Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU



    Szia.

    Ha megpróbálkoznál a kép feltöltésével, íme:

    Rakd ki a dekorjaidat a farmodra, majd készíts róluk egy képernyőfotót.

    A billentyűzeted jobb felső részén találhatod a PrintScreen billentyűt. Ennek segítségével a monitoron megjelenő adatokat tudod elmenteni.

    [​IMG]

    Amint a képernyőmentést elvégezted, képet kell készítened belőle egy képszerkesztő program segítségével az alábbi módon:

    Megnyitod a Paint képszerkesztő programot.
    Azon belül a Szerkesztés, majd a Beillesztés opciót választod.

    [​IMG]

    Ezzel beillesztetted a képernyőmentés-képet, akár formázhatod is.
    Ha ismered a Képmetsző programot, akkor ezt a lépést kihagyhatod, a kimetszett képet el tudod menteni a gépedre.
    (A megengedett képméret 500x300 pixel.)

    A képet úgy mentsd el, hogy következő lépésnél könnyen megtaláld.

    A képernyőmentés-kép feltöltése képmegosztó oldalra az alábbi helyekre történhet (csak néhány példa):

    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/
    https://imgur.com/
    https://kepkuldes.com/

    Példa a Képküldes.com-nál történő feltöltéshez:

    [​IMG]
    • Válaszd a Feltöltés megkezdése kapcsolót, majd a Tallózás gombot, és keresd meg a gépeden a képet, amit előzőleg elmentettél, majd kattints a képfeltöltés indítása gombra.
    A feltöltés után lejjebb tekersz kicsit az egérrel a Beillesztő kódok kifejezés megjelenéséig,
    - és a 2. sorban levő Kép URL sorra ráállsz, a sor jobb szélén megjelenik a Copy felirat, arra katt,
    - ezt az URL-t beírod abba a felugró ablakba, amit a hozzászólás menüsorán, vagyis a szerkesztőlécen látható "kép" ikonjára kattintva megkapsz: [​IMG]
    Aztán enter, és ott van a hsz-edben a kép.

    A kepkuldes.com példáját írtam ugyan le, de általában a 2. szokott lenni a kép feltölthető linkje máshol is.
    (Direkt linkek között, keresd a KÉP URL címszót.)
     
  2. kincsembogaram67

    kincsembogaram67 Fórum mestere

    Hálás szívvel köszönöm! Hatalmas segítséget nyújtottál. További szép estét kívánok. :)

    Hálás szívvel köszönöm! Mit küldhetek cserébe Neked? :inlove:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.10.23
    -ágianyu33- és Othep kedveli ezt.
  3. katica063

    katica063 Haladó

    Böngészővel játszom, internet rendben.Egyik területről a másikra lépésnél tapasztalható a lefagyás.
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Javaslok egy böngészőváltást, illetve pihentesd a routert egy rövid ideig.
    Először a gépet majd a routert kapcsold ki, azután néhány perc múlva először a routert, aztán a gépedet kapcsold vissza.
     
  5. Dudupapa1964

    Dudupapa1964 Fórum-zöldfülű

    Nagyon mérges vagyok!!!!! beléptem és megjelent a tenyészet 22 óra,betettem szinte az összes szuper trágyát!!! Most pedig eltünt az event és csak 1 tenyészetet ad!!!!!
     
  6. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Kedves Moderátor!
    Szeretnék segítséget kérni. Nem találom a „Madárijesztő kapitány” dekort.
    A Party pörgetés felhősör 2-re szerettem volna visszatenni (amikor az ilyen típusú felhősört nem akarom használni, lebontom az első dekort, és akkor teszem vissza, amikor pl. zöldséget termelek) de sehol nem találom.
    Elvileg azt a néhány dekort, amit lebontok, nem szoktam kitenni sehova, de most valószínűleg ez történt. Végignéztem az összes lehetséges helyet, de sehol nem lelem.
    Előre is köszönöm, és elnézést kérek.
    Gazda: DGabriella ID: 2543978
     
  7. ari777

    ari777 Utánpótlás-írogató

    Segitséget szeretnék kérni!Reggel bekevertem a malomba 12 db. Ékköves ankh-t. A malomba meg is van de nem tudom beváltani mert sehol máshol nincs! Hol találhatom meg mert eddig nem volt probléma de most "eltünt"!!Segitségeteket előre is köszönöm: ari777 ID 8011494
     
  8. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Az általad keresett dekort felraktad a Halloweeni szörnyvadászat felhősorra.
     
    DGabriella kedveli ezt.
  9. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Nem célszerű leírni ugyanazt a problémát többször több helyre.
    Mindenkivel foglalkozunk és mindenkinek segítünk amikor csak időnk engedi.
    2023-10-10 06:52:51 5 db-t kevertél.
    2023-10-10 06:57:01 1 db-t kevertél.
    2023-10-10 07:34:06 3 db-t kevertél.
    Majd kicsit később még kevertél 1-1 db malomterméket.
    Ma nem játszottál egyetlen egy minijátékot sem.
     
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Milyen tenyészet jelent meg? Tenyészteni bármikor lehet szupertáppal és nem szupertrágyával.
    Milyen event tűnt el?
    Nem igazán értem a problémádat.
    Kicsit érthetőbben is megpróbálnád leírni?
    Köszönöm!
     
  11. DGabriella

    DGabriella Fórumprofi

    Nagyon szépen köszönöm. A felhősorokat is végignéztem többször is mégsem találtam.
     
  12. katica063

    katica063 Haladó

    Köszi! Kipróbálom.
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Meg tudjátok mondani, hogy ez mi és miért jelent meg a cifra kankalin aratása közben a kliensben? [​IMG] /Egy ki- és belépés után eltűnt már nem volt látható, de izgat, hogy mi lehetett ez?/
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Nálam rendszeresen ír ilyen számokat. Igaz, én csak firefoxot használok.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Elfogyott a mag, és nulla helyett egy ilyen furaság jelent meg.
    (A számítógépben a véges számú "rekesz", amibe a számokat teszi, okoz ilyen galibákat. Pl. régen jellemző volt a számológépekre, hogy ha a 13-at elosztottam 7-tel, majd az eredményt megszoroztam 7-tel, nem 13-at kaptam vissza, hanem 13,00000002-t. Az autó kilométer számlálója is ilyen véges rekeszből áll. Ott igaz az a művelet, hogy 0-1=999999, vagyis a -1 helyett 999999 jelenik meg. A fenti szám is így állt elő. A művelet eredménye becsúszott 0 alá - hogy miért, arról elképzelésem sincs... -, de mivel a negatív értéket nem értelmezi, ezért egy nagyon nagy pozitív szám jelent meg. Tkp. mondhatjuk, hogy csak megjelenítési hiba.)
     
    Sali~*.*, -ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. ebencsi

    ebencsi Haladó

    Szia:) Az üvegházban nem fogadja el a hüllők jelvényt, pedig van belőle. Meg tudnátok nézni, mi a probléma?
    Előre is köszönöm.
     
  17. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Alaposan átolvastad az eventismertetőt?
    Minden fontos információt tartalmazza.

    Üvegház


    [​IMG]

    Ezen a térképen a bal alsó sarokból indulunk, de a 15-ös mezőt csak akkor tudjuk kiváltani, ha az előző szinten kiváltottuk a 2-es mezőt, vagyis az átjárót az üvegházba. Itt kiemelendő a 19-es mező, amely egy harmadik Nárcisz virágot adó mező. Ezenkívül fontos még az 1-es mező, ahonnan szintén átjuthatunk a harmadik szintre (kincseskamra).

    Ezen a térképen szükség lehet az alábbiakra a mezők kiváltásához:
    • Hüllők jelvény
    • Ízeltlábúak jelvény

    Ha ezekután sem boldogulsz, akkor szükség lesz a farmos adataidra, hogy eltudjuk végezni a szükséges ellenőrzést.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Enikő65

    Enikő65 Haladó


    Én is így jártam mire rá jöttem hogy ízeltlábúk jelvényt kell beadni !!
     
  19. egresinebobe1

    egresinebobe1 Kivételes tehetség

    Sziasztok. A paszulyon nem jelenik meg semmi sem. Mi van már megint a játékkal. Nem működik semmi!!!!
     
  20. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Jelenleg nincs semmi baj a játékkal, megfelelően működik.
    Mivel játszol? Klies vagy webes böngésző?
    Ha klienssel akkor töröld a gépedről és töltsd le újra.
    És elég ha egy helyen jelzed a problémádat.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.