Visszajelzés Tűz és kénkő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 19.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    Köszönöm szépen.

    Köszönöm szépen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.10.21
    Namiamano kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A vetőmagot mindenki megkapta, ezért utólagos pótlásra nem lehet számítani.
    Kérlek végezz a gépeden egy alapos takarítást Ccleanerrel, és utána kapcsold is ki a gépedet, majd vissza, és úgy nyisd meg a farmodat.
    Egyébként, ha bárkinek valami olyan problémája van, ami moderátori segítséget igényel, kérjük valamelyik segítségkérő topikban farmnév és ID szám megadásával megírni, mert csak úgy tudunk segíteni.
     
    Kuzdern, zoldert és jófarmerlány kedveli ezt.
  3. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Kicsit késve tudtam csak elkezdeni az eventet, de már a földben vannak a kezdőmagok...239 kénkövet kaptam, az egyik területen a 12 órás növény, a másik területen fák voltak, mert némelyik terméséből megcsappant a készlet...meglátogattam a kereket én is, kaptam egy 100-as és egy 200-as terménybónuszt...a növény hamar meglesz, az, hogy a 75 etetés után folytatom-e az eventet majd a kapott ajándékok után döntöm el...a felröpiket igyekszem a másik területen a hosszabb érésű növényekkel gyűjtögetni mindenféle felhő és termék rövidítéssel...sajnos most kénytelen vagyok dobálgatni kifelé a termékeket az arany rekeszekből, mert kevésnek bizonyul a 2 de így tudom a legjobban kihasználni a bónuszokat.
    Hja...ez a Mefi igazi kis elegánsra sikerült...sosem gondoltam volna, hogy egyszer ördögöket fogok etetni a farmon...bár a poltergeist elnevezésű szezon után nem is kellett volna meglepődni....:D
     
    jucus100, Kuzdern, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  4. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! 42 perc? Miként? Választ köszönöm!
     
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bár nem tőlem kérdezted, de ha megengeded én (is) válaszolok rá. Kérlek olvasd el ezt a hozzászólást:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tűz-és-kénkő-csevegő.21679/page-2#post-1226055
    ****
    25 etetésen vagyok túl, egyszer találkoztam két aranyos nyereménnyel, úgy nézem ez elég ritka ajándék lesz. Az egyik felhőre már felpakoltam, a zsetonokat beváltottam.
    Sajnos képet hozni nem tudok nem elérhető a képküldő oldal :) A felröpik kiegyensúlyozottan jönnek, mindig van annyi, amennyi növényt aratok :) evennövény és terror tojás a gombaerdőben (mindkettő gyorsítva érik)
    Sok sikert a játékban mindenkinek :)
    PS: az etetés helyszínét átvittem a gombaerdőbe, mert a piroson a pirost egyszerűen nem láttam meg :(
     
  6. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm a válaszodat, kedves volt Tőled! Az idősávot néztem, nem a röpi mennyiségét. Pannit nem lehet kitenni, ugye? Ritkán teliholdazok, így kevés a tapasztalatom. ;)
     
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az idő sáv is ott van leírva Toma azt is írta, olvasd csak el még egyszer, de nálam 39 perc a terror tojás érése. Pont a felröpik miatt gyorsítottuk fel ennyire.
    A teliholdasra nem tudsz pannit kitenni, sem semmilyen más dekor elemet.
     
    Lenczy, HéricsBáró és jófarmerlány kedveli ezt.
  8. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Azt hiszem valamit nem jól értelmezek, segitsetek. A buborékokban lévő 1 .felhót kiváltottam, elvitt 5 gyöngyömet. A leirásban pedig azt olvasom, hogy 18 etetés után kapjuk meg a felhőt. Ez most hogyan vagy? Köszönöm ha felvilágositatok.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Két különböző felhőről van szó, az egyiket a sötét vizekből kaptad, ez kerül 5 ritka gyöngybe, a másikat pedig a most futó eventből fogod megnyerni, ha eléred az etetésekkel a megfelelő számot a 18-at.
     
    Fuhur és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Mondhatnám, hogy tűkön ültem egész nap, de tűz és kénkő volt. :D Elindultam, pörgettem, stb. 00:39- re tudtam levinni a növény érésidejét. Ma ezzel megyek és holnaptól picit veszek vissza a lángon. ;)

    cammogok :D
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.21
    jucus100, soresne, HéricsBáró és 2 más kedveli ezt.
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Az első 4 etetés eredménye :D:inlove: Arany eddig nincsen . :cry:
    • 2 aranybanán
    • 3 szupertáp
    • 3 farmpengő
    • 3 kacs kata turbó
     
  12. Sziszi1950

    Sziszi1950 Kivételes tehetség

    Köszönöm, nagyon nem voltam a helyzet magaslatán.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]
    60 etetésből kaptam talán négyszer farmaranyat, kétszer AB-t egyszer bónuszládát pár titkosat a többi a szokásos.

    Nagyon szívesen, kicsit elveszett vagyok én is ebben a rémáradatban :)
     
    HéricsBáró, jucus100, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Cirka 4-5 * kaptam 2 aranyat, van pár titokól, fa, szuper trágya, zokni stb.
    Éjjelre már elültettem a hosszú gazt, 75 után még 9 kisördögöt jóllakattam, maradt még kb 42 játékra való gazom, még etetgetek egy darabig, ahogy jön majd a felröpi.
    Felhők aktívak, buborékos órák ketyegnek:)
    Sikeres evenezést mindenkinek :)
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.21
    maszilva, jucus100, ljanika6 és 10 más kedveli ezt.
  15. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    [​IMG]
    Az eventet befejeztem.
    Lehet tovább etetni és folytatom.
    Mindenkinek sok sikert kívánok az eventhez.
     
    maszilva, jucus100, ladislaw11 és 12 más kedveli ezt.
  16. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Sziasztok

    Szerintetek nem gáz egy kicsit,hogy piros színű az eventnövény és akit etetni kell az is piros?Igazán választhattak volna valami elütő színt
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Gratulálok, én is végeztem :)
    Mefi összekapta magát az utolsó etetésekből kaptam négyszer (remélem jól számoltam) aranyat és egyszer bónuszládát is.
    Ha jól számoltam hárommal már túl léptem az etetések számát :) Én is folytatom, csak normál tempóban tovább :)
    Mindenkinek sok sikert kívánok :)
     
    HéricsBáró, jucus100, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Etetgess a gombaerdőbe, ott jobban látszanak a kis csibészek, hacsek nem valami piros gazt ültetsz;)
     
    zoldert, Kuzdern és petya2007 kedveli ezt.
  19. petya2007

    petya2007 Fórum biztosa

    Igazad van,köszi a tanácsot :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Így jár az aki türelmetlen, és úgy használ bónuszokat. Jack, és pörgetéssel +1 növény, meg némi propeller.
    Úgy döntöttem mára befejezem, számolom-számolom, hogy mennyi növény kell még, nem jön ki a matek, folyton mínuszba csúszok. Hát este van már, de ennyire sötét nem lehetek. És de! Merthogy túltoltam a növényt, és hát ugye a kisebből vontam ki a nagyobbat. xD:cry:
    Szóval a növények megvannak, nem tudom, hogy másnak hogy lett ennyi röpp (a főn csak terrotojással, a másikon meg fél tojással, fél fa és állattal indultam), de nekem abból még bőven kell, persze nem aggódok miatta, hiszen a nap még fel se kelt 8)
    Egyébként pont ezért nem nagyon szoktam pluszokat tenni a növényre, mert akkor nem arányos a felröppenő, de azért nem fogok kardomba dőlni.
    Így majd kicsit túletetem a kis ördögöket, ha már így sikerült, hogy lesz nekik plusz táp.
    Jó éjt, jó aratást, jó eventezést.
    R
     
    jucus100, PZoli64, Namiamano és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.