Visszajelzés Találkozunk a strandon I-X. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 11.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Hogyne, az ismertetőben benne van.
     
  2. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

  3. Olgica52

    Olgica52 Járnitanuló

    Bocsánat, előbb küldtem el a kérdést, mint gondolkodtam :) Amint elment már rájöttem. Köszönöm a gyors válaszotokat.
     
    Zatini, vihence, BackOffice és 2 más kedveli ezt.
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Eddig ez tiszta és semmi nehezék nincs benne.Várom a 14 órát és ez a nap is le lesz tudva.Holnap felröpi, készülni kell rá.
     
    -ágianyu33- és imi010 kedveli ezt.
  5. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Sziasztok, van olyan elhasználandó ami 3 db-bal növeli az eventnövényeket, véletlenül mindet beadtam, elszámoltam:oops:
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Hány növény kellene? Csak az 5 db van, amit a rendszer adott?
     
  7. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    3 kellene, de már nem ad.
     
  8. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia. Kacsa Kata 3-mal növeli azt tudsz rátenni ha még nincs rajta és ha van K.Katád, de azt még talán valahonnan tudsz szerezni. Ládából, gazdakőrből, kerékről.
     
    tutitanya kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Tisztázzuk ezt. Nincs már elültetve növényed, mindent beadtál, 3-mal kevesebb van, és a rendszer sem ad? Kaptál a rendszertől az elmúlt órákban? Ha nem, akkor próbálj frissítgetni. Töröld a sütiket, lépj ki, majd vissza.
    Ha van elültetve növényed, de ha learatod, hárommal kevesebb lesz, akkor használj KacsaKata szupertrágyát - ha még nem tetted meg. Próbálj pörgetni, hátha jön egy +1 bónusz. Aktiválhatsz ugyan esetleg növénybevételi bónuszt, eventnövény betakarításnövelőt - persze ha vannak; de kétséges, megéri-e.
     
    -Kicsi21-, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 4 más kedveli ezt.
  10. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Köszönöm, küzdök érte:D
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Óooooo!!!!! Kedves BombadilToma !!!! Kipörgött a +1-es :music::D KÖSZÖNÖM!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.6.20
    -Kicsi21-, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nagyszerű. Akkor még vissza is tudod ültetni. A ma kezdődő részbe is ez a növény adható be, csak nem darabszámra, hanem pajtaértékre számolva.
     
    -Kicsi21-, Kuzdern, GA-BI-O-Farm és 3 más kedveli ezt.
  13. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Dupla köszönet, mert erre például most magamtól rá sem jöttem.:oops:
     
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Gondoltam, különben nem centizted volna ki. Ezért írtam le. Örülök, hogy a mai végül összejön, sok sikert a továbbiakhoz.
     
    DevilMókus, -Kicsi21-, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  15. agica48

    agica48 Aktív író

    Egy gazdakörbe - hajzselé -t kér!!! Hol lehet előállítani és miből???
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A hangyász terményese a hajzselégyár:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
    Termény:
    Hajzselé

    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 3.069

    Hajzselégyár

    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 hangyásztáp, 1 hangyász
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]HajzselégyárTermény: 1 db hajzselé
    Érési idő: 21:00 óra
    Tapasztalatpont: 625 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    nem megépíthető2020. február titokzatos rakományban az
    ólgőzösről
    -
     
    DevilMókus, -Kicsi21-, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. agica48

    agica48 Aktív író

    Óóhh, ólgőzős-ből - hihetelen
    Illetve minősíithetetlen, én azt szeretem amiért megdolgozhatok!!!! Ne várok a szerncsére, illetve a sült galambra! Köszönöm a választ, kellemes hétvégét kívánok!!

    Nem véletlen, még a piacon sincs hajzselé! Ha-ha.
     
  18. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    A 7-es piacon most 36 ajánlat van 224-269 ezer csp közötti árfekvésben!
    Cserenapkor szivesen cserélek egy hajzselégyárat veled valamire, ha cserélhető :) (Írj majd egy üzenetet, ha aktuális lesz)
     
    Kuzdern, Zatini és Sárika555 kedveli ezt.
  19. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Sziasztok! azzal kezdem , szeretek eventezni, az eventek 99 %-át meg is csinálom.Pénzt is hajlandó vagyok ráfordítani, ha megéri.
    Most is is itt van ez a két dekor fejlesztésekkel, lehet, hogy soha nem jutok hozzá más módon, és ki tudja mire kell:)
    De...10 napig tartó event, feltételezem, hogy a játékosok jelentős része dolgozik, nem mindenki tud munkahelyről learatni. De aki otthon van, kisgyermekes, nyugdíjas, az sem feltétlen ér rá minden nap 14 órakor a gép előtt ülni.Van élet a farmon kívül is.
    Szóval, szerintem kicsit elcsúszott a dolog.Mindennap farmot rendezni, agyalni, hogy mikor vessem be a hajdinát, hogy még felröpi is legyen, de termeljem az egyéb cuccot is, hogy minden másnap legyen mit beadnom, kicsit sok a logisztika.És a felröpiért 227-es szinten is küzdeni kell, pedig van mit kipakolnom, vagy vetnem.
    Tudom, nem muszáj csinálni, de leírtam, miért csinálom.
    Kicsit könnyedebb eventek kellenének, ezek a 24 órás időintervallumok kicsit kevésnek tűnnek, ezt a felröppenő témát meg el lehetne felejteni. Hozzáteszem, öt szupertrágya fám van, de nem arra kellene elszórni, hogy nulla percezzek.
    Vagy ne legyen ennyi event, vagy hamarabb teljesíthetőbbek legyenek, hogy legyen időnk állatokat, növényeket feltermelni.
    Egyébként is, mostanában olyan nagy küzdelemnek tűnik minden, akár közigazgatási ügyet intézni, minden állandóan képlékeny most emiatt a vírus miatt. Szeretjük ezt a játékot, nem csak mi vagyunk a játékért, hanem talán a fejlesztők is értünk, kicsit jobban a kikapcsolódásra mehetne a dolog.De ez csak az én véleményem.
     
  20. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Gazdatárs!

    Olvastam soraid, de nem értem, mit értesz a "nullapercezés" alatt. Elmagyaráznád kérlek?

    Köszönettel:

    mandityalexandra
     
  21. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Minden eventcsevegő legelső hozzászólása nagyon sok segítséget tartalmaz, hogy sikeresen tudjatok eventezni.
    Itt találsz infót a Nullapercezésről is.
     
    GA-BI-O-Farm, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.