Visszajelzés Szezon eventek csevegője

Kategória: 'Aktuális témák megbeszélése', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 11.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    Én ezt nem értem. Akkor a megadott dolgokat nem adja x óránként? Ha csak a szezonidőszak alatt adja, akkor miért nem lehet egyértelműen odaírni, miért kell árnyalni és ezáltal megtéveszteni a dolgokat?
    .... ezek a dekorok csak a szezonidőszak alatt adnak ezt azt.... stb. Nem egyértelműbb?

    "Mivel ezek a dekorok nem adnak állandó jelleggel bónuszt, NEM tehetők ki a házikedvencek futtatójába. Abban az időszakban sem, amikor bónuszt adnak."
     
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Én már meg sem nézem... végig toljuk így is;) s ezt tudják....
     
  3. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Nem csak szánalmas részemről felháboritó.
     
  4. hzsoka

    hzsoka Járnitanuló

    A farmárudában megvehető a Szezonok felhősor 2. Szeretném megtudni, hogy mit lehet rátenni. Szabadon választott tárgyakat, vagy meghatározottakat?
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szuvenír dekorokat;) Amiket szezonokban kaptunk!
     
    böbe764 kedveli ezt.
  6. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Végig tolja aki végig tolja. Ha meg tudom türtőztetni magam több gyengusz eventtől ettől is messze futok....mint az ez előttitől és a többitől is. Ha itt kap valaki hiány ólat v fát minek kapkodni?! Mire azoknak a termésükre szükség lesz, rég lejárt lemez lesz mivel addigra 20-30 lesz belőlük. Ja, aki már az elején árulni akarja az szezonozik.:)
     
  7. hzsoka

    hzsoka Járnitanuló

    Köszi szépen! :)
     
  8. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Sziasztok!Megvettem a bérletet a szezonhoz.
    Bankkártyás művelet sikeres,de azóta se maíil sem aktiv bérlet.Mi lehet a baj?Próbáltam minden böngészőben linux alatt,most átjöttem windowsba de kliensben sincs bérlet.írtam a supportnak is!
     
    achmed1122 kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Csak a függöny és a szuvenír dekor miatt csinálom... - utóbbihoz reméljük lesz majd felhő is;)
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mivel a support-tal már felvetted a kapcsolatot, kérlek, várj a válaszukra türelemmel.
    Ne írj az üggyel kapcsolatban a Fórumra sem, mivel a support-tal folytatott levelezés a levéltitok tárgykörébe tartozik.
    Ha a pedig a Fórumon szeretnél segítséget kérni a jövőben, akkor ne a csevegőbe írj, hanem valamelyik Segítségkérőbe (pl. ide:
    Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg), és adj meg Farmnevet és ID-t, mert azok nélkül nem tudunk ellenőrzést végezni.

    Köszönjük, ha így teszel. :)
     
    Sali~*.*, vihence, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  11. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Nekem nem működik a szezonbérlet vásárlás. Nem kliensen játszom.

    ID1817561 borderland57

    köszönöm
     
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

  13. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Azt szeretnem kérdezni, tudja e valaki, hogy miért csökkentették a szezon pontokat ?
     
    -kesudió-, -happy58- és katimami51 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Már az előző szezonba is bepróbálkoztak vele... de aztán változtattak...
    A játékmester joga ennek változtatása....:oops: miért gondolják az a játékosok, hogy ha bónuszt kapunk... ami a termést növeli... akkor nem fogják emelni a beadandót???? 8):music: a mérlegnek egyensúlyba kell lenni:wuerg:
    Nem tetszik de ez van....-.-
     
    jucus100 kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Milyen érdekes, amikor több volt a pont, senki sem reklamált. Én már nem értek semmit. :D
     
    -kaktuszable-, vihence, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD Ha ez lenne a legnagyobb gond...8) még én is reklamálnék:music:
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  17. -happy58-

    -happy58- Járnitanuló

    Szia !!! Én is nézegettem, számolgattam, hogy ennyi szezonpont elég lesz-e a végéig. Most már az a gondom, hogy be sem tudok szállítani, mert hiába nyomok rá, nem csinál semmit !!! Így aztán érdekes lesz a végére érni !!! Ha ennyi sz.ponttal nem tudom végig csinálni, akkor ez volt az utolsó, mert bérletet nem veszek !!!! Majd kiderül 21 nap múlva :)
     
    -kesudió- és jucus100 kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!
    Ma végre felfüggönyöztem az év első szezonkitüntetését:)

    [​IMG]
     
    aida2330, zsani_apja, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha, még továbbra sem tudod kiszolgálni a szezon megrendelőit, kérlek Farm név és ID szám megadásávál keress fel egy segítségkérő topikot, pl. ezt: -https://board-hu.farmerama.com/forums/technikai-kérdések.282/-,hogy el tudják végezni az ellenőrzést nálad.
    Köszönöm:)
     
  20. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Tavalyi szuvenírekhez mikor várható felhősor?
    Azt hittem, a mostani farmáruda frissítésnél már az lesz, de ez még az előző.