Visszajelzés Tavalyi hó tenyésztős event csevegője - 2021. február

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 2.2.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szóval amit te építenél az hó Jancsika lennexDxDxDxD
     
    Kuzdern, -W-595-, -kaktuszable- és 3 más kedveli ezt.
  2. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Tudod, a fantázia kimeríthetetlen. :)

    Engem az "fogott meg", hogy miből épül fel a teknős mellvértje, "páncélja".
    Aztán az is megmosolyogtatott, hogy miből áll elő a pingvin szárnya a hóruhához.
    Nem utolsó sorban, a majom arca mitől lesz "majmos" kinézetű.

    De a lényeg, a dekor neve, bárki is állítja elő számunkra a játékban.

    Van akinek semmitmondók ezek a figurák, ezek az animációk. De akkor is még mindig "őrült játék" ez a Farmerama. :)
     
    maszilva, Atali, -Erbrow- és 16 más kedveli ezt.
  3. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Nekem is, de azért Tomára nem árt oda figyelni mit is ír, főleg a kicsiknek, 864db sz. t, azért az nem kevés! És még a menta, figyeljetek mindenre!!!

    Kérlek, ne keverd, n vedd egy kalap alá a két új event hozzávalóit!
    Megtévesztheted az olvasó társakat!
    /mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.2.21
    Kuzdern, Hahacska, -W-595- és 3 más kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Menta a piacon is lesz;) A piros kosár is tud adni valamennyit...

    Kérlek, ne keverd, ne írj itt a másik event hozzávalójáról!
    Megtévesztheted veled az olvasó társakat, kényelmetlenséget teremthetsz!
    /mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.2.21
    BriGitta75, szida57, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  5. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Nálam a piacon, se tenyészállat, se menta, gondolom majd ha jó ára lesz, akkor teszik ki,;) de úgy van ez hogy kinek ez ,kinek az fontos, a farmpengő sem utolsó szempont:music:;)
     
    Kuzdern, -W-595-, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    ÓÓÓÓ majd lesz;) Bár piac függő a dolog... :music:
    Jól jön a farmpengő amit potyán kapunk a tenyésztés mellé... :p
     
    Kuzdern, ildiko44, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  7. szikat73

    szikat73 Junior szaki

    Sziasztok, nem kérdés , hogy csinálom , de nem lesz most 1 szupitápos tenyésztés?
     
    Kuzdern, Fenyvesi1010 és Nagyii58 kedveli ezt.
  8. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, nagyon tetszik az event, :) feladatot kérő tenyészállatokból mindegyik van kellő mennyiségben , még több is.
    Még az előző 1 szupertápos tenyésztést holnap a boom-nál aratom, már spóroltam is a szupertáp mennyiségen.;)

    Gekkólakom nincs még, de most lesz, ennek örülök. Pozitívum, a tenyésztések mellé FP is gyűlik, nem elhanyagolandó, mindig szükség van rá.
    Sikeres eventezést, tenyészést kívánok mindenkinek. :)
     
    maszilva, Nagyii58, Marika312 és 8 más kedveli ezt.
  9. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Ez egy nagyon kellemes event, mindenféleképpen végigcsinálom.
    Kár, hogy a Baby boom ennyire rövid (4 órás).
    Legalább 22:00-ig tarthatna, hogy a munkából hazatérő
    kis farmosok is nagyobb részt ki tudnák használni.
     
  10. an-csika

    an-csika Törzsjátékos


    Szia! A menta hova kell??? Fél órája nézem, de még mindig nem jöttem rá. o_O
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A malomtermékhez kell a másik eventben. Ez a tenyésztős event csevegője.
     
    an-csika, -kaktuszable-, Evita-55 és 8 más kedveli ezt.
  12. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kösz!
    Az event maga, felhőisen, olyan gyér, mint tarvágás után az erdő. De mivel elég napi két kapálás, vagy aratás, vállalható.
    Valaki elásta a piccolo ládácat.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.2.21
    maszilva, Fuhur, z2856 és 4 más kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Mit akarsz Te egy tenyésztős eventben kapálni? Kaméleonültetvényed van? :D
     
    maszilva, -kaktuszable-, Nagyii58 és 16 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Valahol azt írta , hogy akkor csinál meg mostantól egy eventet , ha napi 2 aratással válallható .
    És ez az event bőven megvan napi 2 aratással .
     
    -kaktuszable-, Atali, z2856 és 5 más kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Bármit, csak szaporodjon.
     
    nagymami2, z2856, Fenyvesi1010 és 7 más kedveli ezt.
  16. Alexandra0727

    Alexandra0727 Aktív író

    Sziasztok!

    Plusz szezonpontok, meg gekkólak ide, vagy oda, azért ez a tenyésztős event hatalmas mennyiségű szupertápot emészt fel.
    864 táp,nem kis mennyiség, független attól, hogy a többségnek azért szerencsére megvannak a beadandó állatai és csak a "jelvényekért" kell majd tenyésztenie, így egy kicsit spórolni is lehet a tápon...
    Én megértem, hogy számos lehetőséggel élhet/ett az ember, gondolok itt pl. előzőleg beiktatott 1tápos akcióra, amivel szintén spórolni lehetett, de azért halkan jegyzem meg, hogy bizony ez nem lesz egy átlagos tenyésztős event,és a kis szinten lévő gazdáknak el kell dönteni, hogy bele nyúlnak e a zsebükbe, vagy a felénél elengedik ezt az eventet....
    ahogy nézem nekem el kell engednem és lesznek még így páran.

    Csak magamból indulok, ki, hogy egy átlagos "hobbi" játékos vagyok, nem költök pénzt a játékba, és eventeket sem csinálok csak nagyon ritkán, ettől függetlenül szerintem jól boldogulok, és átlagba 400-500 szupertáp gyűlik össze, mire egy tenyésztős event jön a farmra. Ez a mennyiség, ha az ember jól gazdálkodik vele, bőségesen elég szokott lenni.

    Most viszont kicsit úgy érzem, hogy elszaladtak a mennyiséggel és nagyon magasra tették a lécet...
    Nagyon nagy szükség lenne egy rendkívüli újabb 1tápos akcióra, hogy lehetősége legyen a még gyengébb, kisebb szintű játékosoknak is labdába rúgni mert a boom egymagában tapasztalataim szerint, sajnos nem lesz elég...
    Tudom, tudom, ébredjek fel, de azért álmodozni még lehet...
    :music:

    Szép napot!

    A.
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.21
  17. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Teljesen jogos. Boccccs!
     
  18. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Sziasztok. :)
    Ezt az eventet sem hagyom ki, szeretek tenyészteni. Boom is és farmpengős tenyésztés is lesz, jó kis párosítás. A nyereményekkel is elégedett vagyok, lesz benne farmarany, gekkó, neon ól, szezonpontok és szezonzseton is. A felhő az elfér a többi között, nem hinném hogy külön fogom használni. Majd ledarálom reggelente a többivel.
    Nagy ugrásokat mindenkinek.:)
     
    -kaktuszable-, mamszi5107, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  19. Csak1

    Csak1 Haladó

    Elolvasva amit írtatok sajnos azt kell látnom, hogy valószínűleg ezt az eventet is el kell engednem!
    Valami nagy gond lehet fenn a tervezők fejében, hogy egymástól függetlenül két event is úgy jön le, hogy annyi a beadandó vagy felhasználható szt. vagy a felröppenő szám, hogy azt gyakorlatilag csak óriási mákkal, vagy horror pénzfelhasználással lehet teljesíteni! Ez számomra szomorú.
     
    nagymami2 kedveli ezt.
  20. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Mivel állatokkal elég jól el vagyok látva, ill. gyorsan beraktam még tegnap azt, amiből hiányom volt, én nekiállok a tenyésztől eventnek. ;)Szerencsés vagyok, mert megtehetem, hogy napközben is rágyógyuljak a farmra. xD (Önfoglalkoztató vagyok.) Bár valóban nagyon szerencsétlen egy baby boom-ot délután kettőtől indítani... :sleepy:Ugyan kinek akarnak ezzel kedvezni? A farmozók egy jó része akkor dolgozik...Szerintem.
     
    PZoli64, Atali, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.