Visszajelzés Túlvilági játékest csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. judorf

    judorf Haladó

    Ezer bocs, csak én nem tudtam.:) Mert csak úgy simán, vigyor nélkül vásárolok nála. Wolfikám még mindig imádlak, fantasztikus ez a program, jó hogy vagy nekünk.
     
    Éva0315, Wolf[Black], linzenpolc és 7 más kedveli ezt.
  2. cskati01

    cskati01 Törekvő

    Sziasztok!

    Hány babaszem kell a zombijuh-eleség elkészítéséhez?100https://kviztar.farmgazdak.hu/kerdes37
    Csak, hogy nem babaszem, hanem gombszem kell a zombijuh-eleséghez.

    Kedves Wolf! Nagyon köszönöm a kvíztár táblázatot, nagyon sokat segít a feladatok megoldásában.
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.20
    Éva0315, Mevilla, szida57 és 6 más kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Köszönjük a jelzésed, sajnos a hibajavítás biztosan nem valósul meg az event ideje alatt, mert annak hosszabb az átfutási ideje.
    Wolf adatai így a jók, mert így jelenik meg a játékban attól függetlenül, hogy hibás a kérdés.
     
  4. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    Sziasztok:)
    Felhő+Ingrid is kiváltva és maradt 2 db. kristályom:)még nyitogatok és ad még kristályt.
     
    Éva0315, TaraWels50 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. BelkaMimi

    BelkaMimi Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Reggel kész lettem, de az összes kisértetfa kiváltásához még csinálok köröket.

    Ha valaki nem tudna valamelyik dekort kiváltani a felhőhöz, jelezze és kiváltom, cserenapon meg elküldöm.

    Üdv.:
    BM
     
    Utoljára szerkesztett: 31.10.20
    Éva0315, Anett0310, Nagyii58 és 6 más kedveli ezt.
  6. Lau10

    Lau10 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Az új gazdaköri feladatok állandóak ?
     
  7. Olgi52

    Olgi52 Törekvő

    igen
     
  8. Lau10

    Lau10 Járnitanuló

    min a 3 éjszakai? Ez Jó!!!! Köszönöm!
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Mind a két felhő megpakolva , beüzemelve. Játszom még tovább, az ajándékokért, kitehetőt is szedek még össze, jó lesz, ha lesz üres felhő később. Ládát már nem bontok. majd csak event után gyűjtöm be a meglepiket. Most 60 ládám van eddig.
     
    Éva0315, Ágimamácska, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  10. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Sziasztok.3 Túlvilági zsetont kiváltottam a boltban.1-et tudtam szerezni az event első részénél.Az 5-ik-et hol találom?Köszönöm.
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  11. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Az eventből 5 db túlvilági zseton szerezhető az Avilági saga-hoz.

    1 db Macskatündér térképe 2 rész, 18 mező.
    1 db Trutyiszörny térképe 1 rész, 11 mező.
    3 db a trivia boltból váltható ki.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/túlvilági-játékest-csevegője.20140/#post-1135531
     
  12. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Éva0315 kedveli ezt.
  13. januar51

    januar51 Utánpótlás-írogató

    Kedves Wolf!

    Köszönöm szépen a táblázatot,bagyon sokat segitettél vele.

    Januar51
     
    Nagyii58, ljanika6, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. terrdora

    terrdora Törekvő

    A gyémántok nagyon nem jönnek, 2 napja 17-18ból semmi, köszönöm!
     
    almáspite48 kedveli ezt.
  15. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    A felhő beüzemelve. Még holnap estig csinálom hátha valami titokfát sikerül kiszednem, meg 1-2 kitehetőre való csillagot összevakarok, aztán készen van ez is.

    De a felhő ami lényeg az megvan , így nagy izgulnivaló nincs
     
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. maszilva

    maszilva Aktív író

    Sziasztok!

    Ez az egyik kedvenc eventem. Sikerült is minden ajándékot kiszednem, amit szerettem volna. Még egy kicsit csemegézgetek.

    Wolf[Black]-nek nagyon köszönöm a munkáját, igazán nagy segítséget nyújtott most is a táblázatod!
     
    Éva0315, Nagyii58, ljanika6 és 3 más kedveli ezt.
  17. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Felhők megvannak, azokon kívül is sikerült néhány dolgot beszereznem, amik mindig jól jönnek. Ami még lesz, égből jött ajándék már.
    Wolf, köszönöm az összefoglaló táblázatot, bizony többször is felkerestem bizonyos ravaszabb kérdéseknél.
    Hanem most olyan történt velem, ami még sosem. Képzeljétek, így az event vége felé kb 1200 db röpim van pluszban. Hogy ez hogy fordulhatott elő, elképzelni sem tudom, mert általában ellenkező problémám szokott lenni. Sokszor alig bírom összekaparászni a szükséges röpi mennyiséget. (És volt, hogy csak kedves szomszédom segítségével sikerült, meg olyan is hogy, azon bukott a siker.)
    Gratula a készeknek, kitartás a küzdőknek!
     
    maszilva, Ribiszke, jófarmerlány és 5 más kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Örülök a sikerednek.
    Ami a magyarázatot illeti: két oka van. Jellemzően kevesebb röpi szokott felreppenni, és csak azokról a területekről, amelyeken az eventgazt termeljük. Most jött a röpi a tisztásról is, és a felreppenési esélyt úgy állították be, hogy az megfeleljen a (bónuszok nélkül) termelt növénymennyiségnek. Máskor ez csak a szükségesnek csak olyan 60-70%-a körül szokott lenni.
     
    -kaktuszable-, maszilva, imi010 és 7 más kedveli ezt.
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Köszönöm. Nyilván igazad van, de én nagyon meglepődtem ezen. És még lesz is hozzá, mivel csak holnap lesz vége az eventnek. És utolsó napon általában kicsit nagyobb szokott lenni a röpi mennyisége!
     
  20. terrdora

    terrdora Törekvő

    Ma sem 3 db híja a felhőnek :(
     
    almáspite48 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.