Tavaszi nagytakarítás csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 29.2.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Igen, köszönöm szépen, megnéztem még 1x és már tiszta minden. Jó lesz!
     
    kisvirág, alpha58, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  2. zit67

    zit67 Junior szaki

    Nagyon tetszik az event!!! Hétvégén nem leszek itthon , remélem sikerül addig befejeznem! A 2-es szobába fel lehet jutni vagy csak le?;)
     
    alpha58, szellorozsa, sziszi1965 és 3 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ezen felül még az 1. szoba hagyható ki, ezzel 15 000 BTP a veszteség, de 1500 lidércvirággal kevesebb kell. Ekkor a 2. és az 5. közül az 5. kell! Akire pedig már rádőlt a rengeteg AB, és nem tart igényt további 3 db-ra, a 20-ast is kihagyhatja; további 2000 lidércvirággal kell így kevesebb. Ekkor viszont a 13. szoba kell, mert a 19. a 20. után van!
     
    meszimarsi, marcsi152, bogisaci60 és 15 más kedveli ezt.
  4. Chate-farm

    Chate-farm Fórum biztosa

    Első olvasatra (és a többedikre is) nekem tetszik az event is és az event leírás is :)
    Megnéztem, 8 nyitott gazdakörim van, úgyhogy lesz mit termelni, nagyon el vagyok maradva velük. Amiből lehetett a felhőket elértem, a többi maradt :cry: Olyan feladatokat kell azt hiszem választanom, amelyekben hosszú érésű növények kellenek, akkor talán az 1 hét alatt a teljes felreppenő mennyiség meg lesz.
     
    Peszi2, -orgona-, alpha58 és 11 más kedveli ezt.
  5. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Szerinted lesz olyan akinek nem kell a 3 ABxD nem hinném, hisz tudjuk jó az, ha minél több lapul a pajtában ebből a nemes gyümölcsből:p viszont az első tényleg megfontolandó:)
     
    meszimarsi, Peszi2, marcsi152 és 21 más kedveli ezt.
  6. Erzsike5110

    Erzsike5110 Haladó

    Sziasztok-
    Nagyon örülök ennek az eventnek, mert a gazdakörikkel alaposan el vagyok maradva és most 6 nap alatt sokat lehet teljesíteni belőle.
    Mindenkinek jó takarítást kívánok. Az event leírása érthető és humoros. Köszi.
     
    meszimarsi, Peszi2, kisvirág és 18 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóóó reggelt:) A 2-es szobába csak jobbról lehet bejutni. Elindulsz a 10-esből és ahol fal van arra nem lehet menni mert "falba ütközöl", csak ahol lakat van arra.
     
    Rica1955, barna030303, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  8. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem nekem is: a szellemcsapdák értékét a vásárlás alapján számolja a rendszer vagy a szobák számozása alapján?
    Nem tudom érthető-e, amit kérdezek: ha az 5. szobába lépek be először, akkor a szellemcsapda 11 felröppenőbe vagy 33-ba kerül?
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Nos, ez is egy lehetőség - szeretem, ha van választási lehetőségem. De komolyra fordítva a szót, a karneválos event alaposan feltöltötte a készleteket, így az AB egy kissé leértékelődött. Nem ugyanaz a 3 banán, amikor még kicsi vagy, és a 4. kamrát próbálod kinyitni, illetve amikor már mindent kiváltottál, és 400 plusz banán helyett 403 lesz - ez esetben a gazda legyinthet egyet, és megspórol 1 kör eventnövényt.
    Én személy szerint úgy gondolom, hogy minden, ami megszerezhető, azt érdemes megszerezni, még akkor is, ha pillanatnyilag csekély értéknek is látszik. Jó párszor megtanultuk már ezt a saját kárunkon.
    Az ismertetőben így szerepel:
    Minden csapda 11 darab felreppenővel többe kerül mint az előző

    Nekem ebből az jön le, hogy a vásárlás sorszáma számít: az első csapdámat 11 felröpiért kapom, a másodikat 22-ért, stb. Vásárláskor nem tudja a nyuszi, hogy én melyik szellem elűzésére szeretném használni.
     
  10. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    A szellemcsapdák "árai" vásárlási sorrend alapján változnak az eddigi információink szerint.
     
  11. Netudki50

    Netudki50 Törekvő

    Sziasztok, nekem nagyon tetszik ez az event, és remélem, más sem talál benne kifogást. Ha akarsz, még haladni is tudsz a rémnövényes eventekkel. Szuper!
     
    barna030303, marcsi152, alpha58 és 12 más kedveli ezt.
  12. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Szia Laboviti!

    Köszönöm szépen!:) További szép napot kívánok Neked!

    Nekem is így jött le. De én nem az vagyok, akit a rendszer el szokott kényeztetni felröppenővel és nem is tudok egy hétig időre aratni (főleg 8 óránként nem), így előre megtervezem az útvonalat.
    Az AB-t semmiképpen nem hagyom ott, még akkor sem, ha több mint 1300 AB-om van és mindenképpen megszerzem a második 2*2-es kitehetőt is.
     
    Enci67, barna030303, meszimarsi és 24 más kedveli ezt.
  13. kisvirágcsokor

    kisvirágcsokor Fórum-zöldfülű

    Tisztelt moderátor! Ha a teliholdason hosszú érésűvel várom az az event kezdést, akkor jönnek rá aratáskor a felröppenők? A választ előre is köszönöm, Anna.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  14. Laboviti

    Laboviti Fórum elő legendája

    Szia!
    Mindenképpen lesz felröppenő, mert az event kezdéssel egyidőben a Teliholdas farmrész is megnyílik.
     
  15. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Nem ismétlem az előttem szólók pozitív megnyilvánulásait, mert magam is csak hasonlókat tudnék írni. :D
    Félelmeim a saját időbeosztásommal kapcsolatosak. Aktív nyugdíjasként dugig van a naptáram. Megoldás: mindenhova viszem a laptopot, kunyerálok wifit, és elfogadom, hogy a hátam mögött összemosolyognak... ;)
     
    agica48, farmomvan, Pitemano és 50 más kedveli ezt.
  16. kovácspissti

    kovácspissti Törekvő

    Szerintetek melyik terményt éri meg megenni az eventkezdéskor: karisüti, vagy démoni vagy ferérártatlanság?
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  17. Klarissza-1

    Klarissza-1 Haladó

    Szia!
    Event kezdetekor mindenképpen a karisüti, fehérártatlanság, RACS a nyerő, mert fel kell szaporitani a növénykéket, hogy gyorsan tudjunk termelni.
    A horrornövényeknél meg kell várni az első nap eredményét, akkor látjuk meg, hogy mit is kell termelni! Szerintem ráérünk a 3 nap démonira áttérni, remélem úgy lesz a felröpi beállítva, hogy teljesíteni lehessen az eventet.
     
  18. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Szia! Tetszik a hozzáállásod, én is voltam úgy,hogy földönkivülinek néztek a miatta,nem értik sokan,hogy ebben mi a jó.Eventre fel,legyen sok felröpije mindenkinek.
     
    Baby72, Sali~*.*, konyhaszolga és 19 más kedveli ezt.
  19. LBetti

    LBetti Fórumgróf

    Sziasztok!
    Nekem tetszenek a kitehetők, és ami a legklasszabb, hogy termelhetem a rémnövényeket pár napig kedvemre...:)
     
  20. telitalalatos

    telitalalatos Fórum-zöldfülű

    Fergeteges az eventismertető! Szenzációs. Emlékeztet P. Howard stílusára. Bár már elmúlt a Rejtő év, üdítő ilyeneket olvasni. Köszi, -East17-! Megyek tányérokat szögelni.
     
    levianyu1, csio70, Baby72 és 21 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.