Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Szentjánosbogaras szabadtéri buli" event élő, online!

    Kérünk minden eventező Játékost, hogy egy kilépés majd a farmra visszatérés után ellenőrizze a feltételek meglétét az event elkezdéséhez!


    Sikeres játékot kívánunk, kellemes szórakozást az eventben
    a Farmerama csapata
     
    jófarmerlány, Kuzdern, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  2. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Sziasztok!
    Nem rossz a felröpihozam - macskagyökeret ültettem 1x1-en - 1-1-ben jött mindkét fajta felröppenő. Ezzel azt hiszem nem lesz gond...
     
    Kuzdern, -W-595-, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  3. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Persze. Ha egyszerre meg lehetne csinálni az összes alakzatot valamennyi lámpa kigyújtásával, sokkal kevesebb e. növényre és felrepire lenne szükség, mert nem kellene egy-egy lámpát 5x, 6x, 7x felgyújtani. Ennyire nem könnyítik meg a dolgunkat. :D
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 136 termosszal és 90 sátorral kezdtem. Hortenzia adta a termoszt, gyékény a sátrat. Egyenlőre szaporítom a magokat, majd ültetek-aratok folyamatosan. Valószínűleg csak vasárnap kezdem el gyújtani a lámpásokat. Mert hétvégén "ballag" a fiam, sok a tennivaló.
     
    Kuzdern, Ylyuszvölgye, kovacstne és 9 más kedveli ezt.
  5. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Nekem a macskagyökér 130 at adott :(
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Miért is ég a lámpa beváltás után?


    [​IMG]

    [​IMG]

    "
    1. Ha egy mintázat minden lámpácskája világít, akkor megjelenik egy zöld pipa [​IMG] .
      Ha ezt a mintát szeretnénk beváltani, akkor kattintsunk erre a pipára, majd utána a 10. számmal jelölt "szállítás" gomb helyett "beváltás" gomb fog ott szerepelni.​
    2. Ha ezt megtettük, minden lámpa kialszik és újra kezdhetjük a következő mintázatot.
      Fontos: csak azokat a lámpákat kapcsoljuk fel a beadásokkal, amik a kiválasztott mintázathoz szükségesek. Ugyanis a mintázat beváltása után minden kialszik és elveszik az is, amit esetleg nem oda szántunk volna"
     
    Kuzdern, kovacstne, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pedig korábban a bingós eventek így működtek... Minden lámpát csak egyszer kellett kigyújtani. Hogy melyik milyen nehéz, azt a mennyiségek határozzák meg. Most egy lámpáért párszáz növényt kell adni, régen párezret kellett.
     
    nagymami2, Kuzdern, marcsi152 és 7 más kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Azért, mert valami hiba van! :(

    A központban a megoldáson dolgoznak!

    Köszönjük a türelmet, megértést!
     
    Kuzdern, maszilva, Jupi és 9 más kedveli ezt.
  9. kukac0121

    kukac0121 Járnitanuló

    Gyékény mindkét területen,200 termosz és 192 sátor.:D
     
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    197 termosz, nulla sator...

    Igy jar aki nem olvassa figyelmesen vegig az eventismertetot, hanem csak feluletesen vegigfutja:pxDxDxD
     
  11. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Azt nem írtam, hogy ernyős patkány teáskannát aktiváltam, 2 pannit cipeltem + 1 csücsül a tölgyön. Bár ekkora különbséget azért nem kellene okoznia...
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Sziasztok!!!:inlove:
    23-20 órás fák mindkét területen, 97 sátor és 198 termosz+ 8 a kék fákból , ....11 pankával!!!:D
    Jó lámpa gyújtogatást mindenkinek!!!:inlove:
     
    MamaMeseKertje, Kuzdern, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  13. szili48

    szili48 Törekvő

    tudom h nem ide tartozik, de a tingli-tanglis aranycsomagból hiányzik a láda, a váza ikon alatt nincs, hol lehet még?????
     
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Váza ikon - elhasználódó, aztán amit kapsz a csomagból , az lesz a dekoroknál:)
    Lett egy szőlőmustrám ;)
    Mindkét felröpi 202 db, 15 pannit hurcolva ;)
    Beadtam (D3)10 sátrat, 20 szupertrágyáért, a lámpa égve maradt;)
     
    Kuzdern, maszilva, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia, ne írd már le több topicban a problémádat, ha már nem egy Help topikban kérdezel, csak nehezíted a Modik munkáját
     
    rozo52, Kuzdern, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  16. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Szia! Esetleg hasznaltal pannit? Köszönöm
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. kukac0121

    kukac0121 Járnitanuló

    12 pannit rakosgattam.
     
    Kuzdern és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Ha csak azt az egyet adtad be, akkor az a normális, ha nem alszik el. Elvileg a kész alakzat (illetve annak a jóváhagyása) után kell a lámpásoknak kialudniuk.
     
  19. Szviki04

    Szviki04 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Kiraktam az 1 alakzatot, rányomtam a beváltás gombra, de a lámpások nem aludtak el, és jelenleg nem is tudok oda újra beadni. :-(
    Az ismertetőben az áll, hogy minden alakzat után nulláról kezdődik a lámpások kirakása. Gondolom akkor ez hiba. Egyenlőre várok a további beadásokkal. :) ;)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Igen, hibás a játékelem, mert nem alszanak el a minta lámpásai!

    Kérlek, ne tegyél semmit az event ablakban, ne szállítsd be újabb feladathoz semmit.

    Türelmet kérünk az érintett játékosoktól.


    A javítás folyamatban van.

    Köszönöm a megértést!
     
    Kuzdern, maszilva, -vadocka70- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.