Visszajelzés Tavaszi rendetlenség - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 25.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Úgy,hogy elülteted?!
     
    szellorozsa és vihence kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Elülteted mondjuk komfortba a szőlőt 3 területre .
    Megszórod minden jóval . Karácsony süti , fehér ártatlanság , víz , trágya , szupertrágya .
    Ha beérik , akkor indítod az idős gazdakört , majd aratsz .
    Ha nem elég , akkor ültetsz még .
    Ha kifutsz az időből és lejár , a termést amit termeltél visszakapod .
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  3. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Baha-ültetvényes188
    Esőerdő188
    Zuhatagos156
    Bahamarama Sziget összesen532
    Ennyi a sziget termőterülete.
    A szőlő = egyéb termék, ezért célszerű nem répás-almás csatnival érdemes aratni, hanem Trópusi Coladával, és ekkor területegységenként 3 db termést kapsz pluszba, azaz ha nincs semmilyen kerék vagy polcról aktivált bónuszod, akkor 5 db-ot tudsz aratni terület-egységenként.
    upload_2020-3-27_11-1-43.png

    Elülteted a szőlőt, és amikor beérett akkor indítod a gazdakörben a számlálót, majd azonnal tele ülteted ismét, és így meg tudod csinálni.
     
    nagymami2, -vadocka70-, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  4. bjudit01

    bjudit01 Törekvő

    Sziasztok, nem tudom, mit csinálok rosszul, de sehogy se tudom letermelni a cukornádat, a gazdakörihez. Rákattintok a kezdésre, megjelenik az óra is. A területen hiába aratom le többször is, a mutató sem jelzi, hogy mennyit arattam, azaz nem mozdul, a végén nem sikerült a feladatot teljesitenem tábla jelenik meg a gazdakörinél.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  5. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    én néha leesek a netről és amikor újra van kapcsolat, akkor nem mindig tudja, hogy honnan folytassa és frissíteni kell vagy ki-be lépni. Nem jártál így véletlenül?
     
    drunyi és szellorozsa kedveli ezt.
  6. bjudit01

    bjudit01 Törekvő

    De, jártam így is, utána kezdtem előröl. Mindennel próbálkoztam Lassan annyi cukornádam lesz, hogy nem fér be a pajtába:)
     
    drunyi, szellorozsa, Evita-55 és 2 más kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia bjudit01!
    Sajnos túlterhelt a net az otthoni munkavégzések és a tanulások miatt, ezért is okozhat ilyen problémákat játék közben az internet.
    Javasolnék egy géptakarítást, mert sajnos a sok felgyülemlett süti is hátráltathat bennünket a folyamatosságban.

    Írom, ha valakinek még hasznos ez az infó, miszerint a cukornád a gabonákhoz tartozik a kategória besorolás szerint, ezért érdemes a hozzá illő termékeket használni.
    A cukornád aratásakor az alap mennyiséghez +3 db és +1 db termés mennyiség adódik hozzá.

    upload_2020-3-27_11-47-13.png
     
    Samborg, szellorozsa, rozo52 és 4 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Ha már gabona :inlove:

    GABONÁK

    .
    Felhő
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőLezárási időTematikus
    [​IMG]IdőutazásTermésbónusz a bahás területeken a gabonákra+103:00168:00tematikus
     
    szellorozsa, Gio, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Elülteted a cukornádat.
    Ha beért, elindítod a feladatot (gazdakörben kattints a Kezdés gombra).
    Aratsz. Ez most vagy elég volt, és akkor felugró ablakban megkapod a nyereményt, vagy kell még; ekkor visszaülteted, és újra learatod. Arra figyelj, hogy az újabb aratással vagy aratásokkal is maradj benne a 30 percben.
    Érdemes előre számolgatni. Csatnival egy 1x1-es terület 4, egy 1x2-es 5, egy 2x2-es 7 termést ad a feladatba. A komfort 17-et. Ha csatni helyett csokis croissant használsz, akkor még +1 termésed lesz. Az ananászos mangós maszk is érhet +1 termést; aranyrekeszes, tehát a csatni vagy a csokis croissant mellett tudod használni. A KacsaKata szupertrágya pedig normál földeken +3, komforton +6 termést ad.
    Használhatsz a csatni helyett ananászos sütit is, de az csak komforton előnyösebb: +4 termést ad a csatni +2-je helyett. A komforthoz viszont szupertágya kell.

    ezüst: 1000 cukornád. 250 db 1x1-es területen letermelhető egy aratással csak csatnival.
    arany: 2500 cukornád. Egy aratással 1x1-n kell hozzá az ananászos-mangós maszk, és 500 db 1x1-es föld. Csak csatnival két aratás kell a fent leírt módon; ehhez 313 terület kell.
    gyémánt: 3500 cukornád. A teljes Baha területen (valójában 438 kell az 532-ből) két aratással megvan csak csatnival is.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
    vihence, nyuszi63, maszilva és 10 más kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Köszönöm! És mekkora földterületre ültessek?
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Ebben az esetben az 1*1 a nyerő, mert területegységenként számíthatunk a plusz hozamra.
     
  12. Cicamica0928

    Cicamica0928 Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm a valaszt Szellorozsa!
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  13. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia!
    Nekem ezzel csak az a bajom, hogy a paradicsomos gyémántos és akkor a főfarmokon veszítek. Nem szeretem harapdálni az ujjaim :D Kinőttem a gyerekkorból :D
    Ahhoz meg, hogy naponta váltogassam 3-4-5 v akármennyi alkalommal csatnira elég drága a paradicsomi 10 másodpercre.
    Biztos úgy van kitalálva, ha időben aratok 4-gyel is végezzek vele. De a trópusi jó ötlet, az aranyos.
    Csak letermelem pár nap alatt az újakból is amennyinek illik lenni belőle a pajtában. Addig alusznak az állatok meg a fák. Úgy is mindig azok vannak kint. Meg a piros kosár most rongyosra kopik. :D
     
    vihence, szellorozsa és incimami kedveli ezt.
  14. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    Egyetértek minden mondatoddal. Persze, hogy jó lenne a +3, de csatniból nem egyet teszünk ki, én pl. 10-et szoktam egyszerre, mert nagy meglepetés, ha nem figyelek rá, aztán eltűnik és csak 2db növényt ad. Vagy lessem, hányóra van még hátra? Van elég nézni, odafigyelni való ma már. A trópusi virágkoszorú nagyszerű, kár, hogy nem lehet kapni a piacon. Talán elég lesz a készletem erre az eventre.
     
    szellorozsa és libuskafarm kedveli ezt.
  15. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Én beraktam a paradicsomi koszorút és a trópusi virágkoszorút és a főfarmon is virágot termelek. Sok gazdakörim nincs még befejezve, legalább haladhatnak valamennyit. :)
     
    GA-BI-O-Farm, Fuhur, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  16. borbiroeva

    borbiroeva Utánpótlás-írogató

    Helló mindenknek!
    Tudna ekem segíteni valaki,hogy kövér labdát hol tudok szerezni,nem találom a legforróbb hely a városban gazdaköri feladatot leíását.
    Köszönöm ha válaszol vki.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Farmon is eleg gazdag valasztek van viragokbol, hogy boven lehessen valasztani, akar gazdakorbe, akar kicsit piacra termelni. Szerencsere a teliholdas mar bezart, tegnap amiatt meg tenyleg nem lehetett kenyelmesen valtani a paradicsomosra, de ma mar sima ugy. 2 nap alatt le lehet termelni a szukseges flamingo virag mennyiseget, addig szerintem nem annyira nagy dolog a farmon is valami viragot termelni, meg ha eppen valami mas terveid voltak akkor sem.;)
     
    GA-BI-O-Farm, Fuhur, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  18. boszi52

    boszi52 Rutinos

     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Óh, jajj!!! Nincs meg Panda tojás - Szentély 4. lépcső azt mondja megszereztem, sajnos nem találom sehol kitéve. Csináljam egyáltalán ezt az eventet????
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  20. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Amennyiben a szentély azt mondja ki van váltva, akkor ez biztosan így is van, szerencsére ezt elajándékozni sem tudod cserenapon, így meg kell lennie.
    Még egy pozitívum, hogy felhőre sem kirakható.
    Az, hogy csináld-e az eventet, arról ne mi döntsünk, meg egyik játékos társad se, ezt magadnak kell eldönteni.

    Jó keresgélést.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.