Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Iszapfürdőzés II dekrod az "Orion" felhősorodon díszeleg azért nem találod.
    Innen kell majd levenned és feltenned a megfelelő helyre...
    Levenni majd 2022-10-25-én 22:23:25-kor tudod.
     
  2. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia ismét!

    Óriáspolip-doboz dekort a kísértetjárta kúriádban találsz kihelyezve. Lent, a bal sarok környékén.
    Rémgomba-kunyhó dekort ugyancsak a kísértetjárta kúriádban találsz kihelyezve. A jobb felső sarokban.
    Virágcsokor dekorral nem rendelkezel.
     
  3. ideals2011

    ideals2011 Haladó

    Köszönöm szépen, aranyos vagy! :D
    Más. Most megdöbbenve tapasztalom, hogy a keréken a szabad pörgetés szigorúan csak 99 - rengeteg pörgetés elvész a ládák miatt, ha nem enged csak 99-et. Ez valamikor lehetett több is - ezek szerint csak néha. Jó volna, ha az aranyos játékmester, vagy programozó átírná végre végtelenre a darabszámot, mert ugye a ládákból jön a pörgetés rendesen, és az mind-mind elvész. :oops:
     
  4. fluorfiligran70

    fluorfiligran70 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok
    Halloween naptár.
    Az ismertető szerint:
    Az első ajándékszakaszban, egy nap ajándéka utólag 5 farmaranyért váltható ki.
    A második ajándékszakaszban, egy nap ajándéka utólag 8 farmaranyért váltható ki.
    A harmadik ajándékszakaszban, egy nap ajándéka utólag 10 farmaranyért váltható ki.

    Megértettem.
    Azonban 10 FA-t kér. Pont 8 FA-m van.
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2022/10/25/b704b4a5f0d36f72622b3f61ba4999f4.png
    Viszont ha ma nem váltom ki, akkor a sor végit sem fogom tudni utána, gondolom.
    Mi a megoldás?
    ID27804615
    Köszönöm
     

    Csatolt fájlok:

  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Változó az utólagos ajándék átvételének a farmarany értéke a Halloween naptárban.

    Érdemes figyelni a napi átvételre, mert kényelmetlenség származhat ha elmarad egy ajándék utólagos kiváltása.
    Ha kimarad, nem vesszük át farmaranyért sem az ajándékot, akkor bukjuk a sorcégi lakattal zárt meglepetést, de még a fő-fő ajándékot is. Az egy felhő lesz, ahogyan várható is.

    Nézz utána kérlek, van-e olyan gazdaköri feladat, melyből tudsz farmaranyat gyűjteni.
    Vannak olyan dekor tárgyak is, amik adhatnak farmaranyat időszakosan, rövid ideig.

    Van időd még összegyűjteni a különleges értéket képviselő fizetési eszközt. Ne add fel, azt javaslom!
     
  6. fluorfiligran70

    fluorfiligran70 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a választ. Az ismertetőből vágtam be, hogy a második szakaszban 8 FA-ért váltható ki. Mást nem találtam (ha vak vagyok, akkor elnézést kérek).
    Elnéztem, nem vettem ki, értem, nincs is ezzel gond, beáldoznám a FA-t ha lenne. De ha ma nem váltom ki, akkor gondolom ugrik a sorvégi is, vagy később ahhoz is kell(ene) további FA, és a legvégére is. Jól gondolom?

    Update: egyébként csináltam FA-t gazdaköriből és kiszedtem, de akkor is bánt picit.
     

    Csatolt fájlok:

  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia ismét!

    A sorvégi lakattal jelzett ajándékhoz nem kell külön FA fizetése.

    A lakattal jelzett ajándék bármely napon nyitható az adott hét s a nyitogatási időszak hátralévő időtartamára.

    Saját tapasztalatom volt:( :
    Az első héten lemaradt a 6. napi party pörgetés ajándék átvétele. Írd és mondd, 20 arany volt az ára, miért megkaptam a pörgetési jegyet.

    Azóta tudom, hogy a lakattal jelzett ajándékot megelőző jutalom vaskos aranykészletet kíván. Mindegyik sornál ez van, ez lesz emelkedő összeggel!

    Update: Kiegészítette admin kollégám az ismertetőt. Elnézést kérünk a hiányos infóért.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.10.22
    fluorfiligran70 kedveli ezt.
  8. fluorfiligran70

    fluorfiligran70 Fórum-zöldfülű

    Aztaaa! Akkor én tényleg nem is szólhatok semmit :wuerg: (de azért az az ismertető nnnaa :cry:)
     
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én készítettem az ismertetőt el hibásan, nem voltam kellő figyelemmel.
    Elnézésedet kell kérnem, amiért megtévesztő, hibás adat állt rendelkezésedre az ismertetőben.
    A jelzésed alapján pótoltam a hiányosságokat és kijavítottam a hibás tételeket!

    Őszintén sajnálom, hogy így alakult! Még egyszer: bocsánatot kérek!

    Enike**
     
  10. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    ID: 13769964
    Most váltottam ki a Zombijuhot az teliholdas naptárból, de nem találom.
    Kellemes délutánt, jó munkát, Farmerek!
     
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ma 2022-10-26-án 13:31:51-kor megkaptad a 20 db zombijuhot.
     
    ideals2011 és akitakutya kedveli ezt.
  12. akitakutya

    akitakutya Törekvő

    Köszönöm! A Zombijuh ólat kerestem. Megvan!
     
    ideals2011 kedveli ezt.
  13. MezőTour

    MezőTour Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Én Jack boltjában vettem meg egymás után 4 zombibirkanyírót mert nem találtam a műhelyeim között!
    Most sem látom, de a terményt elvette értük!
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Válaszoltam egy másik help részlegben az ugyanilyen jelzésedre!

    ITT

    Legközelebb elég lesz egy helyen jelezned. Kérlek, segítsd ezzel is a munkánkat.
     
  15. MezőTour

    MezőTour Utánpótlás-írogató

    Nagyon szépen köszönöm!
     
  16. tabandi

    tabandi Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen!
     
  17. cicus95

    cicus95 Utánpótlás-írogató

    az ID10310439 95cicuska ma nem kaptameg a 20 zombijuhot. miért.
     
  18. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján átvetted a mai napi ajándékodat, egészen pontosan 2022-10-26 00:42:07-kor.

    De magad is ellenőrizheted, hogy megkaptad a 20 db zombijuhot:

    95cicuska.png
     
  19. cicus95

    cicus95 Utánpótlás-írogató

    EZ mind igaz,hogy rákatitottam de nem néztem meg csak akkor ,amikor az evet elkezdődött 14-00-kor és nem találtam.
    Más problémámis akadt a Halloweeni szőrnyvadászaton kezdéskornem a plusztra katitottam hanem 2-re igy most nem tudom csinálni mit csináljak.
     
  20. kiscicuka

    kiscicuka Aktív író

    Szia:)
    Érdeklődni szeretnék, hogy a zombirkanyíró állomásra nem hat a teliholdas +2 betakarításnövelő? Most aktíváltam, arattam és csak 1 db. fénylő gyapjút ad.
    kiscicuka ID:15810327
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.