Visszajelzés Találkozunk a strandon I-X. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Omkara

    Omkara Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! [​IMG] Gumibelső felröppenő ma nem lesz? Mert nekem nincs vagy nem találom?
     
  2. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Felröppenők:

    Gumibelső
    Elérhető: 2020.06.14. 14:00 órától
    Játékban marad:
    2020.06.22. 14:00 óráig
     
  3. Omkara

    Omkara Utánpótlás-írogató

    Köszi, ezt benéztem.
     
    -kaktuszable- és kovacsniki84 kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Hajrá! Mindent bele! ez csak egy játék.Játszunk,jutunk ameddig jutunk.Remélem végig viszem,rajtam nem múlik.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.6.20
    foresttom, Wolf[Black], Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Régen én is így csináltam; körben fák minden területen, plusz a tölgyesben mamutok - le nem szedtem volna semmilyen event kedvéért. Aztán jöttek a Jack-ek, és drasztikusan megnőtt az eventek növényigénye. Így váltanom kellett. Kiszámolom, hány aratással érek a végére, és csak annyit szedek le az állandóan kint tartott cuccok közül, hogy pont kijöjjön a szükséges terület - akárcsak Te. Viszont amióta divatba hozták az egy területes eventeket, erre a játszadozásra nincs szükség. Tarolom a teljes területet. A cél, hogy termeljek is, meg eventezzek is, így is megvalósul, és az eventtel sem kell kompromisszumot kötnöm. Nekem határozottan bejön ez az egy területezés, és bőven megéri azt az alkalmankénti pár perces macerát.
    Ami a fákat illeti: fatermésekből viszonylag kevésre van szükség még úgy is, hogy szezonozok. Ahelyett, hogy folyamatosan kint tartanék 76 fát, mint régen, havonta-kéthavonta csak XXL fákat aratok a teljes területen - fabevételi (és ha van fabetakarítási) bónusszal. (És ezért nem zavar pl. a 100. XXL dió sem, ha kipörgetem...) Így simán pótolom, ami elhasználódott, és csak azt tartom folyamatosan kint, amiből nagyon kevés van - jellemzően ezek az új fák.
    Így használom a három területet: a farmon csak földek, úgyis oda esik az eventek zöme. Itt gazdakörbe termelek növényeket. A szántón körben fák, plusz két füvészkert. Háromnaponta, amikor aktív a neon pillangóbáb, állatokat teszek ki, a következő két napban itt is növényezek. A Tölgyesen vannak a mamutok, körben a széleken 1x1-es dekorok (hogy géppel szórhassam a KacsaKatákat a mamutokra), és itt vannak az állatos és terményes raktárak is. A fennmaradó pár helyen állatok. Mivel a tisztást ritkán kell bolygatni (most éppen pont kell), az eventek miatti pakolászás nem több, mint a szántóról a fák eltüntetése, majd visszarakása.
    A Bahán és az esőerdőben is körben fák vannak, belül pedig háromnaponta szitakötők, a többi időben növény - jellemzően keserű gyömbér a szitakötő tápjába. A Zuhatagoson vannak kint a raktárak, néhány dekor, fák, állatok - ehhez is nagyon ritkán kell hozzányúlni.
    A kint lévő fákat és a raktárakban lévő ólakat hetente felülvizsgálom, és kicserélem mindig arra, amire éppen szükségem van, vagy amiből kevés van.
     
    mamszi5107, -W-595-, PalMa és 16 más kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    PalMa, maszilva, mya100 és 6 más kedveli ezt.
  7. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Meg en sem tertem magamhoz a NAGY HAJSZA OTA,de ez egy jatek.Az eventek 90% t teljesiteni szoktam,de most annyira kifogytam szupibol meg katabol,hogy atalltam gyujtogetosbe.Elkezdem ,az elso 10 magot megszorom minden foldi joval,aztan jon aminek jonnie kell.Most sok kicsi sokra megy.En elvezem az uj feladatokat,nekem is a tolgyesen vannak a mamutok,vadas es manufakturak.Nem szedem le,de szerintem 24 ora alatt az atlag 1000 noveny siman meglesz.Ugyhogy ne panaszkodjunk,jatszunk.Mindenkinek sok sikert.
     
    mya100, Kuzdern, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  8. kpetra

    kpetra Aktív író

    Hali!
    Kis segítség, légyszi. Holnap mit kell beadni? Mi az az "Eventes beadadandó" ?
    Ez most a Napernyővirág volna, vagy mi?
    Köszi.
     
    vcsaba18 kedveli ezt.
  9. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Én itt vagyok mint mindig...nekem ez is belefér.xD
     
    -W-595-, mya100, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  10. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Szia igen holnap a napernyővirágot lehet majd csak használni 14 óra után, mint eventes beadandó, addig meg a maihoz is az kell. Tehát, ha megvan a gazdakör I., akkor folytasd a növény termelését holnapra. Majd vasárnap reggel, illetve, holnap este hosszúérésűt kell rakni, mert vasárnap 14-től jön az úszógumi felröpi, ami a 4. nap, tehát hétfőn 14-től is kell. Bár szerintem érdemesebb lesz a malomterméket keverni, mert az 3150 pajtaértékkel bír :) Én így fogom csinálni (ahhoz ékszer is kell majd)
     
  11. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    A gyűjtögetéshez ez is jól jön:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Üzenet-a-központtól-ajándékkóddal.19631/
     
    solyomhajnika, PalMa, mya100 és még 1 ember kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Muszáj volt beírnom emlékeztetőbe, mert tuti elfelejtem (amennyi sokat látom én a tisztást).
    [​IMG]

    xDxDxD
     
    mamszi5107, szepesej, Lillafüred és 11 más kedveli ezt.
  13. zebraful

    zebraful Fórumelemző

    Az első feladat kész. A bonusláda 100% os növénybevételi bonust adott. Kezdetnek jó:p naggggyon jó......xD
     
    mamszi5107, GA-BI-O-Farm, mya100 és 5 más kedveli ezt.
  14. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Mivel a 3-ik hoz gumibelső és malac úszógumi kell akkor ugyanez kell majd a 4-ik hez is? Köszi
     
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Egyenlőre kész, várom a 14:00 órát.:)
     
    -W-595-, Zatini, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Bármit beadhatsz, ami az eventhez kell: napernyővirágot, gumibelsőt, malac-úszógumit. Összesen 59600 CSP értékben ezek közül válogathatsz.
     
    HéricsBáró, -Csöpike-, Zatini és 3 más kedveli ezt.
  17. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    Köszi
     
    -BombadilToma-, mya100 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. dkata75

    dkata75 Aktív író

    Sziasztok!
    Az eventes beadandó alatt mit lehet érteni?
    A mostani event növényt lehet termelni 13-án?
     
  19. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen.
    A napok elteltével, minden, addig az eventbe került tárgy, beadható az eventkelléket kérő gazdaköri feladatokba.
    Növény felröppenő és malomtermék is.
     
    GA-BI-O-Farm, PalMa, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  20. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Lehet tudni, hogy minek mennyi lesz az értéke a beadáshoz?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.