Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Átnéztem tüzetesen az eventet, vannak benne jók, és kevésbé jók. A felhő speciel nem izgat, ami nálam nagy szó. Az alakzatok kirakása utáni jutalmak viszont tetszenek (nem mind). Hosszú növényeket ültettem, tehát elkezdem, de most tényleg úgy vagyok vele jutok, amíg jutok :) Első alakzatom a 12-es lesz a bónusz ládáért. Utána a pörisek, majd a farmpengősök. A többi meg a ráadás. Ha nem rakom ki mindet az se baj :) Ez az az event amire semmit nem fogok pazarolni a felszaporításra valókon kívül :)
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem. Ha beváltasz egy alakzatot, a lámpák kialszanak. Egyszerre több alakzatot nem tudsz megcsinálni.
     
  3. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    szerintem az teljesen rendben van, hogy tettél farmos növényt is az ismertetőbe, csak mókásnak találtam, hogy az olyan, amitől a játékosoknak kb. 99,99%-a még fényévekre van. :)

    Jó reggelt! :)
    Az úgy szokott lenni, hogy ahogy gyulladnak fel a lámpák, alul egy sorban ott vannak az alakzatok, és világít, hogy melyik van már meg. És ha kettő vagy három világít, akkor lehet választani, hogy melyik alakzatot választjuk. Egyet. :music::)
     
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Toma. Köszi, de akkor sem értem. A 12-15. alakzatnál így gondoltam: 12-nél megcsinálom a felső 4-t. A 15.-nél a 2. sorban a 4-et. Utána a 12.-nél a 3. sorban a 3. és 4.-et. A 15.-nél a 3. sor 3.-at. Utána a 12.-nél a 4. sor 4.-et, a 15.nél a 4. sor 3-4.-et és a végén berakom a 3. sor 2.-at, ami mind a két alakzatot lezárja. Nem látok más alakzatot, ami ezzel stimmelne. Sajnos a 4. alakzatot nem látom jól, hogy az honnan indul.
     
    Fatther, ildiko44, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kigyújtasz valamennyi lámpást. Ha ezek kiadnak egy alakzatot, akkor ezt látod alul; az alakzaton megjelenik egy zöld pipa. Ekkor beválthatod; azaz kiválasztod az alakzatot, és kattintasz a Beváltás gombra. Megkapod az alakzatért a jutalmat, és a lámpák kialszanak.
    Nem működik az, hogy kigyújtod az összeset, ami értelemszerűen kiadja az összes alakzatot, és bezsebelsz minden ajándékot. Egyenként kell az alakzatokat kirakni, egymás után - persze tetszőleges sorrendben.
     
    Fatther, jólóbarát, maszilva és 13 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt értem, de ha nem akarom azt az alakzatot, hanem gyújtok tovább, akkor mehetek tovább. Az 1-3-4-est gyújthatja ki menet közben. Köszi, majd holnap kipróbálom.
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Akár az összes lámpát kigyújthatod, de csak egy alakzatot válthatsz be, és ekkor az ÖSSZES lámpa kialszik - akár része volt a beváltottnak, akár nem. Nem tudsz előre dolgozni, és részben több alakzatot egyszerre csinálni.
     
    Fatther, jólóbarát, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Kösziii, leesett a tantusz és már rémlik is valami. Hiába csinálok meg 2 alakzatot, csak egyet tudok beváltani, ezért nem érdemes több lámpát kigyújtani, mint amennyi kell, mert elveszik.
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Igen, ez a lényeg. Ugyanakkor ha a felröpiből többlet van, akkor érdemes kigyújtani a csak felröpis lámpákat minden esetben a lámpa ajándékáért. Pl. a D3 lámpa ad 10 sátorért 20 szupertrágyát. Ez csak 6 alakzatban szerepel, de ha mindegyikben kigyújtod, 15-ször megkaphatod az ajándékot érte, nem csak 6-szor. Sőt, a végén még egyszer kigyújtható minden lámpa, amihez van még maradék hozzávalónk.
     
    hóóvirág, Fatther, maszilva és 18 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Már teljesen emlékszem a múltkorira, csak akkor is kombináltam össze-vissza és az maradt meg. :D Megvártam , hogy legyen elég felrepi és akkor csináltam egy alakzatot. Köszi a segítséget, meggyújtottad az elmémet. :D Ezért megkapod a 12-es alakzatot tőlem. :D
     
    Fatther, Samborg, marcsi152 és 12 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Mi van oda a tankodhoz írva? :D
     
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Tamás. :D:D:D Az van írva hogy nyik-nyek-nyik-nyak. Még nincs bejáratva.:D
     
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jól láttam, hogy nincs benne farmaranyfa?
     
  14. Mica67

    Mica67 Fórumelemző



    Sziasztok!
    Jaj de jó, hogy írtatok erről. Tuti nem figyeltem volna a + lehetőségekre.:)
    Szóval az a jó, ha megvannak a hozzávalók, és amennyivel többet szerzek azt mind feltudom használni. :inlove::)
     
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    ohh, ez elsőre le sem esett, de igen, akár az, akár a másik szöveg ;) ;) ezen most jót derültem, mikor olvastalak miután megjöttem a cseresznyeszedésből :D
     
    hóóvirág, nagymami2, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  16. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Kedves Leho

    Valóban, nincs benne, de mint tudjuk, Neked az sem megfelelő nyeremény, így sajnos fogadra valóval nem tud készülni a központ. Sajnálom, hogy ismét csalódásként éled meg ezt az eventet.
     
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Prof. Uram, örülök hogy nem kell még Magának szemüveg, mert nincs. :D
    Mostantól tankkal megyek ébreszteni. :D:D Remélem arra mindenki felkel. :D
     
    MamaMeseKertje, tewo, Fatther és 19 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Úgy emlékszem, hogy régebben, egy alakzat csak akkor jelent meg újra, ha mind a 15öt teljesítettem. Ez most is így lesz?
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Minél hosszabb érésidejű dolgot aratsz , annál több felröpid lesz .
    Én el szoktam olvasni minden hozzászólást , majd a megnézem hogy nekem melyik lenne a jó .
    Nem próbáltam még ki , hogy a titokfák , vagy a gazdaboltba megvehetőek adnak e több felröpit .
     
  20. Forradalom

    Forradalom Aktív író

    Ó, azt már meg is untuk. Én a soha- le- nem- járó, örökös farmmunkásokra hajtok, várok- ideértve az építőmestert és paszulytrónust is. Vajon mennyi szupertrágyát igényel majd a feladat? Annyi biztos, hogy ezzel aztán a legjobbak is megtudják, milyen az igazi kihívás. xD 8)
     
    Fatther, Leho69, nyuszi63 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.