Visszajelzés Téli nap óltörténetei csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    minden feladatnál 3 beadandó közül lehet választani egy - egy sorban. Te döntöd el, hogy a 12 lépést melyik beadandóval hozod össze, a Pajtádhoz, lehetőségeidhez mérten.
    Az event ismertetőben itt találod az információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/téli-nap-óltörténetei.24214/#post-1354620
    Itt a Csevegőben a #7-es hozzászólást érdemes áttanulmányozni, Toma készített egy kis összefoglalót a témában (köszönet érte neki)
     
    nagymami2, terike65, inanna11 és 9 más kedveli ezt.
  2. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Jó ötlet :sleepy: felejtős event lesz!!!:sleepy:
     
  3. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    Kérek szépen segítséget!! Belekeveredtem ebbe a két eventbe. Most akkor két event fog indulni ugyanazokon a területeken, más-más
    növényekkel? Hogy lehet ezt így teljesíteni? Vagy választani kell a két event közül? Köszönöm, ha valaki elmagyarázza , mert nekem ez így bonyesz.
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ez az event a Főfarmon és a Baha ültetvényen zajlik. Az Őszi fesztivál event fő területe az eventes terület, itt kell az event növényt termelni, egyedül a Fahéjrúd felröppenő jöhet a Farmos és Bahás területekről is. A két event így nem "zavarja" egymást.
     
    inanna11, jutka190226, PalMa és 4 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen két event lesz egyszerre :)
    De kapcsolódni csak a felröppenők miatt kapcsolódnak egymáshoz.
    Az őszi szüretet az eventes területen csinálhatod,
    A barátság eventet (téli óltörténet) pedig a Főfarmon és a Bahamarama ültetvényen zajlik.
    Simán lehet teljesíteni mind a kettőt, ha Te is szeretnéd, természetesen választhatod azt is, hogy csak az egyiket csinálod, vagy akár egyiket sem.
     
    nagymami2, marcsi152, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  6. kigyo51

    kigyo51 Haladó

    Köszönöm Szépen!

    Köszönöm Szépen!
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ebből az eventből csak 1 dolog érdekel , de azt meg se merem kérdezni . :D
     
    Kukackukac és bactriaanus kedveli ezt.
  8. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Sziasztok. Olyan lehetőség van, hogy nem adok be event növényt? Csak készletemen levő növényt és terményt?
     
  9. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Nagyon szépen köszönöm ! Így már értem!
     
    jutka190226 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  10. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Szerintem nincs ilyen lehetőség. Én úgy látom, hogy minden karakternél minden páros sorszámú szinten csak valamelyik eventnövénnyel lehet haladni.

    Tanulmányozhatod Te is a táblázatokat itt: #3
     
    SherlockHolmes, inanna11, aida2330 és 5 más kedveli ezt.
  11. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok.
    A kárpótlási csomag láttán kicsit tátva maradt a szám.... nem jellemző. 2x is megnéztem, lehet hogy mégsem látok jól? :) Elég jól néz ki.
     
  12. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Végigzongoráztam a beadandó eventnövényeket és úgy döntöttem, hogy nekem elég kettőnek a felszaporítása, így csak a főfarmot fogom bontani, a bahát békén hagyom.
    Így összesen kell 12520 rügyező kanál és 17300 szemüvegkaktusz. Amíg ezek letermelődnek, a TOP-os eventhez is összejön a 700 fahéjrúd itt, mint felröppenő.
     
    Amira09, marcsi152, inanna11 és 4 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ügyes emlékszem rá, hogy az előző hasonló eventet is végig lehetett vinni egy féle növénnyel, sikerrel :)
    Nálam az lesz a taktika, hogy mindig a legkevesebb lépéssel szeretném megoldani a beadásokat, tehát azt ültetek amit azok a feladatok kérnek. (nem néztem végig még, hogy milyen növényeket kér, most megyek és átnézem ilyen szemmel is :)

    kompletten a 3. szállítási lehetőséggel (4x 3 lépés = 12)

    ...GekkóHomárFókaSirály
    beadandók:5008x rügyező kanál
    32x birkagyapjú
    , 12x bio ragasztó,
    tehéntej,
    guanó,
    angóra gyapjú,
    mosómedve maszk
    6456x játék- lapátvirág,

    1500x szőlő
    , 1200x fahéj, jamgyökér,
    aloe vera,
    kaktusz,
    maracuja
    6920x szemüveg- kaktusz

    egyenként 1200x körte,
    szivarvirág,
    cseresznye,
    olíva,
    gingko,
    narancs
    4672x Surfinia deszka

    1500x bab,
    eper
    600x fehér liliom
    1200x pitypang
    egyenként 900x articsóka,
    póréhagyma
    Itt gyűjthetek többek között 1851 szezon jutalompontot, 4 szezonzsetont, 6x szuper bónusz I. dobozt, 3 nasitanya fejlesztést, felhőt+dekorokat, egy piccolot...

    PS: én a terveim szerint ültetek a bahán is.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.23
    Mogyi, ladislaw11, nagymami2 és 13 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A fel nem tett kérdésre a válasz az, hogy a magunkfajta földi farmi halandóknak még ez kevés... Tudtommal legálisan legfeljebb három farönk hangárja lehet valakinek, abból kettő alap, egy pedig fejlesztett (20%+10%+10%). Ezenkívül immár három felhőnk van (5%, 10%, 5%). Mindez összesen 60%, vagyis a turbótrágya 35%-ával még csak 95%-nál tartunk. Akinek a hangárok egy icipici többletben lettek valami titokzatos módon, azoknak persze lehet. Nekem, akinek egy sincs, mert mire kiürült a gazdakör, már nem lehetett kérni, majd akkor lesz, ha elérem a 300. szintet...
     
  15. farmerSS

    farmerSS Fórum hercege

    Jól megdolgoztattál ezzel a 3 cukorkamra frissítéssel. xD Végig kellett néznem a nyereményeket, hogy mi a csoda lehet ez, hát te a Nasitanyát keresztelted át.xD
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsika :) Nem volt szándékos, de javítom, ha gondolod :)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Fontos a pontosságxDxDxD
    Sokan járnak abban a cipőben mint Te8)
     
  18. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Bocsi, de nem jövök rá, hogy az angyaltrombita melyik fa termése. Lehet túl fáradt vagyok a keresgéléshez hiszen olyan sok fa van, de nem tudok rájönni. Segíts légy olyan kedves. Köszönöm. Szép estét kívánok.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A magyar játékban a neve szivarvirág.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Így van. Szivarvirág. Elég rendszeresen keverem a két fát. Semmi sem lehet teljesen tökéletes, én még én sem, főleg, hogy a német GYIK-ot használtam a tervezéshez. :D
     
    Utoljára szerkesztett: 15.11.23
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.