Visszajelzés Téli nap óltörténetei csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.11.23
    inanna11, cili53, farmerSS és 17 más kedveli ezt.
  2. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Detto. A többit meg vigye el az őszi szél. :) A ládákért dobálok......Ja, ez másik topic. :)
     
    inanna11, cili53, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez gyors volt....:music:
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Sziasztok. A Fényvirágot minden területen lehet ültetni. Azt hol fogja kérni? Előre is köszönöm a válaszokat. Jó küzdést, kitartást, szép estét kívánok minden Gazdának ás Moderátornak.
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az a nublonos event növénye. Sehol sincs rá szükség.
     
    cili53, vihence, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  6. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Hálás szívvel köszönöm a válaszod. Én elültettem, de akkor nem fogom. Jó kacifántos ez az event. No de majd lesz valahogy.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  7. agi770

    agi770 Törekvő

    Köszi az emlékeztetőt,ezt általában elfelejtem!:)
     
    kincsembogaram67 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  8. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Sziasztok!
    Visszaolvastam a hsz-ket, mi az a "farönkhangár" ? Igazán rég játszom, de így nem tudom mi az :)
     
  9. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Lehet én vagyok a hülye, de nekem hiába +1 növényt ír ki event területen, nekem sehol nincs az.. se event növénnyel se másmilyennel.. segítene vki ? :/ köszönöm
     
    Tina0728 kedveli ezt.
  10. Swartsch

    Swartsch Fórum ismerője

    Szia! :)
    Gratulálok! :)
    Nálam is letudva. Nagy köszönet a játékostársaknak a táblázatokért, sokat segített a tervezésben! :inlove:
     
    cili53, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a kompenzációs csomagban lévő 48 órás bónusz csak az eventterületen termelt event növényre hat, ezen eventhez kapcsolódó eventnövényeknél nincs plusz bónuszhatás.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékkompenzáció-2023-november.24230/#post-1354684
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Öt utánra szedtem össze magam. :D Pörgettem picit, de 15 PP- ből jött egy +1 bónusz növényre. Megvettem a kosarat az őszi végett, aztán rájöttem, hogy ez ide hat. :D ,..hál Istennek. ;) Ott úgy sincs szükségem a plusz termésre. Idáig jutottam.
    Holnap biztos végzek, ha haza érek melóból. Holnap után meg kiírom, hogy tegnap végeztem. :D
    Ezt az eventet kimondottan szeretem. Lehet ezzel indulok a TOP- on. :D
    Jóéjt mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.23
    cili53, -gyöngy-581, vihence és 4 más kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    vihence, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 2 más kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    2018-ban lehetett vásárolni 899 Ft-ért 1 db Süntojást
    [​IMG]
    amiből kifejlődött egy farönk hangár (se több, se kevesebb) --> Amit ad : 1250 TP/BTP + 10 %-al megnöveli a Kacsa Kata Turbótrágya hatékonyságát 6 órán keresztül
    [​IMG]
    Ehhez lehetett venni még max. 5 db fejlesztést (30 FA/db áron), amivel el lehetett jutni a Farönk hangár 6. szintre --> Amit ad : 2000 TP/BTP + 20 %-kal megnöveli a Kacsa Kata Turbótrágya hatékonyságát 6 órán keresztül

    2020-ban egy Retró házi kedvenc vásár keretében lehetőség volt hozzájutni egy újabb Süntojáshoz (149 FA-ért) fejlesztések nélkül.

    Aki mindent begyűjtött, elérte, hogy összesen 30%-kal tudja növelni a Kacsa Kata Turbótrágya hatékonyságát 6 órán keresztül.
     
    inanna11, jucus100, vihence és 5 más kedveli ezt.
  15. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Dolphin kedveli ezt.
  16. 66gergő66

    66gergő66 Junior szaki

    sziasztokén azt szeretném tuni hogy a kompenzáciohoz hol találom a külőnleges fület? a farmárudához kőszi
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Farmárudát a Piros kosárra kattintva éred el, itt a Farmpengős mezőre kell kattintani:
    upload_2023-11-16_23-29-38.png

    A Farmárudának két területe van, a második a Különleges fül:
    upload_2023-11-16_23-30-32.png
     
  18. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Gratulálok!Reggel én is aktiváltam a felhőt.Nekem már képet sincs kedvem késziteni róla.


    Szerintem sehol, nem szükséges az eventekhez.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.11.23
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok, szép reggelt mindenkinek!
    Ma nálam ez a furcsa helyzet alakult ki, mivel eddig a rövid növényeket ültettem:

    [​IMG]
    Már a hosszúak teremnek, remélem sikerül a "gyengén fejlett állatkáimat" is jól gondozni és utol érik a két nagyra nőtt társaikat :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.