Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  2. DTM11

    DTM11 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Abban kérném a segítségeteket, hogy érdemes e kiváltanom a kompenzáció részeként megjelenő Gyopáros ajánlatokat a Farmárudábol ha még nincs kiváltva a Gyopárom? Elraktározódik vagy elveszik?
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elraktározódik. Azt Neked kell eldönteni, hogy megéri-e kiváltani, ebben nem tudunk tanácsot adni, hisz nem tudhatjuk, mi a későbbi terved Gyopáros vonalon. :)
     
    DTM11 kedveli ezt.
  4. soresne

    soresne Fórumgróf

    Az eventes terűletre nem tudok kirakni 3 nagy kockát,csak a munkások fúrnak ezerrel.Sőt a 2x1 kocka helye nem jelenik meg
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, tud a Központ az időközben felmerült problémáról (eventes terület felosztása). Dolgoznak rajta, türelmedet kérjük!
     
  6. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! Kiváltottam a Baha-múzeum szobrot, de nem találom, hogy hol van.
     
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A bahán kerested a menüben?
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Megtaláltam. A gazdakörben meg kell csinálni előbb a feladatokat

    Sziasztok! Megcsináltam a múzeum feladatokat, de így sem találom a területet. Tud valaki segíteni?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.11.23
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Múzeum egy dekor. Úgy kell kitenned, mint egy dekor elemet. Menj a Bahára valamelyik területre, és a Váza ikon alatt megtalálod.
     
    -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  10. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Kösz szépen. Én területre gondoltam.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Sziasztok! Most arattam eventnövényt... 150 1 X 1 -es terüéletről, / hasznáélva a + 1 -es
    termésbónuszt / 276 db növényem lett csak...
    Ez meg hogy lehet?? 150 db-t visszaültettem... az akkor 426 és nem 450
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.23
  12. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Valami gubanc van az eventes területen. A munkagép 150 területet mutat, de csak 128 fér el... Vagyis csak 256 növényt arattál.
     
    -ágianyu33- és nyific kedveli ezt.
  13. nyific

    nyific Fórum elő legendája


    Szia Toma! Köszi.. miért is gondoltam, hogynincs általánosan hiba... és hogy csak nálam
    van gubanc....
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    valóban volt egy ilyen hiba a játékban, de szerencsére már javításra került. Most már az építőmunkás is azt mutatja, ami a ténylegesen elhelyezhető terület.
    upload_2023-11-16_22-34-3.png
    A hibáért elnézést kérünk, az ültetéskor levont magok a ténylegesen elvetett magok alapján történt, s az alapján történt az aratás is.
    Megértéseteket köszönjük!
     
    -BombadilToma- és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Modi!
    Miután néhány éve mindennap belépek a Farmra az előbb meglepve tapasztaltam, hogy ott a vörös felkiáltójel a baloldalon.
    Elfelejtettem volna ma belépni? No akkor katt..
    És az alábbi képpel szembesültem:
    [​IMG]

    Holott ma itt tartok:

    [​IMG]
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azonosító adatok nélkül sajnos nem tudok segíteni. Ha egy frissítést követően is problémát tapasztalsz, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t. Lehet egy pillanatnyi hálózati leszakadás, vagy túl gyorsan léptél be Rackóhoz, s nem tudta betölteni még az adatokat a program (ezért nem látszanak az ajándékok sem a felső képen).
     
    Koppi kedveli ezt.
  17. ljanika6

    ljanika6 Aktív író

    Sziasztok!
    Tegnap átvettem a kompenzációs csomagot a hírek felületén, de nem kaptam meg a "nagyobb hozam minden event területen +1 48 órán át" jutalmamat. Utána tudnátok nézni mi történt? Előre is köszönöm.
    Gazda: ljanika6
    ID: 10536342
     
  18. DTM11

    DTM11 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a válaszod!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A kompenzációs csomagban lévő bónusz csak az eventes területen ad +1 eventnövényt.
     
    ljanika6 kedveli ezt.
  20. pantheras

    pantheras Utánpótlás-írogató

    Szia! Kaptunk egy csomagot amiből ma szerettem volna kitenni a piccoló ládát és a virágfestést. Sehol nem találom pedig tegnap kiváltottam. Segítségedet kösznöm! pantheras ID 52172082
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.