint a gazdaboltban megvehetők?
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sőt, most már egyáltalán nem alszik. :D
    Ez nekem sem hiányzik. A világítótorony fejlesztés az már jobban. ;)
     
    vihence, Kuzdern, Rékuci1111 és 3 más kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia!https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-fa-nap-a-fák-napja.19620/
    1 lehetséges ok.:music:;):D
    A másik ok lehet ha prémes vagy és altatod a fákat.o_O
     
  16. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szia!
    Mivel szinte mindig eventnövényt ültetünk ezért nem rossz az ha még egy felhő hat rá.
     
  17. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, Havasi_Gyopár,
    hát az enyémen még nincs rajta.
    Köszönöm a táblát! :inlove:
    Azt hittem, ezek a hasonló termékek az ismertetőben segítségek, hogy elő lehessen venni, megnézni, hogy hogyan működnek a különféle gyorsítókkal, meg ilyenek. Csak a vörös orchideát még nem sokan tudják elővenni. :p Én például izzó bogyót már sokkal többet vetettem, mint vörös orchideát. És a közelmúltban 5 és fél órás eventnövénnyel is elég sok tapasztalatot szerezhettünk.... :)

    Lehet, hogy nincs neki két terület pettyesfűzfája? :music:
    Hű, ez nagyon gyönyörűséges. Gratulálok! :inlove::) Nem is tudtam, hogy nálunk megterem az articsóka. Mindig csak konzervben látom.
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elég nehéz ezt elmagyaráznom, de megpróbálom. Én nem ültetek állandó jelleggel eventnövényt, sőt nem is eventezek állandóan :) Erősen szelektálom az eventeket. Ha nekiállok egy eventnek akkor azt másfél nap alatt lezavarom, tehát a felhőt nem használom ki.
    Igazad van, aki minden eventet megcsinál normál tempóban, nem gyorsítva azt, ő folyamatosan eventezik, tehát neki jó is lehet ez a felhő. Én viszont dekorokkal haladok, így számomra az eventenkénti egyszeri használata a felhőnek nem ad számottevő előnyt :)
    Szia!
    Csocso már tudja ültetni, tehát egy játékos biztos van akinek ez szól :D:inlove:
    Nem tartom valószínűnek, hogy más is lenne aki már elnyerte, mert akkor a TOP10-es lista nem így nézne ki, mint most :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.6.20
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    2 okot tudok felsorolni arra, hogy az a sor miért kerül be az ismertetőbe

    1: Előveszed az érési idő táblázatot, akkor annak a növénynek az érési ideje azonos az eventnövényével, tehát ha arra vagy kíváncsi, hogy vízzel és szupertrágyával mennyi az annyi, akkor nem kell számolgatni hanem ott a kész infó.
    2: Valóban van bent egy ilyen, hogy mondjuk a farmon eventnövény van, de egyszerre akarsz aratni, akkor egy ötlet arra, hogy mit ültess, de nem ez a fő cél, hanem az első indok miatt került be anno az ismertetőbe mint egy szerves rész. Én pl arra is szoktam figyelni, hogy 1 farmos és egy bahamás növényt is írjak oda.
     
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Szia Niki, látom teljesült a kívánságod, nem rózsaszínt kaptál, hanem pirosat. :D:D
    Nekem semmi nem rémlik ebből az eventből, nézek mint a sült hal. :D
    Lenne egy tervem, csak nagyon egy lábon inog:
    A 15-12-es alakzatot szeretném egyszerre megcsinálni úgy, hogy a 15.-nél a C3-ast raknám be utolsónak, azzal teljesülne a 2 alakzat, de a 3. alakzat is. Meg lehet ezt így csinálni?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.