Visszajelzés Téli mese csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 2.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Köszi szépen!
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

  3. boldogfalva

    boldogfalva Utánpótlás-írogató

    +-Sziasztok! Nekem csak egy ici-pici kérdésem lenne.... nem lehetett volna megforditani és a bahás termesztéssel kezdeni??? Ma nálam még mindenütt fák voltak és vannak:(
    Ez csak egy észrevétel... de szerintem sokan csak igy voltak ezzel... meg hogy azonnal nem szokott kezdődni ugyan ott új event.:(
    Elnézést ha " kukacoskodtam" .. a játék persze megy nálam is! :)
    Mindenkinek jó munkát, szórakozást hozzá!:)
     
    Fatther, Bonzó1945 és 05Zsuzsa kedveli ezt.
  4. 05Zsuzsa

    05Zsuzsa Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!Nem igazán értem még egy db kesztyűt sem kaptam az aratásokból,pedig ólakat is arattam már :( Más is így van ezzel ?
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A rövid érésű ólak most nemigen adnak kesztyűt; a délelőtt kitett narancs ludaim igen gyengén muzsikáltak nálam is. Érdemes lehet a két területen napi kétszer aratni 16-18 órás ólakat. Béka úgyis kell a másik eventhez...
     
    marcsi152, maszilva, Gio és 14 más kedveli ezt.
  6. 05Zsuzsa

    05Zsuzsa Utánpótlás-írogató

    Köszönöm ,ez lehet akkor a baj rövid é. ólakkal próbálkoztam.
     
    Gio, -BombadilToma-, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  7. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Gondoltam pörgetek párat, hátha kapok valami bónuszt. Nem nagyon szokott ilyen szerencsém lenni, így nagyon örülök, hiszen kipörgettem 2*100-os termény bónuszt. Ma kész leszek az összes időkorlátos feladattal, és holnapra valószínűleg a nem időkorlátosakhoz is meglesz a kért mennyiség a terményekből. A felröpit majd meglátjuk, hogy mennyire adják a terményes ólak.
    Mindenkinek hasonló szerencsét, és gyors befejezést kívánok!
     
    jutka190226, mini76mini, Gio és 7 más kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia! Háromszor olvastam végig, amit írtál. Szerintem ne ide írj, hanem a BP-nak Ők egészen biztosan látják, hogy mi van a farmodon, és majd hozzáigazítanak minden event-et. Én magam is eléggé kekec vagyok, de ez túlmegy minden határon. Tegnap 10 után lehetett olvasni az ismertetőt........
     
  9. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Szeretem az időkorlátos gazdaköriket. Régen mindig megcsináltam. Ma már annyi idő nincs rá, mert a sok event miatt szűkös az idő. Meg hát a nemesítés olyan, mint a tenyésztés. Szinte feneketlen. :) S most azt nyúzom.
    De jó az ilyen event, bármit is ad.
    Szépen az este kitaláltam mit hogyan, ráadásul késő este forgattam 100%-os terményest.
    Ha nem felejtettem volna el 2x is elindítani a feladatot délután, 2 ól levétele szállt el :D, már akkor végeztem volna velük. Csak a röpikre kéne várnom. Azt meg adnák a tárolók, így ültethetnék amit szeretnék. De sebaj, mindjárt meglesz az újraindítás, s kiszedhetem az ólakat.

    Ne felejtsétek elindítani a feladatot aratás előtt!
     
    vm68, Gio, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne is aggódj ilyenen. Én egészen mostanáig a főfarmon kerestem, hogy mi adja az agyagedényt. Végül is valaki súgott fentről, hogy lehetséges, hogy a bahán kell keresnem. :D És igaza volt.. ;)
     
    jutka190226, vm68, bubafejgingo és 9 más kedveli ezt.
  11. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok! Én nem találom az eventnövényeket egyik farmomom sem. Hol találom őket, és hol lehet ületetni. Köszi
     
    Kuzdern és genka53 kedveli ezt.
  12. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Ezen a héten nincs.
     
    DevilMókus és Lilyking kedveli ezt.
  13. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Köszi. Közben többedszer olvastam el az ismertetőt!! Na mindegy mától van kiírva az event....igaz dec.31-ig.Én meg keresem a gazt.
    Akkor majd máskor ültetek.
     
    Ribiszke, vm68, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  14. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Sza! Egazt mostne keress, majd jövőhéten lesz, most a felröpire gyúrj meg amit gazdaköri kér.
     
  15. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Az event megy, csak ezen a héten nincs növény!
     
    DevilMókus, Kuzdern és -kaktuszable- kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért még a pajtában megtalálod a növények között! ;)

    [​IMG]
     
    -vadocka70-, DevilMókus, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Köszi Zseni apja, hogy próbáltál segíteni, de nem a délelőtti event gazt kersetem, hanem a mai délutánit az éppen most futót:Fagyos celózia, Magyal. De az csak egy hét múlva lesz, mint kiderült.
     
    Ribiszke és zsani_apja kedveli ezt.
  18. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Nem m uszáj mindet megcsinálni! Csak az ezüstöket csinálom én is. Reggelre kész is leszek az idökorlátosokkal!
     
    Kuzdern és -kaktuszable- kedveli ezt.
  19. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Bocsánat, még sem vagyok Zseni. :( Maradok Zsani_apja.... De jó volt egy picit mosolyogni. ;)
    Viccet félre téve. Nagyon kezdek megszeretni ezt az eventet. Mindjárt végzek is. Még egy négy nap kb. :D
     
    jutka190226, Ribiszke, Gio és 6 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Én csak ma este álltam neki előkészíteni az eventemet.
    Fogtam egy papírt. Megnéztem az ismertetőben lévő táblázatot, utána az ólkészletemet. Szeretem a tervezgetős eventeket.

    Tojásmániás húsvéti nyuszi tojással és egy műhely bevételi bónusszal fogom reggel learatni az összesen 26 ólat és készen lesz az összes időkorlátos feladat. Persze nagyon-nagyon oda kell figyelni, hogy elindítsam a bónuszokat, elindítsam a feladatokat és mikor melyik ól(ak)at arassam le. Nekem emiatt tetszenek az időkorlátos eventek, hogy változatosságot visznek a kapálásba.

    1 pink cukorkagyárat, 1 pink létrást és 2 pink sajtüzemet használok. A többi alapól. A pink cukorkagyár eventnyeremény volt, a másik 3 pink terményest cserenapon szereztem a léghajóról "bagóért". Időnként vannak érdekes és megérős cserék a léghajón. Érdemes figyelni időnként azt a részt is.

    Tudom, hogy az említett tojás pénzes cucc volt, de talán műhelybevételi bónusz sokaknál lapul a "polcon". Most érdemes figyelni rá, elővenni és ha éppen nincs más halaszthatatlan dolog a farmon, akkor sok-sok terményes óllal kell beteríteni minden területet, hogy a bónusz hatása ne "vesszen kárba".
     
    jutka190226, vm68, marcsi152 és 16 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.