Visszajelzés Szentjánosbogaras szabadtéri buli eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 9.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    köszönöm a választ. Akkor várok. Csak azt az egyet nem értem, hogy volt egy ilyen jól működő játék. De állandóan módositgatnak rajta, és a vége az hogy nem működik. Miért? Miért kell valamit túlbonyolitani amikor rendesen működik? Na mindegy, ezen úgy sem lehet változtatni.
     
  2. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Remélem péntekig csak-csak kibírom valahogyan. Viszont azért kértem a plusz eventeket, hogy 3-4-ből talán egyet sikerül megfelelően elindítani. És akkor az lenne a bőség zavara. Köszönöm, hogy figyelemre méltattad a hozzászólásom!
     
    vihence, Anna051955, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Nálam nincs semmilyen hiba. Beadtam a 20 sz.trágyáért 10 sátrat, kigyulladt a lámpa, égve is maradt, mert várja hogy beadjam a többit az alakzathoz. De most nem merek beadni, mert nem tudom hogy van hiba, vagy nincs hiba. :)
     
    vihence, -Fülemüle-70, Leho69 és 11 más kedveli ezt.
  4. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Szia!
    A minta kiválasztása után rákattintottál a Beváltás gombra? Ott a gomb, ahol előtte a lámpáknál a Szállítás volt.
     
    -Fülemüle-70, szellorozsa és Kuzdern kedveli ezt.
  5. pacsimacsi

    pacsimacsi Törekvő

    Sziasztok!
    122 sátor és 197 termosz Pannik nélkül, 1 db van a tölgyesen:music:
     
    -Fülemüle-70 és szellorozsa kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A hibával lehet összefüggésben, hogy a matrica nem érkezett meg az albumba, még nincs kipipálva az 1. feladata a Játékostársadnak.

    Inkább nem tanácsolnék semmi kattintgatást addig, míg minden helyre nem áll. (Ez a saját véleményem.)
     
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Amit tudok, nálam helyreállt a rend már nem égnek a lámpák.

    Végeztem is vele.


    Szia.

    Flashplayer megszűnik de ezt tudod.
    Mindig is volt és lesz is palackba zárt szellem;).

    A legutóbbi bingó sem indult túl fényesen,egyesek biztosan emlékeznek még
    hogy saját magunknak kellett a mintát megkeresni ami egy hiba folytán megjelent :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.20
  8. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Gondolom az elmult 2 honapban nem eventeztel egyaltalan. Mar csak azert mondom, mert eleg regen fordult elo, hogy valami gond lett volna az event inditasaval, de nyilvan mivel nem eventeztel ezek nem tuntek fel neked, es nem tudhattad, hogy azok az eventek rendben elindultak.;):)

    Sajnos balszerencsedre az elso event amire raszantad magad igy 2-3 honap utan, pont ilyen rosszul sult el, hogy hibaval indult. Ez igazi pech:(

    Remelem a kovetkezo event, amire megint majd raszanod magad nem igy alakul.

    Probalj talan surubben eventezni, es nem 2-3 havonta egyet, hatha akkor tobb szerencsed lesz, es nem futsz bele egy ilyen eventbe :music:xDxDxD
     
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Nagyon szépen köszönöm a tanácsod! A helyzet az, hogy egy régebbi felmérésen a szavazók többsége a kevesebb event mellett tette le a voksát. Rendszeresen azt olvasom a hozzászólásokban, hogy nem kötelező eventezni. Ezek után kezdek meghasonulni és nem tudom kinek a tanácsát fogadjam meg. És feltehetően az én egyéni pechem, hogy a mostanira fanyalodtam rá.
     
    vihence, -Fülemüle-70, Leho69 és 2 más kedveli ezt.
  10. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Szia Mami! :) Már rendesen működik a játék... Lámpák elaludtak, és megjött a matricám is. :inlove:
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Én is végeztem ,meg van a fehőm.végig égett a lámpa,mig az összest meg nem szereztem.Nem mutatta a feladat teljesitését csak amikor végig kattintottam az alsó soron ami ki volt pipálva,az az beváltás után.Nagyon csodálkoztam, mert nem kellett annyi növény és felröppenő sem amit kiszámoltunk.Meg is ijedtem amikor olvastam az elöbb, hogy ne dobáljunk be, mert hibás a játék.MOst mi lesz, elvész a feladatom? Remélem nem.[​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.20
    soresne, -Fülemüle-70, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Központtól kapott információ alapján az event most már jól működik, lehet játszani/beadni.

    Tudjuk, hogy a félbemaradt alakzatok lámpásai elaludtak, egyelőre azonban türelmeteket kell kérnünk, hamarosan jelentkezni fogunk egy hivatalos közleménnyel.
    Kérjük, ne rohanjátok meg a helpeket/Supportot ezzel a kérdéssel kapcsolatban, amint konkretizálódik a dolog, jelentkezni fogunk.

    Megértéseteket köszönjük.
     
    maszilva, rozo52, kovacsniki84 és 10 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem nagyon jó irányba változott az "eventezés"
    • aki szeret eventezni, annak folyamatosan van erre lehetősége (és alapvetően ez egy eventezős játék, így nem kell csodálkozni, hogy akik itt vannak, azoknak a többsége az eventek miatt van itt)
    • a havi 4 ültetős eventből 1-2 (ahol nincs felhő, vagy olyan nyeremény, ami miatt "kényszert" éreznénk) nagyon könnyen elengedhető azoknak, akik havonta csak 2-3 eventet szeretnének (ez az event nálam tipikusan ilyen)
    • többnyire csak egy területen kell eventnövényt ültetni, így szépen lehet haladni a gazdakörikkel is, vagy pajtát töltögetni, esetleg a TP-t tolni ezerrel...
    • a legtöbb eventnél a felhő a többség számára elérhető, és akiknek még van kedvük, idejük és erőforrásuk, azoknak még egy kis ráadásra is van lehetőség
    • a legtöbb eventnél vannak olyan kis nyeremények, ami miatt megéri részben teljesíteni (azoknak, akik napközben egyáltalán nem tudnak belépni)
    • időnként előjönnek nagyon hasznos nyereményeket adó eventek, amiért még azoknak is megéri kapát ragadni, akik csak nagyon ritkán (1-2 havonta 1x) eventeznek
    Ez a játék lehetőséged ad mindenkinek, hogy megtalálja benne a saját játékát. Miért kellene elvenni a játékot azoktól, akik napi szinten 1-2 órát, vagy még többet is szívesen játszanak vele?
     
    MamaMeseKertje, maszilva, Matold és 27 más kedveli ezt.
  14. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! a legjobb a BP részéről az 1 területes event...ez nekem is nagyon bejön...xD
    Termelek a 2. területen ami most ad röpit...a növény megy a gazdaköribe...;)
    A 3. területen izegnek-mozognak a pockok...:)mert kellesz...
    Gyékénnyel vártam az eventet 198 röpi...:Daaaa termosz.
     
    -W-595-, MamaMeseKertje, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  15. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Szia! Jobb felső sarokban van egy szám(hány db. van a titkosból),alatta sárga körben kis "i" betű! Ha arra rákattintasz,megnézheted,hogy mi fejlődhet ki belőle!
     
    -Fülemüle-70 és Éva0315 kedveli ezt.
  16. timi-1980

    timi-1980 Fórumgróf

    Sziasztok! Ami kivan pipalva azt nem lehet ujra jatszani?
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden mintát egyszer lehet kiváltani.
     
    rozo52, GA-BI-O-Farm, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
  18. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha majd meglesz, majd bevezetik a raktárház építőmestert. Az meg nem lesz Neked.
    Az első alakzat kipipálva. Egy pipával is ugyanannyit tudok pipázni, mint 15tel.
     
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Jutával vártam a kezdetet (ami sajnos csak most tudott megtörténni), mert az kell a gazdaköribe és 168 termosz keletkezett! Sok vagy kevés? Majd az idő megmondja:)
     
    marcsi1957, -Fülemüle-70 és Kuzdern kedveli ezt.
  20. hanna8911

    hanna8911 Utánpótlás-írogató


    Ha sohalenemjáróm nincs is, de még 602 órán keresztül van a farmaranyfás event ládanyitásokból vetőgépem. Ha lenne aratógépet adó láda akkor egész jó lennne :D :D
    Kakaska, lassú a tankod, ha nálad akkor volt reggel..
    esetleg elromlott a vekker? ;) :D :D
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, kukori80 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.