Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Tüsike56

    Tüsike56 Fórum mestere

    köszi szépen,
     
    BackOffice, -ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  2. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Sziasztok,

    Jól gondolom, hogy 2021/01/11 00:00-tól nem lesz elérhető a Flash sehogy? Nem találtam semmi hiv. infót, csak jan1. dátumról, ami elmúlt...
     
  3. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    1 nap 3 óra és 40 perc múlva megszűnik. Számolja vissza az időt.Bent van a hírek felületén is. :)
     
    mitnemertesz és Kuzdern kedveli ezt.
  4. gulya69

    gulya69 Fórumlakó

    Sziaszok!
    A játék belépésekor letölthető Unity kliens android felületre is letölthető, vagy letölthető lesz?
    Jóformán csak telefonról farmozom (Puffin Browser), de ugye annak lőttek holnaptól.
    Milyen lehetőségeim lesznek android telefonról játszani?
    Próbáltam flash nélkül belépni, android Firefox-on, vagy Chrome-n de 10 perc alatt se töltött be.
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Itt olvasgass. :)
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-mobileszközön.20416/page-6#post-1163399
     
    Kuzdern és gulya69 kedveli ezt.
  6. gulya69

    gulya69 Fórumlakó

    Kuzdern kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Itt írnak mobilos használatokról.
     
    gulya69 kedveli ezt.
  8. 435345

    435345 Járnitanuló

    Szép estét......azaz éjszakát!
    ID: 56546253
    A gazdaköri feladatok küzül eltünt a Hóegér feladatom.
    Nincs az órán sem, és a szédült szántón a kapuja sem látható.
    Segítséget kérek.
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Hóegér 1-6. event teljesítése során az 5. küldetésben szerepel a teve mint beszállítandó állat.

    Emiatt a feladatrész miatt, mely szerint a bahamához kötött az állat megléte, nem mindenkinél jelenik a küldetés.

    El kell érni a Játékosnak a bahama szigetet. Ha az még nincs kiváltva a Bölcs tölgynél, a teljesítés nem lehetséges.
    Annak ellenére is, hogy a teve leszállítása, beadása nélkül is megoldható maga a küldetés azoknak a gazdáknak, akik rendelkeznek a szigetre jutás jogával.

    A Te esetedben ez a feltétel még nem teljesült.

    Haladj a magad ütemében, termelj, játssz tovább! Idővel több lehetőséged lesz az eventek megvalósításában.
     
    Kuzdern, 435345 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. 435345

    435345 Járnitanuló

    Köszönöm a választ, kitartok, és igyekszem jó ütemben haladni, hogy legközelebb sikeresebb legyek.
     
    Havasi_Gyopár, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. gulya69

    gulya69 Fórumlakó

    Köszönöm Ninett79, letöltöttem a telefonomra az Edge böngészőt, és azzal tökéletesen működik a Flash-hez hasonló sebességgel!
    Egyedül a teljes képernyős mód hiányzik (mint a Puffin Browserben a Flash-Theater), de megszokható.
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Örülök,hogy sikerült. :)
     
    gulya69 kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Utána tudnátok nézni, hogy a legutóbbi cserenapon a léghajón cseréltem-e valamit Páncél Pannira? Eggyel több van, és akárhogy erőltetem az agyamat, egyszerűen nem emlékszem... Bocsánat, hogy még én is szaporítom a gondjaitokat, de biztos akarok benne lenni, hogy nem "illetéktelen behatoló"...
    -BombadilToma- ID: 18451170
     
    -ágianyu33- és bocsika115 kedveli ezt.
  14. -Metim2-

    -Metim2- Utánpótlás-írogató

    Imádom ezt a KÉSZ, REMEK új rendszert! Csak éppen nem tudom a ládáimat megnyitni benne! Az első kettő még megnyílt - nagyon lassan!!! -, aztán a következőnél megkérdezte mennyit akarok (felajánlva egy egységet), rákattintok a "használom" feliratra, és nem történik semmi.
    Mi a teendő, hogy ebben a remek újításban is hozzájussak a ládáim TARTALMÁHOZ?

    Más!
    Több farmom is van. Az első bejelentkezés ok. Aztán a második az első alá került, a harmadik meg elé. Van valami logika a sorrendben? Tudom én sorba állítani őket?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.1.21
  15. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Sziasztok! Én kis rendesen Unity-vel kezdtem már a mai napot, de a Bahámnál már nem működött rendesen, gondoltam egyet, nézzük a flasht,és még van. Érdekes lesz nélküle:D Főleg az eventeknél!
     
  16. irkuvasz

    irkuvasz Törekvő

    Szia. Nálam sem megy rendesen az unity, de reméljük hamar helyre hozzák, addig kitartunk. Ma 23 óra 59 percig megy még a flash a mai napot még kihasználhatjuk idegeskedés nélkül, aztán meglátjuk hogyan tovább.
     
    tutitanya kedveli ezt.
  17. tutitanya

    tutitanya Fórumlakó

    Köszi a választ.:D
     
    irkuvasz kedveli ezt.
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnos ez a rendszer egyelőre lomhább a Flash-hez viszonyítva. Sok türelem kell hozzá.
    Azt megtapasztaltuk, hogy ennél nem lehet nyitva temérdek más ablak, lehet, hogy neked is segítene, vagy a ki-belépés.
    A sorrend hektikus, nincs rá magyarázat egyelőre.
     
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia kedves Toma!
    Először is elnézést kérünk, amiért így megvárakoztattunk.
    Kollégám utánanézett a kért dekorációnak.
    Egy db Páncél Pannit ajándékba kaptál.
    Más mozgás Panni ügyben nem volt sem a manuális ajándékozásnál, sem a léghajón.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen!
    Már kétszer végignéztem a listát, de nem láttam. Most újra végigmentem rajta, és meg is van. Elnézést, hogy feleslegesen fárasztottalak Benneteket.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.