Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Arborista jelvény - 2. szint előállításához szükség van arborista jelvény 1.-re.
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  2. hollosneilles1

    hollosneilles1 Utánpótlás-írogató

    Üdv! Nem tudom mit csinálok rosszul, de nem tudom kivágni a letermett barackfákat
     
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    Idáig értem,de nem látom az 1-t.Már máskor is csináltam 2-st,de az 1-st nem vette le. Úgy értelmeztem,hogy a 2 -hez amerikai bükk makkja szükséges.
     
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kérlek, tanulmányozd át az alábbi táblázatot.

    NévFeloldáshoz szükséges alpesi szintSzükséges bölcsesség jelvénySzükséges termés fajta és értéke
    Arborista jelvény - 1. szint2-11000x csonthéjas gyümölcsök/fenyők
    Arborista jelvény - 2. szint91x Arborista jelvény - 1. szint12500x diófélék/magházasok
    Arborista jelvény - 3. szint152x Arborista jelvény - 2. szint2000x fenyők/diófélék
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  5. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrizd a raktában, a fatuskók tárolási kapacitását.
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  6. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    Kérem nézzétek meg a főfarmon vagy egy páncélpanni, amit nem tudok se megmozdítani, se törölni.

    ID 23710244 Gabi051955 Köszönöm
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Azt kéred, töröljem ki a Páncél Pannit arról a területről?

    Vagy?
     
  8. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    Igen szeretném.
     
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kis türelmedet kérjük, jelenleg nincs fent olyan kolléga, aki intézkedhetne.
     
    Gabi051955 kedveli ezt.
  10. olahkatus1

    olahkatus1 Utánpótlás-írogató

    Üdv.Sziasztok, a Bahamán elértem a 800-as szintet,valaki tudja mi következik?,mert nem számol utána.Nem találtam erre vonatkozóan részleteket.Köszi,ha válaszoltok.
     
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    A Bahamán jelenleg ez a max. szint. A 800. Raktározza TTP-ket, s ha lesz új szint, akkor majd ugrasz,akár több szintet is. :)
     
    olahkatus1 és stb_farmer kedveli ezt.
  12. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Sziasztok! A farmárudában kiváltottam a szezon felhősort. Sajnos egy kirakót nem találok, melynek a neve "fagyos szuvenír". Kérem szépen a segítségeteket ID számom:15360059. Köszönöm szépen. :)
     
  13. -Gratis2011-

    -Gratis2011- Fórum-zöldfülű

    Minden kilépéskor ez a szöveg jelenik meg. Másnál is van ilyen? Én nem vagyok fejlesztő. Mit lehet tenni? : "Elfogyott a memória. Ha Ön ennek a tartalomnak a fejlesztője, próbáljon meg több memóriát lefoglalni a WebGL-építéshez a WebGL-lejátszó beállításaiban.(Out of memory. If you are the developer of this content, try allocating more memory to your WebGL build in the WebGL player settings.")
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Töröltem a Pannit a felső területrészről.

    A beállítások menüt kell ilyenkor megváltoztatni, ha az egér kurzora "akadályozza" a törlést.

    Most átalakítottam a farmodon, így a pásztázást követi a kurzor, amikor megnézed az egyes dolgaidat a területeken.
    A keretezett két kapcsoló beállítása összefügg egymással.
    A bal oldali kapcsolót be állásba tettem. Ha nem megfelelő számodra, kapcsold vissza nyugodtan.
    Indoklásnak, segítségnek írtam, hoztam a képeket, amik nálad készültek.

    kép a Pannihoz.png

    A "beállítások" két helyzete most így látszik:

    gabi051955.png
     
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A saját gép memóriahasználatára utal ez az információ.

    Kérlek, kérj segítséget informatikus ismerősödtől, vagy szakembertől.
    Feltétlenül adj infót arról, hogy a Farmerama játékhoz milyen technikai feltételeknek kellene eleget tennie a gépnek.

    Nem írtad, hogy a kliens-t próbáltad-e használni a játékhoz.
    Azt is érdemes kipróbálni ... de! Ezt az alkalmazást csak egyetlen egyszer kell letölteni, erre szükséges figyelni.
    Ha meg kell újítani esetleg az alkalmazást, a régi elemeket mindenhonnan el kell távolítani a gépről. (letöltési mappa, alkalmazások, még a lomtárból is törlendő egy újbóli telepítés előtt)
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A "Fagyos szuvenír" dekor egy másik felhősoron található érésben.

    A felhősor neve: Aranydoboz felhősor.
     
    valibori69 kedveli ezt.
  17. valibori69

    valibori69 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen. :)
     
  18. Gabi051955

    Gabi051955 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm mamarygen az információt.
     
  19. zoldliget

    zoldliget Törekvő

    Ha most több jelvényt szerzek a hétvégi küldetésben, viszem-e tovább a 2.-3. küldetéshez vagy nem?
     
  20. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem!

    • Az előzetes információk alapján a gazdaköri feladatok során fel nem használt jelvények és szív alakú kulcsok minden egyes gazdaköri feladatsor vége után visszaváltásra kerülnek!!!
     
    Sali~*.*.* és zoldliget kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.