Visszajelzés Tökoszlopok event csevegője - 2019. október

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 29.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A Kísértetjárta kúria is teliholdas terület, de dekoros és folyton nyitva van. Vagyis a teliholdas event ritkasága nem szempont.
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma ,te mindig tudsz valami újat mondani. o_OEzek szerint a teliholdas tp a dekorokra is hato_O pld a pocok lényfogóra iso_O
    Aszem mégis csak kiváltom az Ébredés 1 felhősort.:wuerg::p/ nem is értem miért gondoltam eddig mindig csak a 2 másik területre/:oops::wuerg:
     
  3. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Elolvastam "félig"az ismertetőt.Nekem soknak tűnik a növény és a felröppenő is.Előkészitem a terepet, de nem biztos,
    hogy csinálni is fogom az eventet.Egyiket alig fejezzük be, már is gondolkozzunk, hogyan tovább:
    Persze biztos hogy hozzákezdek,de kedvem már egyre alább hagy.
     
    bugavalika40, Domos52, -picike40- és 17 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Őszintén szólva nem igazán értettem meg amit írtál válasznak az előbb, ha Toma nem válaszol Neked a ritkaság kifejezés felett még most sem gyúlt volna fény nálam, miután én naponta aratok ott is.
    Szia Toma:)
    Köszönöm :D
    Mindig elfeledkezem róla, hogy van ami nekem természetes, de másnak nem feltétlenül jár ugyanarra a gondolata, mint nekem. :)
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Tényleg igy van.:music:Valahogy úgy gondoltam a kuriára mint a farmos terület föld alati részéreo_O:p.
    Azaz dekor tp-adó szorzó stb hat rá , de mint teliholdast nem kapcsoltam össze:wuerg:
    Persze továbbra se a tp fő szempont,:music: de azért pár millió jön innen is naponta:music:, azaz azok a százalékok azért jöhetnek jól ha éppen elérhetők.o_O;):p
     
    furmint111, szekulagábor, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Én ezt a mechanikát nagyon szeretem.
    Annak most külön örülök, hogy a bahás területekre költözik az event. Nagyon hasznosnak találtam, hogy a teliholdas egy hónapig nyitva van/volt, de pont elég is lesz (nekem) belőle. xD

    Mivel én csinálom a szezont is, jól jönnek hozzá a pontok.
    A felhőt inkább középkategóriásnak nevezném, mint sem hú, de megérősnek. De: soha rosszabbat!

    Kicsit a tp szorzós dolgokról: tudom jól, hogy a 300-as szint elérhetetlennek tűnik, de olyan ütemben kapjuk a bónuszos cuccokat, hogy már nem meglepő az, hogy 100 milliók arathatók egy-egy jól berendezett területről.
    A "sűrű fillérre" érdemes figyelni. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valakinek nincs kimondottan nyomós indoka a nem-eventezésre (pl. való életbeli elfoglaltság, akadályoztatás), és egyébként farmozgat, akkor miért ne ültetne éppen eventnövényt a bahán. Ha már kapálgat, nem mindegy, hogy mit?

    Az kétségtelen, hogy ez egy odafigyelős event. Célszerű előre kiválasztani, hogy melyik oszlopokat érdemes megcsinálni és oda kell figyelni, hogy ahhoz milyen malomterméket kell keverni és mennyit.
    Ezt fel lehet fogni szórakozásnak is, nem kell feltétlenül nyűgöt látni benne. Tudom, különbözőek vagyunk. Van, aki szereti "ész nélkül" bedobálni a cuccokat és azt vallja, hogy "nem elég, hogy kapálnom kell, még a beadást is megnehezítik?". De vagyunk egy páran, akik szeretik, ha időnként van valami kis csavar a mechanikában.
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Én bahát ez az event miatt nem bontok .
    De a hellowin szezonban 3 db szezonzsetont lehet kiszedni .
    Ennél az eventnél kettőt láttam .
    Az 5 db 20%-os hamarabbos tenyésztés. Az elméletileg 100%

    Szóval , ha a BP is úgy akarja , lehet nullpercezni a tenyésztéssel .

    De mint írtam , ez az event nem hoz lázba .
     
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Beko :)
    Amit írtál azzal messzemenően egyetértek, én is így érzem. :)
    Engedd meg, hogy ezt az egy mondatodat külön kiragadva leírjam amit én éreztem amikor tegnap előtt este teleraktam a két rémes területet végre fával: szép volt jó volt, hasznos volt, nekem egy kicsit túl sok is volt.:music::D
    Most, hogy végre fákat látok ott örülök, hogy van.. amikor majd holnap kirakom újra a kriptákat annak még jobban fogok örülni :D Hosszú volt.:)
    Szeretnék én is beállni ebbe a sorba, mert idetartozónak érzem magam, ezért inkább két kézzel jelentkezem, mint eggyel biztos ami biztos :D
     
    szekulagábor, sutimami57, Gio és 11 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A felröppenő arány magas a növények, fák és istállók/műhelyek esetében,
    de kissé magasabb a fák és istállók/műhelyek esetében.

    Első olvasásra ez elkerülte a figyelmemet.o_OBiztos ami biztos 1 terület 22-23 h fát ( könyezőpálma sivatagi rózsa stb kirakok, és némi ólat is ,lehet a röpi nem lesz egyszerű ügy...o_O:p
     
  10. soresne

    soresne Fórumgróf

    Segítsetek :sleepy:
    Ha jól értelmeztem 12 oszlopot kell felépíteni /valamelyik pályából 2 /,hogy megkapjuk a felhőt ? mivel 12 minijáték után van a felhősor.
     
    Kuzdern, DevilMókus és Swordfish kedveli ezt.
  11. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép jó napot kívánok Neked!
    Egy oszlop az 5 tökből áll, egy oszlop az egy játék. Összesen 12 oszlop kell a dekorok és a felhő megszerzéséhez.
    Sok sikert kívánok az eventhez!
     
    Fenyvesi1010, sutimami57, Gio és 10 más kedveli ezt.
  12. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Sziasztok!
    Bár nincs semmi dolgom a bahán.. de végigfutva a nyereményeket, semmi olyat nem láttam ami megérne 30 ezer gazt.
    Sajnálom hogy erre a szezonpontos dolgokra fókuszál most már minden event, ami szintén nem nyerte el a tetszésem.
    Na mindegy, ez van.
    Szép napot nektek. :)
     
    Zobnatica, -feki69-, Fenyvesi1010 és 11 más kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Köszönöm a segítséget.Azt én is tudom,hogy egy oszlop 5 tökből áll.
    Bocsánat,hogy nem köszöntem : Szia illetve Sziasztok.
     
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia!
    Nincs mit köszönni! Minden pályán 2 oszlopot kell megcsinálni. Kiválasztás után, még lehet módosítani a választásunkon, de csak ha nem adtunk oda be semmit. Így kell a 12 oszlop!
    Sok sikert kívánok Neked és mindenkinek aki belekezd az eventbe.
     
  15. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Végigolvastam az eventkiírást,
    és hiányolom a mandragóga mellől a cukrot meg a sót, és a drótot. Pedig só nélkül minden ízetlen, mint ez a tréfa is.
    Mindentől függetlenül összeállítottam egy tervet magamnak, de hogy mi valósul meg belőle különböző családi események és kötelezettségek folytán, az még rejtély.

    szint szám rémítő
    narancs
    savzöld kísértet
    fehér
    1. XXXXX------ XXXXX
    2. XXXXXXXXXX ------
    3. XXXXX------ XXXXX
    4. ------XXXXX XXXXX
    5. ------XXXXX XXXXX
    6. XXXXXXXXXX ------
    7.* XXXXXXXXXX ------
    Ehhez kell:

    eventkellék igények,
    full; = 14 oszlop
    olvadó rügy faragó kés rém gyertya koponya gyertya tök gyertya
    mindösszesen 28 870 2 055 182815
    közvetlen beadáshoz 3 550 1 110182815
    malomtermék gyertyákhoz 25 320 945
    *Ha csak a felhő + a rá való dekorokra hajtunk, akkor a 7. feladat elhagyható, mivel ahhoz "csak" 12 oszlopot kell teljesíteni, viszont egy feladat akkor minősül teljesítettnek, ha párban készült (vagyis nem lehet 5 feladat oszlop-páras, a 6. és a 7. feladat meg szóló oszlopos).

    Ez esetben a mennyiségi igények ily módon alakulnak a fentiekben tervezett verzióra:

    eventkellék igények,
    felhőig; = 12 oszlop
    olvadó rügy faragó kés rém gyertya koponya gyertya tök gyertya
    mindösszesen 23 770 1 555 132315
    közvetlen beadáshoz 2 150 810132315
    malomtermék gyertyákhoz 21 620 745
    Sikeres játékot kívánok mindenkinek! :inlove:
     
  16. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia!
    Nagyon jó a tervezésed! :inlove:Nekem a tervem még csak a kezdés. :D A helyszínen fogok dönteni arról, hogy melyik oszlopokat fogom megépíteni. Az ismertető olvasása után, a döntésem csak 12 oszlop megépítése. Ez már biztos, hogy nem is fog változni.
    Sok sikert kívánok Neked az eventhez!!
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.19
  17. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Só, cukor, meg egyéb hasonló rengeteg van mindenkinek a pörgetések is adják bőven. Hátha egyszer ilyesmit is be lehet adni, hogy végre fogyjon. Nem panasz csak úgy érzem hátha egyszer elolvassa valaki aki kitalálja a beadandó termékeket. Van sok aranybanán is amivel nem tudunk mit kezdeni meg gyűlnek szépen a csillagok de minek? Azért persze ültetünk, aratunk mert játék. Sok sikert mindenkinek én ég küzdök a mostanival de az új event ezt nem érinti.

    Sziasztok! Nem a növénnyel van a bajom hanem a jutalommal. Szorgalmasan dolgozom de sóért, cukorért? Nevetséges. Már a pörgetésekhez sincs kedvem mert annyi felesleges dolog jön, hogy csak bosszankodom. Tele a raktár sárga ólakkal ami nem kell mert sem időben nem számottevő és csak egy állatot ad ami nem hasznos. Inkább teszem ki a narancs vagy piros ólat mert az egy etetéssel 2 állatot ad. Feltételezem ezzel mindenki így van.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 29.10.19
  18. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia:D

    Lenyűgöztél.., főleg az alsó 2 sor mondta az agyamnak..inkább aludjál:DDD
    Persze majd pár nap múlva újra olvaslak :D:D :p
     
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Sajnos a sallangot ell kell engedni.Valóban nehéz mert eventervezésnél úgy érzem be tervezik a szezonpontokat is ami teljesen felesleges, de nem kell vele foglalkozni. Itt azért 3 terület lesz, napi 4 aratással sima raccsal 4 nap és kész.( nyilván bónuszokkal gyorsabb, de alappal számolva se nehéz).Ha a farmon lenne nekem is kérdéses lenne, de a bahán csak piacra termelek ott most gyakorlatilag minden jó áron van.A sárga ólak meg tökéletesek a gőzösre.;)xD

    Lenyűgöztél.., főleg az alsó 2 sor mondta az agyamnak..inkább aludjál:DDD
    Kicsit átírtam hogy követhetöbb legyen.o_O
     
    Utoljára szerkesztett: 29.10.19
    Zatini, Fenyvesi1010, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  20. .Macskusz.

    .Macskusz. Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Jó lenne tudni, hogy a második pálya kisértet talányos fájából fejlődhet-e kripta mécses? A zebra-lak és az axolott tavacska helyett berakhattak volna egy ráját, aminek hiánya miatt hónapok óta teljesíthetetlen néhány gazdaköri, mert a piacon sem kapható. Amúgy a nyeremények nem csigáztak fel, de mivel event, csinálom és jutok ameddig sikerül.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.