Visszajelzés Gonosz vizek event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 12.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Szia!

    Én is tegnap amikor hazaértem, 16-17 óra körül elkezdtem az eventet, de a célom csak a növények összegyűjtése volt, a felröppenőkkel nem kellett sietni a felhő miatt, viszont gyöngyöm csak 8 van.
    Általában ebihalakat horgászok, azokért meg a ritka gyöngy ritkán is jár.
    Ez az első ilyen event, amit esetleg megcsinálok, de lehet, hogy csak amiatt az egy felhő miatt, mert az 1 és 2 megint nem sokat ér.
    Nem is baj, mert minél kevesebbet kell eventezni a 3. felhőért, annál gazdaságosabb az össz-event.
    Tulajdonképpen a várakozási időre már most tudom, hogy nem fogok koncentrálni, de valahogy a végére majd csak alakulok, ha meg nem jön össze, máris megnyertem azt az időt, amit nem itt töltöttem.
     
    Andzsi1971, ladislaw11, joc91 és 8 más kedveli ezt.
  2. Csak1

    Csak1 Haladó

    Üdv!

    Olvasom, hogy Tartalékolható a ritka gyöngy!
    Ezen sajnos csak mosolyogni tudok! Az előző hasonló játék alatt, bár azt becsülettel végig játszottam "0" az az ZÉRÓ ritka gyöngyöt kaptam...... Na azt a rendszer nem is váltotta vissza így el is raktároztam mostanra.... :D :'(
    Ennél utálatosabb feladat sor nem nagyon akad a véletlen gyöngyei miatt!!
     
    edina242, elsolking, adri1117 és 3 más kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne mérgelődj! Szerencsére a sok moderátori odahatás következtében a fejlesztők átgondolták a ritka gyöngy szerzési szisztémáját.
    Ennek következtében a jelenlegi átfogó eventnél már a 3 felhőhöz összesen szükséges mennyiség egy részét, azaz 10 db-ot a teljesítés függvényében megkapjuk automatikusan, és ezek mellé csak 6 db ritka gyöngyöt kell pecázással megszereznünk.
    A teljes játékmenetet tartalmazó Táblázatból ez már egyértelműen megmutatkozik:
    Gonosz-vizek-feladatsor.png
    A most folyó részen a 10 ->7 -> 4 -> 2-> 5 -> 1 számokkal jelölt buborékokat tudjuk feloldani, amihez a 3 számmal ellátott felhőt a 8. és 6. buborék feloldásával szerezhetjük meg.
    Hasonló szisztémával folytatódik a játék a további két részben is, csak ott Démonzseton és végül Tudószseton beadásával tudjuk feloldani a megfelelő mezőket.
     
    Gio, Mica67, -kidmama- és 11 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Sokat mondogattam már, hogy a kis hal is hal, abból lesz a ruszlixD
    A papagájhal egyből 2 gyöngyöt adott, nyitásnak nagyon jó:p
    Legyen szép hétvégétek...jó idő lesz a horgászathoz...:D
     
    jucus78, Magdusnéne, Boccio71 és 15 más kedveli ezt.
  5. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni mert egyszerűen nem értem hol hibáztam el a dolgot.

    A kísérteties időutazáson a középső feladattal kezdtem a zöld zsetonokkal, amiket beadtam a gonosz vizek feladathoz, mégsem tudom kiváltani a hozzá tartozó csalis ládát, a Zöld résznél mindent feloldott csak azt az egy ládát nem, zöld zsetonhoz viszont már nem tudok jutni a középső feladatból.

    Alexandra0727 ID: 55785653
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A bal és a jobb oldalon is van 1-1 zseton a 7. lépésnél.
     
    -ágianyu33- és Alexandra0727 kedveli ezt.
  7. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író


    Szia

    oooho_O
    Már értem, köszönöm hogy felhívtad a figyelmem rá, elvesztem a részletekben, átolvastam még egyszer a leírást és rájöttem mi a probléma.

    Köszönöm még egyszer.

    További szép napot mindenkinek.
    :)
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    most 6 csillagos érménél tartok, pedig a piccolót és a neonólas ládát már kiváltottam;)
    A felhőre még várni kell mert nem elérhető...
    Türelmes vagyok;)
     
    tandem6 és Kuzdern kedveli ezt.
  9. bigbrandy

    bigbrandy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Mikor lehet az első felhősort kiváltani? Megvan hozzá a kellő számú gyöngy, de továbbra is lakat van rajta. Az event leírásban nem találtam rá magyarázatot. A kielégítő választ előre is köszönöm.
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A mai napon belekerült az ismertetőbe egy részletesebb magyarázat.

    A felhősorok buborékjai: 3, 13, 9

    Részletek:**
    A felhősorokat adó buborékok 2-2-2 event találkozási pontján vannak.
    Az első felhősor a 3. buborékban rejtőzik.
    Feloldása az 5. és 6. buborék teljesítése után kattintható.



    A második felhősor a 13. buborékban rejtőzik.
    Feloldása a 11. és 15. buborék teljesítése után kattintható.

    A harmadik felhősor a 9. buborékban rejtőzik.

    Feloldása a 4. és 14. buborék teljesítése után kattintható.

    ** Kiegészítés: 2021. október 16.
    Gyakran ismételt kérdésekre válasz a felhősorok buborékjainak megszerzéséhez.


    https://board-hu.farmerama.com/threads/gonosz-vizek-eventeken-átívelő-horgászós-event-2021-október.21651/#post-1224683
     
    marcsi152, maszilva, -gyöngy-581 és 3 más kedveli ezt.
  11. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Szia!
    Legalább neked adja a gyöngyöket. Közel négy nap elteltével is csak 2 db gyöngyöt kaptam akárcsak a legutóbbi horgászós eventben.
    Szégyen és minősíthetetlen ez az event hogy farmok között óriásiak a különbségek.Már abban sem bízom hogy az első felhőre összejön az 5db gyöngy.
    A boltba be sem lépek mert minek is a semmiből nem lehet venni semmit akárcsak legutóbb.:wuerg:
     
    ljanika6, [mendy], jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  12. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Szia! Nekem is csak 4 gyöngyöm van, a felhőhöz pedig 5 kell. Egyébként teljesen kész vagyok, nem tudom honnan jön majd csaliláda!
    Egyetértek azzal hogy fel vagy háborodva, mert én is. Legutóbbi eventnél nekem sem jött össze a gyöngy:mad:
     
    -forrest-gump- és Boccio71 kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bocsáss meg nekem, de nem a farmok között tesz a játék különbséget, hanem a kosárvásárlási szokásoknál. Én vettem kosarat, azzal pecáztam, tehát lényegesen több esélyét adtam a ritka gyöngyöknek, mint ha csak a normál játékkal várnám. Ezzel nem azt szeretném mondani, hogy vegyél Te is, mert mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy költ-e a játékra, vagy sem. Nagyon szeretek pecázni :)
    Érzem a különbséget, mert a kisfarmomon is játszom és ott nem vettem kosarat.
    Jelenleg 24 gyöngyöm van és ahogy olvasom a csevegőt, volt akinek már az első napon volt ennyi, tehát nem én vagyok az egyetlen akinek van.
    A boltról teljesen egyforma a véleményünk, mert én sem tudom megvenni azt amit és annyit amennyit szeretnék a jelenlegi mennyiséggel, de bízom benne, hogy a hátralévő időben bőven meglesz Neked is és nekem is az áhított gyöngymennyiséged.
    Az eventből ki tudsz emelni a végéig még 10 darabot, és bízom benne, hogy addigra felcsavarnak egy picit a rátán. sok csali láda vár még nyitásra biztos vagyok benne, hogy megkapod a kellő számút.
    Sok sikert és jó szerencsét, jó fogást hozzá :)
    PS: Kérlek olvasd el ezt a linket és meg fogsz nyugodni (katt a link szóra)
     
  14. -forrest-gump-

    -forrest-gump- Fórummogul

    Az én farmom többször bizonyította már hogy fortuna messziről elkerüli ezért nem veszek kosarat 2db gyöngyért ha egyáltalán még annyi is összejönne belőle.
    Olvasgatom a játékosok tapasztalatait főleg az eventek kezdetekor és meglepődve tapasztaltam már olyat is volt aki elfelejtette kirakni a pannikat és még úgy is több felröppenője lett mint nekem 12+1 pannival.Vagy például az utolsó horgászós event 4-ik napján lett 12db gyöngyöm aztán ez így is maradt az event végéig és a felhőhöz kellet 18db gyöngy.
    Az az egy biztat a mostani eventnél hogy nagy veszteség nem fog érni mert szánalmasan harmat gyenge a nyereményeket leszámítva és az ilyen eventekre pláne nem dobok ki vasat csak amelyik számomra megérős.
     
    edina242, Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok
    Eddig nem volt egy gyöngyöm sem ma 2x kaptam 2 gyöngyöt . Nagyon megörültem .
     
    Fuhur, jucus78, Evita-55 és 2 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Mai horgászat semmi extra dolgot nem adott! De türelmes vagyok;) Minden nap hozhat szerencsét;)
     
    ho-hoboy, Evita-55 és Kuzdern kedveli ezt.
  17. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    A türelem nagy erény!:D Sajnos én nem mindig rendelkezem vele;)xD
     
    ho-hoboy, -Holdfeny-. és Kuzdern kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Ma délutáni pecázásom eredménye:
    2 csaliládát nyitottam:[​IMG]
    Az első csalival gömbhalat fogtam (volt már) így 14 szupertrágya akadt a horgomra.
    A 2.-kal pedig 2 papagájhalat sikrült kifogni, ebből is volt már így kaptam 10 turbót. Lehetett volna nagyobb szerencsém is, de nem panaszkodom, mert a ritka gyöngyeim száma elég tűrhető.
    Szívesen folytatnám, ha lehetne még pecázni, de sajnos köti a rendszer az egeremet :(
     
    Kuzdern, zsani_apja és HéricsBáró kedveli ezt.
  19. Csak1

    Csak1 Haladó

    Ez nagyszerű!
    Köszönöm a tájékoztatást!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. banyavar1962

    banyavar1962 Utánpótlás-írogató

    Ez a játék előzőleg sem volt a kedvencem, most meg már pláne nem>:(. Horgászásból a gyöngyök száma 0! Még a felhőt sem tudom kiváltani, nemhogy még bármi mást is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.