Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. nap42

    nap42 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok.
    Nincs ugráló zergém . Szeretném előcsalogatni, hogy lehet.
    A választ előre is köszönöm.
     
  2. biro19

    biro19 Fórum-zöldfülű

    Helló!biro19 vagyok az ID:38312636-számról.Az lenne a problémám,hogy a mostani eventben megtermelem a papagájfészket,de nem tudom odaadni a papagájoknak.Utánanéznél,hogy mi lehet a probléma?
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az eventablak jobb oldalán tegyél pipát a négyzetbe:
    [​IMG]
    Fontos: a zergék csak a főfarmon ugrálnak.
    Szia!
    Egy papagájnak 50 db papagájfészek kell. Van annyid?
     
    -ágianyu33-, HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  4. nap42

    nap42 Fórum-zöldfülű

    Nagyon köszönöm, megjöttek a zergék.
     
    -BombadilToma- és Kuzdern kedveli ezt.
  5. árnyalatok22

    árnyalatok22 Járnitanuló

    Van egy kis gondom a piaccal.
    Most adtam el 10db tápot (egy csomagban) és az ajánlatom a második oldalra került, de az ami igazán zavar az az, hogy nem mutassa azon az oldalon a többi ajánlatot pedig meg van vagy 3 oldalnyi felajánlás
     
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Én kipróbáltam saját farmon.
    Nekem működik a piac.
    Próbáld másik böngészőből megnézni. Lehet, egy alapos géptakarítás nem ártana.
     
    árnyalatok22 kedveli ezt.
  7. guruzoli

    guruzoli Aktív író

    !
    Szia!

    Bocsánat, de nem a játék őskoráról volt itt szó. Én abból indultam ki, mikor én kezdtem a játékot. Akkor hetente egy event volt, amit lehetett teljesíteni. Különben az eredeti kérdésemre azóta sem érkezett válasz. Erről ennyit. Lehet itt mellé beszélni, miért nem a fő kérdésre adtok választ????????????? Miért kell hetente 4 eventet futtatni?????
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.20
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Hát akkor eredeti kérdésedre válaszul tegyünk tisztába egy-két dolgot!
    Először is, nem MI készítjük a játékot!
    Mi a moderátorok szabadidőnkben segítünk nektek.
    Megírjuk a Központ útmutatásai alapján az eventismertetőket, megválaszoljuk a kérdéseiteket, felügyeljük a Fórum rendjét és továbbítjuk a játékosok észrevételeit, ötleteit a Központ felé.
    De nem készítünk játékot, nem hirdetünk meg akciókat, sőt nem is programozunk.
    Ennélfogva nem is ígérhettünk nektek semmit!
    Valóban készítettünk egy felmérést korábban, de csak azért, hogy alá tudjuk támasztani a Központnak, hogy sokalljátok az eventek számát.
    Ez egy stratégiai játék.
    (Ha kevés a csp-d? Piacolj. Kevés a szupertáp? Keverj a Malomban. Kevés a felröppenő? Nemesíts ki növényeket. És folytathatnám a sort.)
    Rengeteg lehetőséggel, fejlődési iránnyal, feladattal.
    Ezek közül az(oka)t kell kiválasztani, amelyeket időd és egyéb lehetőségeid megengednek. És így nem lesz megterhelő.
    Senki se kötelez arra, hogy mindennek megfelelj, mindent teljesíts!
    Széles választék, rengeteg áru van a boltok polcain is, mégsem vásárolsz meg mindent!
    Mindez csak ajánlat. Ott is, nálunk is.
    Ahhoz pedig, hogy véghez vidd azt a játékban, amit szeretnél, eventcsevegők, fejlődési taktika topik és sok-sok segítőkész gazda áll rendelkezésedre!
    Nem szükséges az alacsonyabb szintűek védelmére kelned, majd ők írnak maguktól, ha jónak látják. Te írj a saját játékod alapján!
    A Panaszkönyvből továbbítjuk a panaszokat, észrevételeket. Ott nem csevegünk! Nem a mindent kommentálás a cél. Aki oda ír, az panaszkodik...
    A Segítségkérő topikokban kérdésekre válaszolunk. Ott sincs csevegés, parttalan beszélgetés sem!

    Hogy kérdésedre is válaszoljak, nem tudjuk megmondani, miért ennyi feladatot alkotnak meg számunkra a készítők!
    Nem tartoznak felénk magyarázattal.
    De én például észre veszem a jószándékukat is, mellyel ebben a nehéz helyzetben igyekeznek szórakoztatni minket.
    Kérlek, tedd Te is ezt!
     
    Matold, -ágianyu33-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A "Prémium gazda" meghosszabbításával kapcsolatosan lenne egy kérdésem. 2020.04.17.-én Csocsoovb-től kaptam választ, de azóta annyiban változott a helyzetem, hogy vásároltam FarmAranyat 2020.04.24.-én, ahol az új kártyám adatait elmentettem. A kérdésem a következő : A prémium gazda tagságom a kártya elmentett adatai alapján automatikusan meghosszabbodik, vagy a tagság vásárlását nekem kell kezdeményezni?
     
  10. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mivel a prémhez egy másik kártya adat lett elmentve annak idején, 99 százalék, hogy a rendszer ezzel magától nem fog tudni mit kezdeni és neked kell majd kezdeményezned a vásárlást.
     
    franyo121 kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Köszönöm a válaszod! Mivel a prémium tagságom holnap jár le, így a mai napon kezdeményezem az új tagság vásárlását.
     
  12. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Nyugodtan megvárhatod a prém végét, utána is ráérsz a vásárlással. (Nem fogsz veszíteni semmit vele.)
     
    franyo121 kedveli ezt.
  13. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Egy meglepetés ért! Beírtam az adatokat és a magyar zászló ellenére a fizetendő összeg 3,91 Euro. Ez miért lehetséges? Természetese megszakítottam a tranzakciót!
     
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Mennyit szoktál érte fizetni havonta?
     
  15. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Eddig automatikusan 1390 forintot vontak le a számlámról. Már többször olvastam a segítség kérő topikban, hogy egyszer külföldről vásárolt az illető és megváltozott a fizetőeszköz neme. Én folyamatosan Magyarországról vásárolok és ezért ért meglepetésként hogy a forint helyett eurora váltott a fizető eszközöm.
     
  16. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Ez az összeg ugyan az, csak euróban megadva. Nyugodtan folytathatod a vásárlást.
    Ha a bankolási felületed átváltott volna, nagyjából dupla ennyi lenne a fizetendő összeg.
     
    franyo121 kedveli ezt.
  17. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Köszönöm szépen a megnyugtató válaszod! És elnézést kérek, hogy ennyire "szőrszál hasogató" vagyok!
     
  18. -Attila62-

    -Attila62- Utánpótlás-írogató

    Bocsi, de azt sem tudom jó helyre írok-e!? Sehol NEM találom hogyan lehet RÉGI felhősorokat venni!:( Segítséget kérek!!!
     
  19. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  20. -Attila62-

    -Attila62- Utánpótlás-írogató

    Hát még időben beleférek! Amit itt megadtál nekem "retró-felhősor-csomagok-...."hiába kattintok a kosárra, vagy megnyitom a tájékoztatót, úgy sem enged megvenni sem FA-aranyért, se HUF-ért! Mit csinálok rosszul!?xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.