Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ne Aqvamarin felhősort keress!
    A megvásárolt csomag ezt a két felhősort tartalmazza, ezek biztosan ott is vannak a paszulyodon:
    [​IMG]
     
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A keresett Samhain felhősort megtalálta kollégám neked, már fel is pakoltad, 159 óra és 47 perc múlva fogod tudni aratni.


    upload_2023-9-27_14-23-4.png
     
  3. klada23

    klada23 Fórum-zöldfülű

    Ma délután 14.00 után pár percel kidobott a játék, és az a felirat fogadott, hogy ki vagyok tiltva a játékból...
    A fiókomat 168 órára letiltották! Szeretném megtudni miért? Mi történt? Illetve panasszal szeretnék ez ellen élni! És kérni az azonnali feloldást...
    Az ügyfélszolgálatot elérni sajnos a tiltás miatt nem tudom, ezért első körben itt kérnék segítséget...illetve tájékoztatást...

    A farm, amiről szó lenne az a...: klada0430
    id...: 14121963
     
  4. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Szia!

    Velem ugyanez történt.
    A panaszkönyvbe írtam és ott kértem segítséget.
     
  5. klada23

    klada23 Fórum-zöldfülű

    Remélem valami hatalmas félreértés van a tiltás mögött és hamar kapunk választ...segítséget...
     
  6. afranya1945

    afranya1945 Fórummogul

    Sajnos én is csak a Samhain felhőt kaptam meg a Polipkincsét nem, pedig beírtam a keresöbe
     
  7. GreekYogurt

    GreekYogurt Törekvő

    Én is nagyon remélem mert semmit rosszat nem tettem.
    Épp Renzonál játszottam és hirtelen kidobott a játék.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. -szelesdomb-

    -szelesdomb- Utánpótlás-írogató

    Igen. Időközben megtaláltam. Nagyon szépen köszönöm.
     
    smoldering kedveli ezt.
  9. klada23

    klada23 Fórum-zöldfülű

    Mint én...pár kört játszottam Renzonál és jött a kidobás és a tiltás...érthetetlen az egész...
     
    rjolka kedveli ezt.
  10. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon szívesen, máskor is!
     
  11. Cherrug

    Cherrug Fórum-zöldfülű

    Én is így jártam.
     
    rjolka kedveli ezt.
  12. klada23

    klada23 Fórum-zöldfülű

    Ha ennyien így jártunk, akkor talán nem egyedi probléma és hamar visszakapjuk a fiokunkat...és hamar lesz valami érthető magyarázat ill. válasz...
     
    rjolka és GreekYogurt kedveli ezt.
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Lehet egybe írtad a keresőbe, ezért nem találtad meg.
    Kollégám megkereste neked, ott van a Felhők között, de figyelni kell, hogy helyesen írd!
    upload_2023-9-27_15-9-34.png
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. bjudit01

    bjudit01 Törekvő

    Ismét nem lehet játszani.
     
    rjolka kedveli ezt.
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szai!
    A Központban tudnak a hibáról, a tiltások várhatóan rövidesen fel lesznek oldva. Addig türelmedet kérjük!
    Köszönjük!
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szai!
    A Központban tudnak a hibáról, a tiltások várhatóan rövidesen fel lesznek oldva. Addig türelmedet kérjük!
    Köszönjük!
     
    *e_mese* kedveli ezt.
  17. valika5050

    valika5050 Utánpótlás-írogató

    Nem enged be a farm.Error azt írja ki.
     
    -Tündi72- kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Kedves Játékosok!

    Sajnos a játékba való belépés 2023.09.27-én délutántól ismét akadályokba ütközik, mint azt bizonyára Ti is tapasztaljátok!


    A probléma megoldásán már dolgozik a központi csapat,
    szíves türelmet és megértést kérünk!


    Köszönettel:

    a Farmerama csapata​
     
  19. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Nem vagyok informatikus - és egyre több bennem a kétség, hogy a játék mögött állók azok-e -, de a véleményem az, hogy komoly üzemeltetői problémák állhatnak a háttérben. A korábban terheléses támadásnak aposztrofált problémát is simán lehet, hogy mi, játékosok okoztuk. Okoztuk azzal, hogy be szerettünk volna lépni a játékba. Miért gondolom ezt? A hibák a legtöbb esetben event kezdetére esnek, akkorra, amikor mindegyikünk egyidőben bejelentkezne. Így az is lehet, hogy a szerverek, vagy a hálózat illetve hálózati eszközök, egyéb ide kapcsolódó infrastrukturális elemek méretezése nem megfelelő. Tűnhetne ez annyira basic problémának, hogy "ó ezt már rég észrevették volna", de ránézésre mégis ez tűnik számomra valószínűnek. És csak ennek a problémakörnek a megoldása is sok-sok pénzt emészt fel.
    Lehetnek persze annyira furmányos, rosszakaró hackerek, hogy nyomon követik a játékmenetet és időzített, célzott támadásokat indítanak a megfelelő pillanatokban.
    Miután nem vagyok informatikus - és ez az egy biztos a fentiekből -, mindez lehet csak okoskodás a részemről.
     
    zigus, Barika45, Marika312 és 5 más kedveli ezt.
  20. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Sziasztok. Nagy bajban vagyok. Elültettem az event növényt a teliholdason. Sajnos géppel szerettem volna kivenni az ólakat és a földet sikerült az elültett event növénnyel együtt. :oops::oops: Prémium tag vagyok és a kapott plusz magom is odalett. 5 óra múlva lesz 5 db amit eltudok ültetni? Most nagyon haragszom saját magamra. Így még soha nem jártam. >:(:cry:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.