Szezon eventek csevegője | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 28.4.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Kérdésem lenne, a szezonserleg és a szezonkupa egy és ugyanaz? Nekem szezonserleg I és szezonkupa IX. van.
     
  2. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló!

    Az, ami neked már kilences szintű, az már nem ad többé csak tp-t. A szezonserleg az, ami továbbiakban újfent felfejleszthető és a szezonok alatt extrákat ad. Egyébként igen, gyakorlatilag ugyanaz a kettő, csak a korábbi már inaktív, sima tp-t adó dekorelem.
     
    PalMa kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Sziszi1950!
    Nem, nem ugyanaz!
    Jól van a két fajta szezon dekorod, eddig ezekből összesen ennyit lehetett szerezni.
    A szezonkupa utolsó fejlesztését az Ajándékozó szezonban szerezhettük meg, így lett belőle Szezonkupa IX.
    [​IMG] amely a Fagyos szezon ideje alatt még megadta a plusz nyereményt. Azóta átminősült normál, csak TP-t adó dekorrá.
    A Fagyos szezonban indult el a Szezonserleg karrierje, amikor induláskor "ingyen, bérmentve" megkaptuk az alap szezonserleget, majd a szezonon belül megszerezhettük hozzá az I. fejlesztést, amelyhez most, a Romantikus szezonban tudjuk megszerezni a 2. fejlesztést, és így válik Szezonserleg II.-vé.
    upload_2021-2-17_13-19-54.png
     
    PalMa, Bohémélet és vihence kedveli ezt.
  4. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen.
     
    ulmo12 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    És a szupertáppal mi a helyzet ? Megérett már arra , hogy örömében dalolásszon ? Tud már ugrálni örömében ?


    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2021.03.16. 14:00 - 2021.03.23. 14:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Romantikus szuvenír[​IMG]2.23:00200010 szupertrágya,
    + 5%-kal megnövelt szupertáp hatékonyság 6 órán át
    1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)
    És a 39. sorban mi az az utazók pálmája ? :inlove:
     
    -kaktuszable-, PalMa és ulmo12 kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia HéricsBáró!
    A romantikus szuvenír, - ha időben kirakod -, akkor majd adja a plusz jutalmakat aratásakor. Most még a Fagyos szuvenír adja.

    2020. novemberi titokfákkal a szigetre érkezett egy olyan titokzatos csemete, melynek elnevezése "ÚJ-GUINEA" talányos tiki-fa volt, és amelynek révén egy új fa, az Utazók pálmája került bevezetésre.
    [​IMG] https://board-hu.farmerama.com/thre...-rejtelmei-bahamarama.422/page-2#post-1173527
    Kiegészítve a szuvenírokról szóló infó.
    Havasi Gyopár
     
    Utoljára szerkesztett: 17.2.21
    PalMa, ulmo12, HéricsBáró és még 1 ember kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Köszi . Annyi fa van már a játékban , hogy ember legyen a talpán , aki mindet észbe tudja tartani . :inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.2.21
    PalMa, ulmo12, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  8. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Itt ugye a Fagyos szuvenírra gondoltál, ami még holnapig egy 1 KK szupert és valami kis bónuszt. A Romantikus szuvenír még odébb van. :) Kicsit bőkezűbben adják a megrendelők a SZJP-okat a fagyoshoz képest.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.2.21
  9. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia ulmo12!
    Köszönöm az észrevételt.
    Javítottam a válaszomat.
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Így picit gyorsabban eljuthatunk a serleg fejlesztésig... utána ráérünk komótosan haladni;)
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  11. -ciklon73-

    -ciklon73- Junior szaki

    Szia a fagyos szuvenir hogyan is érhető el?
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Az előző szezon utolsó előtti nyeremény sorában volt elérhető... ha eddig eljutottál akkor a menüdben van!
     
    ulmo12 és -ciklon73- kedveli ezt.
  13. -ciklon73-

    -ciklon73- Junior szaki

    Köszi szépen
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  14. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    xD És a bérlet 100 pontot ad! Habzsi-dőzsi! :D
     
    Kuzdern és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  15. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok! Nekem 7 szuvenír csücsül a pajtában, sose raktam ki egyet se -ezek szerint kellett volna.
    Pedig a sok kitehetőt ellenőrzöm időnként, mit ad, de ezeknél "csak" a TP-t írja, hát nem rakosgattam ki.
    Többet kell olvasnom itt.... A fagyost kihagytam, de a mostanit végig viszem. Akkor, ha megvan a szuvenír, rögtön kirakom, az a biztos.
    Jó játékot!
     
    ulmo12 kedveli ezt.
  16. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !!! Nagyon gondolkoztam, hogy ezt elkezdjem-e, vagy sem....:sleepy: Kezdődik 1 részvételi matricával, végződik 1 teljesítési matricával.... :p rohantam megnézni, hogy van-e olyan : Középen tartassz matrica...Ami kissé érdektelenné tette számomra, hogy kapom a titkosokat a fél raktáramért, és mit ad ?? Az utóbbi megszerezhető ólakat kiraktam és hódot, szamarat, kaméleont, meg ilyen kihagyhatatlan pompás semmiket bontogattam !! Most is van "Zenfirka" , 2x is :wuerg: húúúú, de nagyon kell az nekem !!! Tudom, TP/CSP !!! Boldog leszek tőle ?? Nem :( Tehát marad a Szezonserleg fejlesztés, meg a Romantikus szuvenír :oops: Igaz, jól megnyomták a pontokat, szépen adja, de nem tudom....még nem tudom :sleepy:
     
    vihence, Kuzdern és mamszi5107 kedveli ezt.
  17. j.hajnus

    j.hajnus Fórum-zöldfülű

    Valaki segítsen már,hogy miért nem kapom meg a szezonnál,ha teljesítem a szinteket?Kipipálja a listában, de sárga lakat marad a jobb oldalon és nem tudom hogyan kell kinyitni..A múltkorinál 14 es szintig jutottam és a mellette lévő jutalmakból egyet sem kaptam...
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A jobb oldali ajándékokat akkor kapod meg, ha szezonbérletet veszel. Anélkül csak a bal oldali jár.
     
  19. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Toma !
    De a jobb oldali ajándékoknál nincs lakat, ott kérelem van.
    Szerintem a sima listásokat hiányolja.
    Nálam is volt a múltkori szezonban, hogy csak kipipálta, de az ajándékokat nem mutatta, frissítettem és utána már mutatta.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  20. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Érdemes megnézni előre a szuvenírokat, vannak köztük egészen jók, pl. az ünnepi szuvenír egy hétig adott 1 szupertápot és + 1 terményt a terményes ólak aratásakor 1 órán át.
    A fagyos és ez a romantikus nem valami ütős, de azért kitettem a fagyost is. :)
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.