Visszajelzés Tanulj és gyarapodj! - Malala jótékonysági eventje

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 23.11.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Kosarat vegyél, de melyiket ?
    Felhőt nem kell venni, azt nyereményként kaphatod a kitehetőkkel.
     
    Melan, missuzy_53, -orgona- és még 1 ember kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nem, a felhőt csak a harmadik kosár megvásárlásával tudod megszerezni.
     
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Egy teljesen uj formaju es elvegezheto event . Nagyon szep az iskola epulet , noveny tanoda, oda fogok jarni 15 napig . Mind a 3 kosarat megvasarolom ezzel fogom a Malala Alapitvanyt segiteni ;)
    A felho csodalatosan szep , nekem kell mint mindig .
    Mivel nincs felroppeno igy azt kivanom , hogy mindenki sokat tanuljon a suliban ;)
     
  4. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Akkor a harmadik kosarat veszem meg. :)
    Vagy az összeset. :inlove:
     
  5. Pharmer500#2

    Pharmer500#2 Fórumgróf

    Hoppá, a nagy "toppolásban" efölött majdnem elsiklott a figyelmem.:oops:
    Holnaputántól elvileg újabb hosszabb "szabadságra" készültem, és nem tudom, hogy végigviszem-e:oops:, de hogy - előzetes terveimmel ellentétben - belekezdek, és megpróbálok vele minél tovább jutni, az biztos!!!

    Ezzel most szerzett nálam egy nagy "."-ot a BP!

    Az egy dolog, hogy önmagában ez a globális ügy is feltétlenül támogatandó, és hogy ehhez megtalálták-megnyerték a megfelelő (sokak által ismert és hiteles) Arcot/Szervezetet az együttműködéshez (vagy, ha fordítva történt, akkor meg partnerek lettek), de a játékba tevés módja külön dicséretet érdemel: Nem tudom, hogy Rackó helyén az effélék kvázi állandó (értsd: időszakosan állandó) otthont nyernek-e, mindenesetre a mostani időzítés (talán nem csak általam belemagyarázott) tudatosságot mutat (TOP iránti fokozott érdeklődés "farvizén" többek figyelmét fölkeltheti ez is, ill. az évnek ennek a táján a jótékonyságra való hajlandóság is nagyobb); az újszerűség (tetszetős grafikai külsőségek és csavaros játékmenet) pedig azt sugallja, hogy "agyalást" és "kézimunkát" is egyaránt tettek bele, nem egyszerűen "összecsapott" dolog (vásárolj felhősort és felejtsük el: ezzel maga a téma is két hétig napirenden lesz a játékosok között, és talán a környezetükhöz is eljut!); és a fórumos beharangozás módja is szimpatikus (mind a könnyed és mégis komoly hangneme, mind pedig - pl. azzal a nyitó hsz-beli képpel - az ismeretterjesztő és tényleges, odaadást mutató utánajárást sejtető jellege).

    Ha megint bővebb lére eresztettem volna a kelleténél, csak annyit akarok mondani hozzá: GRATULA, mind a BP-nek (a szándékért-szervezésért-kivitelezésért), mind pedig a ModTeamnek a színvonalas tálalásért-prezentálásért!

    Pharmer

    Ui.: Aki többet akar tudni erről, érdemes megnéznie a "Malala" c. filmet - linket hirtelenjében nem tudok adni/nincs időm keresni hozzá, meg amúgy is külső link lenne, mindenesetre a Nobel-békedíj átadása után készült Róla (többek közt az egyik ismert ismeretterjesztő csatorna (konkrétan Nat***** Geo*******) által is sugárzott) portré/riportfilm: sztem érdemes megnézni - európai iskolázottsággal a hátunk mögött nemcsak "szemfelnyitó"/"látásformáló" (hogy más világrészeken nem pont ugyanígy mennek a dolgok), de (a személyes vonala miatt) "megérintő" is, aki fogékony társadalmi problémákra (de aki nem, sztem a zömnek azok közül is)...
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.16
    agi770, Kata_rzis, MamaMeseKertje és 55 más kedveli ezt.
  6. Gio

    Gio Fórum bárója


    Szia:) Bármelyiket veszed, az eladásból befolyt összeget az alapítvány kapja. Én a felhősoros felé hajlok.
    És igen, én is ettől félekxD
     
    HéricsBáró, emocy91, gyfa és 13 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hopsz ... akkor a duplakitehetős kosár lesz a nyerő... ;)
     
    Kukori.és.Kotkoda, genka53, Melan és 6 más kedveli ezt.
  8. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Drágám támogassuk őket, aki meg nem tudja az a kapálással is segít nekik. :)
    Átolvasom még egyszer.:D:inlove:
     
  9. Groom001

    Groom001 Utánpótlás-írogató

    Üdv!

    Jól látom, hogy ezek a vetőmag kitehetők inkább biztosításképpen lettek betéve az eventbe, hogy nehogy véletlenül kifogyjunk az ültetendő növényekből (túlzott mértékű leadás)? Az érésidőket figyelembe véve inkább növényt ültetek, minthogy a helyet foglaljam velük.
     
    Gio, Magdusnéne, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  10. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Köszi, remélem valahogy majd csak megértem
     
    genka53, bindi5454, -orgona- és 3 más kedveli ezt.
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ma végre van időm olvasni .... ;)
    Ez biztosan jó célt szolgál ... hiszen a tudás hatalom ... Jó ha minél többen részesülnek belőle ...
     
  12. Szama

    Szama Fórum veteránja

    Ahogy láttam, akkor az utolsó kosár éri meg. Az egyszer megvásárolható csak, de benne van a két kitehető+felhő, az ára pedig jobb, mint ha a másik két alap kosarat vennéd meg+ a felhőt is tartalmazó harmadikat. Sajna a keretem szűkös, de egy ilyen támogatást nem hagyok ki, így marad a harmadik kosár megvétele.
     
    ildiko44, -kaktuszable-, genka53 és 7 más kedveli ezt.
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Groom001!

    Igen, így is lehet nézni a dekorokat, ahogy te írod.
    Játékosként én is az ültetésre fogom a hangsúlyt helyezni, nem a bódékra. Bár nagyon cukik, azt meg kell hagyni. xD
     
  14. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    A tudás nem hatalom. Ne tévesszük össze, hiszen sokan vannak a földön akik hatalommal bírnak tudás nélkül. Ott a nők, lányok el vannak nyomva sajnos .:(
     
    Utoljára szerkesztett: 23.11.16
    -greycat-, genka53, taga1 és 4 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Kedves Szama és minden más gazda, aki erről korábban írt!

    Igen, a harmadik kosár tartalmazza a felhőt és mellé azt a dekor elemet is, ami kavicsogat adogat (Tudás fája). Ha valaki csak egy kosarat szeretne venni, akkor én is azt tanácsolom neki.
     
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája


    Kedves PharmeRgazDa!

    Köszönjük és köszönöm! :)
     
    Kata_rzis, mabinog, Meellcc és 16 más kedveli ezt.
  17. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Én biztos végigcsinálom, a felhős (Az Osztályelső) kosarat veszem abban minden van ami kell. :)
     
  18. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok! Csak félve kérdezem- sajnos sejtem a választ is - a kosarak bármelyike megvehető-e mobilos fizetéssel? Mert gondolom nem én vagyok az egyetlen,akinek nincs bankkártyája? És ne emlegessétek a paysafecardot....tudom, de a mobilt kérdezem
     
  19. röpcsi1

    röpcsi1 Törekvő

    Szia! Szeretném megkérdezni, hogy hol lehet beszerezni ezt a kártyát, több helyen érdeklődtem, de csak furán néztek rám.;)
     
    Magdusnéne kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, nekem nem csak a bódék, de maga az egész eventfelület nagyon tetszik, örömmel fogom ültetni a növényeket, szaporítani a köveket.
    Köszönöm azt, hogy részt vehetek egy ilyen jellegű, nyugodt és békés eventen, anélkül is hogy a fáimat ki kéne vágnom hozzá.
    Szia, első olvasásra nekem is ez volt a gondolatom, hogy arra lesz szükségem:)
    Szia, Nagyobb bevásárlóközpontokban (Tesco) OMV benzinkutak Reality újságárusok
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.