Visszajelzés Szerelemmel teli levegő - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 9.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon figyelni kell, csak rövid ideig!!!
    Szuper akciós nap következik!

    [​IMG]

    Az akciók kezdete várhatóan: 2023. február 10. (péntek) 10:00 óra
    Az akciók vége várhatóan: 2023. február 10. (péntek) 22:00 óra
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ami felhőről potyog az ajándék;) Sok kicsi sokra megy;)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Főleg , ha visszaadja azt a szupertáp mennyiséget , amit belefektetünk . :inlove:
     
    atyka88, JUCUS, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szerencsére az eventhez szükséges jelvénymennyiség begyűjtése még bájital nélkül is belefér;)
     
    jutka190226 és DevilMókus kedveli ezt.
  5. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A "Szerelemmel teli levegő – tenyésztés alapú hétvégi küldetések" event élő, online.
    Kérjük, 10:00 órakor mindenki lépjen ki a játékból, majd térjen vissza a farmra.

    Ellenőrizzétek, az event játékban van-e.

    Hírek menü információja, valamint az eventóra mutatja-e a kezdést.

    Csak a megfelelő kategóriákba tartozó állatok tenyésztése után kapunk jelvényeket!

    Sikeres játékot kívánunk:
    a Farmerama csapata
     
    marcsi152, csemi888, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. szepesej

    szepesej Törekvő

    Végre egyszer leírhatom hogy kész az event első része. Kupit bepakolom jövőhétre.
     
  7. mária5432148

    mária5432148 Fórum-zöldfülű

    Én már be raktam a következöre mert van 1 tápos
     
    -BombadilToma-, ördög0 és jutka190226 kedveli ezt.
  8. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Hogyha most kitenyésztem a következő hétre az állatokat, akkor a jelvények megmaradnak?
     
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem!

    • Az előzetes információk alapján a gazdaköri feladatok során fel nem használt jelvények és szív alakú kulcsok minden egyes gazdaköri feladatsor vége után visszaváltásra kerülnek!!!
    Viszont, be tudod készíteni a tenyész terepbe a következő hétvégére kért állatokat, csak le ne szedd menet közben.
     
    PZoli64, Sali~*.*.*, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Szia! Köszi! És hogyha nem veszem ki őket a tenyész terepből, csak a következő eventnél? Akkor megkapom a jelvényeket?
     
  11. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Abban az esetben igen megkapod, ha a következő heti 2. Küldetésbe kért állatokat rakod a terepbe.;)
     
    Sali~*.*.*, Kuzdern, simi1955 és 2 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Sikerült elkezdeni az eventet;) Gyorsan lezavarom;) Aztán jöhet az iskolai farsang!
     
    barbi021951 kedveli ezt.
  13. clarjud

    clarjud Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Értetlenül állok a játék befejezése előtt. már újra is indítottam... 13 órára mindent leszállítottam, és nem kaptam meg a kulcsokat, tehát nem tudom befejezni a játékot. Kérem a segítségeteket! Köszi!
     
  14. Norbi005

    Norbi005 Járnitanuló

    Sziasztok,
    Tenyésztéssel kapcsolatos ismertetőt hol találok?
    Nem tudom hogy érdemes 4db luxus bájitalt és 4db sima bájitalt is betenni egy tenyésztéskor, vagy csak 4db luxus bájitalt?
    Köszi
     
  15. csobi

    csobi Fórum-zöldfülű

    sziasztok! :) igaz lehet úgy, hogy míg tart az 1 tápos móka berakom az állatokat, és jövőhéten aratom le? kapom majd úgy a jelvényeket? :D köszi!
     
    soresne kedveli ezt.
  16. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    A gazdakörinak minden részét teljesítetted akkor meg van a kulcs. Már menetközben beadtad,mert valamelyik feladat teljesítétéhez kell.
    Szia !
    Igen. Annyit rakjál be amennyi jelvényre szükség lesz, mert ha több visszaváltják.
     
    csobi kedveli ezt.
  17. balu

    balu Aktív író

    Sziasztok! Hogy tudnám helyrehozni azt, hogy véletlenül beadtam a kulcsot az 5/5 feladatban és csak utána vettem észre,hogy a 3/5 ben kellett volna leadnom 1 db-ot amiért 3 kaptam volna. Így nem tudom befejezni a feladatot.
    köszi a segítséget

    eilingsfeldbalu​
     
  18. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    Annyi kulcsot kaptunk amennyit kell a gazdaköribe beadni. Visszalépsz ahonnan hiányzik és beadod a kért kulcsot.
     
  19. scherika64

    scherika64 Utánpótlás-írogató

    Én is így jártam,és a 3/5-be már nem volt mit leadnom. A dekorom ugyan megvan,de a feladat nem teljes.
     
  20. balu

    balu Aktív író

    De azaz hogy nem figyeltem mert a 3/5 ben 1 kulcsért ad 3 kulcsot ami kell a végén
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.