Visszajelzés Téli nap óltörténetei csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 15.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De baha fákat csökkenti 10%-kal :inlove:
     
    BlackPanther kedveli ezt.
  2. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Köszi szépen, azt nem is figyeltem, hogy a gazdakör királya címért azok is igényelhették, akinek már van 1 fejlesztett és
    1 alap. Viszont az még így is csak 40%, a mostani felhő 5%, így még messzi a nullás fa.
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Van a mostanin kívül is még két felhőnk:
    Felhősor
    KépNeveHatás Bónusz mértékeHatóidő
    (óra)
    Lezárási idő
    (óra)
    Tematikus
    [​IMG]A fáraó gyógynövényeiMegnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság5%06:0096:00Részben tematikus
    [​IMG]Szuper nyári ÓvodaMegnövelt Kacsa Kata turbótrágya hatékonyság10%10:00333:00Részben tematikus
    És mindezeket a turbótrágya 35%-os hatékonyságához kell hozzáadni. Nincs is olyan messze... (Bár őszintén remélem, soha nem érjük el.)
     
    -ágianyu33-, inanna11, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Elfelejtettem megkérdezni , hogy a kriptamécses kaktusz mennyi lehetne ? :D:inlove:
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mivel az érésidő csökkentés 95%-os, ezért 350:00 x 0,05 = 17:30. Plusz még a Fények ösvénye felhősor 10%-a: 17:30 x 0,9 = 15:45.
    (Egyrészt azért ezt Te is ki tudnád számolni... Másrészt nincsenek hangárjaid, akkor meg nem mindegy? - az a bónusz számít, ami Neked van, nem az elmélet... Harmadrészt, ha megnézed a két felhő hatóidejét, akkor ez egyszeri idő, utána már jóval hosszabb.)
     
  6. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ó tényleg, bár a fáraóst szinte csak eventkezdéskor használom, a szupertrágya hatékonyság miatt,
    aztán leszedek róla 1 dekort, mert kövi eventre nem lesz használható.
    A nyári ovis meghát izé....2 hetente, bár, ha összehozzuk őket, egész szép eredményt lehet elérni.
    Na ezt majd fejbe vésem, köszi a felhomályosítást:)
     
    -ágianyu33-, Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát , van nekem 1 db farönk hangárom , a 2. szinten .

    És nem nekem fontos az infó , hanem mindenkinek .
     
  8. kissandras29

    kissandras29 Járnitanuló

    100% megint nem lehet belépni.
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,
    az event csevegő nem alkalmas hibák jelzésére, kérjük az ilyen jelzéseket a Segítségkérő topikba hozzátok.
    A Központ felé jelzésre került a probléma, türelmeteket és megértéseteket tudom kérni a hiba elhárításáig.
    Köszönöm!
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,
    a Központ tájékoztatása szerint a hiba elhárításara került a böngészőkben, a kliensben még zajlik a javítás.
    Akinek van lehetősége, lépjen be böngészővel az átmeneti időben, ha alapban klienssel szokott játszani.
    Megértéseteket, türelmeteket köszönjük!
     
    GA-BI-O-Farm, 435345 és .dina1. kedveli ezt.
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok,
    a Központ tájékoztatása szerint a hiba elhárításra került a kliensben is!
    Köszönjük türelmeteket, további jó gazdálkodást Mindenkinek!
     
    SnéDóri és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Junior szaki

    Sziasztok. Három állatot sikerült megcsinálni, de a negyediket nem engedi. Fekete, nem lehet beadni a faterméseket. Tudja valaki, hogy miért? Előre is kösz.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, hogy egy Segítségkérő topikba gyere a problémával és hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül sajnos nem tudok segíteni.
    Van elegendő beadni valód az adott feladathoz?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Junior szaki

    Köszönöm, időközben rájöttem. De arra nem jöttem rá, hogy miért is írtam rossz helyre, mikor aktuális téma?
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azért mert az event csevegőben ritkábban vagyunk Modik jelen, s az event csevegő nem alkalmas problémák jelzésére. Ezért vannak a Se a Segítségkérő topikok, itt tudjátok a problémákat jelezni, kérdéseket feltenni, s itt gyorsabban kaphattok moderátori segítséget, választ a kérdésekre :)
    Örülök, h időközben rájöttél a megoldásra.
     
  16. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Junior szaki

    Oké, köszi, így már érthető. Szia.
     
    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  17. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Sziasztok, a 16-os piacon tudna nekem valaki segíteni az event befejezésében? 12 Mosómedvemaszk vagy 18 Guanó vagy 48 Birka gyapjút kér. Horror árakon mennek ezek a piacokon. :/
    Megoldódott, köszönöm szépen a sok-sok segítséget -ágianyu33- -nak! :inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 22.11.23
  18. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Meglett a felhő :inlove:felszerelve várja a reggeli nagy aratást :inlove:
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Menitala

    Menitala Fórumszaki

    Hol található PÖRGŐS SIRÁLY K öszönöm
     
  20. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Nem sikerült felhőt begyűjtenem. Kevés event gaz kellett volna még.:cry::cry:
     
  21. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Ha megszerezted, akkor a ládában, a váza ikonnál kell lennie. Írd be a keresőbe: pörgős ...
    Ha azt szeretnéd, hogy a moderátorok keressék meg neked, mert nem találod, hová tetted, akkor egy segítségkérő topikba írd meg a kérésedet farmnév és ID-szám megadásával.
     
  22. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia Gabi !
    Nekem is 3 farönk hangárom van, a szuper okos barátnőm megadta a tanácsokat, még anno, ezeknek a megszerzéséhez.
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.