Visszajelzés Tölcsérek harca 1-6 event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 15.6.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen!:)
     
    Namiamano kedveli ezt.
  2. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Ezzel a problémával én is találkoztam, de rányomtam a géppel és simán learatta, bekerült a pajtába már be is adtam.
     
  3. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Sziasztok! Az előbb érett be az utolsó adag eventnövény, és végre készen vagyok! :inlove:
    Ha valakinek szüksége lenne kitehetőre, nyugodtan írjon, a Fagyasztott gombóc kivételével tudok majd küldeni cserenapkor!
    További szép napot!
     
  4. Katafarmer53

    Katafarmer53 Aktív író

    Sziasztok.
    Sikeresen befejeztem az eventet végre :D
     
    *Rózsalány* és Arwen69 kedveli ezt.
  5. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    Akinek kell valamilyen gombóc majd írjon rám mind megvan, de használni nem fogom egyiket sem.
     
    -kaktuszable- és inanna11 kedveli ezt.
  6. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Sziasztok! Végeztem én is, nekem is maradt dekorom cserenapkor tudok majd segíteni. / legendás gombóc/
     
    -kaktuszable- és jófarmerlány kedveli ezt.
  7. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    nekem nem sikerul leadni az utolso gazdakorit,csak forog a virag egyfeszt :(
     
  8. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy F5 -tel frissíts gyorsan!
     
    -kaktuszable- és jófarmerlány kedveli ezt.
  9. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    nem gondoltam volna az elején,hogy mindegyik sikerül, a röpcsik is sokan voltak meg szupi sem volt sok:p
    aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
  10. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Csak be lett rendezve végül az a fránya felhő, pedig nem hittem volna:) remélem, még sokaknak ugyanígy, vagy jobban!
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! Mind a két farmon sikerült végigvinni, bár az elején kételkedtem. A kicsin még nincs kiváltva a felhő, így csak a kitehetők hozzák a tp-t.
     
    Sárika555 kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!
    Véget ért a Tölcsérek harca 1-6. event, a napokra tagolódott gazdaköri feladatokkal.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Aki csinálta, és elérte céljait, annak gratulálunk!
    Aki csinálta, de nem egészen a tervei szerint alakultak a dolgok, ő el tud gondolkodni, hogy
    a következőkben hol és mit kell másként csinálnia, hogy sikerüljön elérni a terveit,
    vagy esetleg hogyan kell legközelebb meghatároznia azokat.
    Aki meg nem csinálta, az ennek az eventnek a nyereményeit elszalasztotta.

    Köszönet a sok segítőkész gazdának, akik jó tanácsaikkal segítették játékostársaikat!
    Külön köszönet BombadilTomának, aki fáradhatatlanul, a tőle megszokott higgadt módján igyekszik a játékosok fejében
    a felröppenők szerezhetőségének a kérdését tisztázni, és azokat a helyes felfogásra tanítani.

    További sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
    A csevegő zárja kapuit, találkozunk a következő event csevegőjében.
     
    Othep, HéricsBáró, Sárika555 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.