Visszajelzés Túlvilági játékest csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 27.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen. Értem. :)
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Tudom hogy érted, nem is neked írtam. :D Csak amikor már sokadjára megyünk ugyanazon a pályán, érdemes a lépések előtt végignézni az útvonalakat, hogy melyik mezőn mit kapunk. ;)
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    xD Igen, értem. ;)
     
  4. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Szia!
    Akkor ezt nagyon benéztem;)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ninett gazdasszony, nagyon vicces tetszik lenni. :D:D:D
     
  6. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ezért nem értettelek én sem. :) De tisztázódott. :) S ez a lényeg.
     
  7. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ilyen esetben először gondosan el kell olvasni az eventismertetőt, akarom mondani az osztálynaplót. Majd ha így sem világos valami, irány egy hibatopik (tanári), vagy közvetlenül meg kell kérdezni egy moderátort (Géza bácsit, a portást, aki mindenkit ismer).
     
    Leho69, Fuhur, -happy58- és 18 más kedveli ezt.
  8. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó



    Igyekeztem megállni, hogy írjak. Ez után nem ment. Jó, hogy okosan, kisfarmról írtad, de! Végiggondoltad, hogy mekkorát kavarsz? Főként ez a mondat: "Szó ami szó, nem biztos, hogy a szó szerinti „ismerős” az igazi fordítás."
     
    barbi021951 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Nem szántam kavarásnak. Akár törölhetem is. Töröld Te is, lehet, igazad van. Semmiképpen nem szeretnék megbántani senkit. :)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Nem tudom... Biztosan rosszul fogalmaztam, de nem bántásról van szó! Senkit nem bántottál, de összezavarhatsz sokakat. Pláne azokat, akik nem olvassák az ismertetőt, csak beesnek ide......:)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  11. mano1210

    mano1210 Járnitanuló

    Sziasztok minek a termese az izzo falevel?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  12. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia! Az Izzó bükkfa termése.
     
    Éva0315, Kuzdern és Nagyii58 kedveli ezt.
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Izzó bükkfáé szerintem.
     
    Éva0315, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  14. mano1210

    mano1210 Járnitanuló

    Koszi de hol szerezheto izzo bukkfa?
     
    Éva0315 és szellorozsa kedveli ezt.
  15. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Például a Trutyi rémítő talányos fából (pl. Öribarik gazdaköri feladatból szerzhető) izzó bükkfa is kifejlődhet ha szerencséd van.
     
    Éva0315, Kuzdern, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Arwen69

    Arwen69 Fórum ismerője

    Szia! Fás válogatásból, ha szerencséd van tudsz szerezni!
     
    Éva0315, Nagyii58 és szellorozsa kedveli ezt.
  17. atyka88

    atyka88 Fórumprofi

    sziasztok az a kerdesem a a felhosort megszerezni ebbol az eventbol lehet megcsinalni? mert nekem nem jon ki az ermek szamitasa
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Valaki esetleg gyűjti már a különleges (1 millió TP, stb.) társasjátékmezőket? Ha még nem gyűjti senki, akkor én szívesen gyűjtöm ha megírjátok. Kellene, hogy melyik karakter 1-es vagy 2-es pályáján az ismertető számozása szerint hányas mező milyen extrát adott.
     
    Éva0315, Nagyii58, Arwen69 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Ez az event is kapcsolódik az Alvilágihoz, mivel itt tudod kiváltani az utolsó felhő befejezéséhez a túlvilági zsetonokat trivapontért 3 db. van belőle itt,. A túlvilági eventnél 2 felhő van. Az egyiket trivapontért tudod kiváltani az 40 trivapont. a Másikat pedig csillagért és a dekorokat hozzá. Tehát kell vsillag 104. trivapot felhőre 40, zsetonra 39 db. A másik 2 db. túlvilági zseton a táblajátékában van. Macskadürnélnél 2.rész 18-s mező, a Trugyiszörnynél 1 db. 1. résznél a 11
    -es mező, Igy lesz meg az 5 db. túlvilági zsetonokd az Alvilági felhő utolsó részének megnyításához.
     
    Éva0315, Nagyii58, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Az első felhősor kiváltásához, 104 csillagos érme kell, ami 26 játékot igényel minimum.
    Ehhez kell 26*840=21.840 vadkártyát ültetni a farmon és a szédült szántón, tovább kell hozzá 26*70=1820 vigyorgó rémtök, feröppenő, amit mindhárom farmos területen tudsz szerezni. Ebből tudsz aztán túlvilági kártyapaklit keverni a malomban, ami a játék indításához kell.
    Ezell egyidőben, amikor kérdőjeles mezőre érsz trívia pontokat is szerzel, a 26 játékkal, jó esetben 78-at, ami a 2. felhő kiváltásához és még pár egyéb dolog kiváltásához elég. Amennyiben nem tudod maradéktalanúl teljesíteni az eventet, akkor a 1 felhőt váltsd ki csillagos érmékért és a rávaló dekorokat cserenapon be tudod szerezni, bár ütős ára lesz, mert a felhő is ütős.
    Hogy helyesen tudj válaszolni a ? mezőkön ajánlom figyelmedbe a kvíztárat, az eventes csevegő 1 oldalán találod, ott minden kérdésre megkapod a pontos választ.
    Továbba ajánlom figyelmedbe az eventismertető értő olvasását
    https://board-hu.farmerama.com/threads/túlvilági-játékest.20139/
     
    Éva0315, levi5, Fuhur és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.