Visszajelzés Találkozunk a strandon I-X. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mindkettőtöknek igaza van. Hányszor előfordul, hogy azt mondom én is, amit Melan.
    Hogy nem igaz, hogy csak kifogást képesek keresni. -.- Ha azt mondjuk, hogy ültessen krókuszt, akkor az a válasz, hogy nincs hely az eventek miatt, ha a piacot, vagy a piros kosarat javasoljuk, akkor csp-je nincs.
    Az ilyenekkel valóban nem lehet mit kezdeni. Abbahagyja a nemesítést, mert nem adja a bónuszt..... Biztos azt gondolja, hogy másnak meg igen. Igen, ilyenkor én is fogom a fejem. Hogy segítsen neki az, akinek két anyja van....

    Aztán kicsit tovább olvasok és azt látom, hogy jönnek a köszönő és/vagy boldog írások, hogy de jó, hogy mondtad és de jó, hogy megcsináltam és de jó, hogy nekem is sikerült és nekem is van olyanom. Akkor meg azt gondolom, hogy érdemes volt.

    A fogyhatatlan türelmetek időnként gyümölcsöt terem. És itt nem csak kettőtökre gondolok természetesen, hanem minden olyan játékosra, aki próbál segíteni.
    Tudom, hogy hányan áldják a fórumon segítséget nyújtó, türelmes, okos, taktikus játékosokat. Nem szabad feladni, mert a mag jó földbe IS hullik, nem csak útszélre.
    ----------
    Ez az event.... hááááát....
    Nem idézem a központnak írt visszajelzésemet. xD
    Időnként rászólok pár játékosra, aki nagy drámát rendez a fórumon, hogy oké, igazad van, de mégsem kell ennek ekkora habot verni.
    A visszajelzésben most viszont én is felvettem a "dráma-királynő" jelmezemet és nagy lendülettel, minden részletre kiterjedően jóóóóól lehúztam ezt az eventet. xD-.-
    Kezdve azzal, hogy hol a manóban van az ár-érték arány, folytatva azzal, hogy hogy lehet 24 órás eventhez ilyen felröpi beállítást csinálni és végezetül, azt ültetném ide 10 napig ilyen - indok nélkül túlbonyolított - eventet csinálni, aki ezt kitalálta. Ja, és nem felejtettem el azt is jelezni, hogy szálljanak le a tölgyesről. :D
    Tudjátok, hogy szeretem ezt a játékot, mindenben keresem és jó eséllyel meg is találom a jót és a motiválót, de ebben az eventben nagyítóval sem sikerült. Egyetlen motivációm volt: az ígéretem felétek, hogy játékosként a saját farmomon minden eventet végigküzdök veletek. Jelentem: ez nekem is küzdelem volt. Nem játék, nem szórakozás, nem kihívás.
    Végeztem, kivégeztem és nem szeretnék ilyet többet. Egyszer is bőven elég volt belőle. :) Alig vártam, hogy vége legyen. Ilyenre azért elég ritkán van példa (szerencsére).
     
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia! nekem van 1 kollégám aki minden napba talál kifogást...én csak úgy hívom...az örök elégedetlen.
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Az én lányom pedig mindenben keres és talál jót. Nagyon igyekszem a nyomdokain járni. Akik ismerik őt személyesen, tudják, hogy nem túlzok.
    Majd Beko topikban elmesélek egy nagyon jellemző és kedves sztorit a régmúltból.
     
  4. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Sziasztok:)
    Nyüg,nyögés és hajtépés nélkül elvittem a -bónuszládáig!nem izgat mi lett volna benne??!!
    De legalább nem ***,nem hibáztattam magam,őket,fentieket se senkit:)
    Tomának köszönhetően-kalkuláltam,átnéztem-ennyi volt benne számomra:))
    Köszönöm Toma!:))

    Jah!
    Soha többet egy lépést sem semerre mire le nem írod merre-mennyit-hogyan:))
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.6.20
  5. TaraWels50

    TaraWels50 Haladó

    Gps helyett:)))
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.6.20
  6. Kokusz83

    Kokusz83 Járnitanuló

    Vajh félig tele avagy félig üres a pohár?:)
     
    juliannakoczkas, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  7. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    A rózsát és a szegfűt már régen kinemesítettem, akkor még úgy emlékszem, nem voltak ilyen "potya körök", legalább is nem olyan sok, hogy elvegye a kedvemet. A rózsát akkor szoktam bedobni, ha kevés idő van, ha mindent indítok, akkor valamivel több, mint 2 óra alatt lemegy, a szegfűnek sokkal több idő kell. Sokat nem tudok költeni a játékra, így FA, sz.trágya, sz.táp csak saját szorgalomból van, a gazdakörikből és eventekből. A 300-asával megvehető - látod - nem jutott eszembe, hogy erre használjam. Köszi, megpróbálom...
     
    Zatini, -ágianyu33-, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Egy kis zűrzavar a tölgyesben.:D
    [​IMG]
    https://kepkuldes.com/image/Zu5BpN
    Muszáj volt megörökítenem ezeket a növényeket, egy képen így együtt.
    Nyár, kemping, strand, fürdés.:inlove:
     
    Kuzdern, Zatini, vihence és 15 más kedveli ezt.
  9. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szuper lányod van :inlove:, én idős fejjel most tanulom ezt a nézetet:oops:xDxDxDxDxD

    Egyébként készen vagyok (mindegyik) az eventtel,
    tanácsot sajnos nem tudok adni senkinek...., mivel mivel 7 napot dolgoztam ezen a héten, így minden nap bevetettem a + bónuszaim (ráadásul jónéhány pannikát). Csak arra figyeltem, hogy az adott 24 órás, reggel 1/2 3-ig készen legyen.
    Sok sikert mindenkinek:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.6.20
    Kuzdern, -ágianyu33-, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  10. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Sziasztok!

    A tengerpart ura csak 5 fejlesztéssel rendelkezik, vagy én benéztem valamit?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel 10 napos az event, így mindkét dekorhoz legfeljebb 5-5 fejlesztést kaphattunk. Ha mindet ráteszed, Tengerpart ura VI. lesz a neve.
     
  12. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Jó reggelt.

    Csere után tesztelgetek egy picit.
    Amikor az 1 órás kukoricából facsarni lehet a röpitxD.

    Változik a játékmester hozzáállása nem árt előre tervezni.


    [​IMG]
     
    HéricsBáró, Kuzdern, tandem6 és 5 más kedveli ezt.
  13. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusztok!
    A nemesítésről volt szó az előző oldalon. Nem mondom el, hogy mennyit kínlódtam, vesződtem vele. Eleinte a rózsa, szegfü, hagyma lett lerendezve. Itt az volt a gondom, hogy ha munkásokkal leszedetem a paszulyt, akkor automatikusan leszedi a makkos felhősort is. Ahhoz viszont nem volt kedvem, hogy soronként arassak a paszulyon.
    Akkor olvastam a Fórumon a krókusz nemesítéséről, és a hasznáról. Most a tanyaházban, a nemesített növényeknél a szegfű, hagyma, és a 2 krókusz van fenn. A krókusz egy nagyon remek dolog itt. Arany rekeszekbe berakom a karácsonyi sütit, és a fehér ártatlanságot, 2x2-es földre a krókuszt, és a szupertrágyát, abban a pillanatban aratható. Ahány föld van kint, annyi felröppenőt kapok. Ennél az eventnél nem egész negyed óra alatt több mint 160 db felröppenő lett.
    Kedves Toma! Kérlek segíts! Melyik növény az, amit úgy lehet a nemesítés után használni, mint a krókuszt, és hány rekeszbe kell illetve érdemes azoknak a nemesítését berakni?
    A krókusznál a Szupertrágya imádat, és a Trágyaimádat együttes csomag van a nemesítésnél most a rekeszekben. (Azt még nem próbáltam, hogy 1 rekesszel mennyi idő alatt érik be a krókusz.)
    Köszönöm a türelmedet, és mindegyikteknek a sok-sok számolást, és segítséget.
     
    vihence és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nálam 4 tengerpart ura függöny volt, így a fejlesztett dekor neve Tengerpart ura V. lett VI helyett. Így nem ad ládát. Pedig minden napot szerintem leküzdöttem. Írok valamelyik Help topicba, hátha megmondják melyik napot aludtam be.
     
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.
    Csak erre reagálnék.

    Miért nem veszel le egy dekort róla, s ha szükségesnek tartod akkor csak vissza kell rakni.
    Nincs ilyen felhőm de úgy gondolom az a minimális TP/BTP nem fog hiányozni .
     
    Kuzdern, Zatini, vihence és 4 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nullpercezni a felhő nélkül csak a krókusszal lehet; illetve ha valaki felküzdi magát a kockadinnyéig (243), és a csapdavirágokig (270), akkor azokkal is. A nullpercezés ismertetőjében minden le van írva, többféle szempontból is körüljárt a téma: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441
    Ha csak a szupertrágya-imádat bónuszt teszed rekeszbe, akkor normál földön 55 perc az érésidő (2 szupertrágyás termékkel, 4%-os alkimistával, vízzel, trágyával, szupertrágyával).

    Felhők: érdemes kihasználni a Kedvenceket. Erre alapvetően két különböző módszert használnak a gazdák. Van, aki ide teszi azokat a felhőket, amelyekre oda akar figyelni. Viszont, mivel a felhő az eredeti csoportban is aratható marad, leszednek egy dekort, nehogy véletlenül learassák. Amikor kell, felteszed a hiányzó dekort, és már arathatod is. A másik, amit én is használok, a következő: ide teszem azokat a felhőket az Ültetési bónusz sorok, a Tenyésztési bónusz sorok és az Egyéb bónusz sorok csoportokból, amire NEM akarok odafigyelni (gyakorlatilag ide kerül minden TP-re ható, azaz olyan felhő, amit naponta egyszer, a nagy aratás előtt aktiválok). A három csoportban ott maradnak az odafigyelést igénylő felhősorok (jellemzően az időbónuszos, a termésbónuszos és a felröpire ható felhők); ezeket előre mozgatom, és akkor aratom, ha szükségem van rá. Mivel géppel így csak a Haladási sorok, a Tárgyak sorai és a Kedvencek csoportokat aratom (előbbi kettőt bármikor, utóbbit naponta egyszer), sosem szedem le véletlenül egyik fontos felhőt sem.
     
  17. borderland57

    borderland57 Fórumszaki

    Köszi Toma, akkor egyet nem csináltam meg.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én kettőt...
    De a többi háromért sem tettem egyetlen lépést sem, csak azt a páratlan napok utáni maradék felröpit adtam be, ami amúgy is jött.
     
    HéricsBáró, Kuzdern, vihence és 3 más kedveli ezt.
  19. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm szépen!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. enci2009

    enci2009 Járnitanuló

    Ebben a pillanatban kész lett. Egy biztos az idén senki nem vesz rá, hogy strandra menjek.
     
    imi010 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.