Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a "Piccoló" ládát az Esőerdőbe helyezted ki, 2023-11-16 18:45:41-kor, ott vár Rád, hogy learasd.
    A Virágfestés (+) dekort pedig a Házi kedvenc futtatóba helyezted ki, 2023-11-16 18:46:22-kor.

    A képek Nálad készültek:
    upload_2023-11-17_9-7-21.png
    upload_2023-11-17_9-7-57.png
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  2. cirmi54

    cirmi54 Fórum nagymestere

    Szia!
    Nem találom sehol a retro pizzasütőt.
    Talán nekem nincs is meg? Légyszi segíts megtudni!
    Előre is köszönöm: cirmi54
    ID 13455264
     
  3. Kulákbogi

    Kulákbogi Junior szaki

    Tiszteletem!
    Több órája keresem már a pihenős szuvenírt, de nem találom. Lehet, nem is szereztem meg. Kulákbogi ID: 15019016
    Köszönöm a segítséget! Bogi
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Világítótorony területen keresd, már felfejlesztett állapotban beraktad az egyik Múzeumba. Modern pizzasütő néven keresd.
    upload_2023-11-17_11-7-11.png
     
    cirmi54 kedveli ezt.
  5. ljanika6

    ljanika6 Aktív író

    Köszönöm szépen a segítséget. Megtaláltam most már. Az eventes területen nem néztem meg eddig csak a megszokott helyen kerestem. Köszönöm mégegyszer.
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  6. pantheras

    pantheras Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen a segítséged!!!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Kiváltottam a babamúzeumot banánért! Nem találtam sehol? Csak most nézem hogy farmarany ellenében tudom csak kirakni a területre?
     
  8. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Szia! Nem találom a kompenzációs csomag tartalmát sem a ládák között sem a kamrában. Hol kell megnézni? ID 45627748
     
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

  10. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Kedves Ninett! A problémám nem ez, hanem nem írta jóvá sehova, ezt nem látom és nem tudom felhasználni. Köszönöm, hogy próbáltál segíteni!
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Pontosan mit nem találsz?
     
    Sali~*.* és Ninett79 kedveli ezt.
  12. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Szia Toma! Sajnos az egész csomag tartalma nem került a farmomra! Nem értem miért.
     
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Honnan tudod? Nem nőtt a szupertrágya? Nincs meg a Piccolo? Nem működnek a munkások? Nem él a +1 bónusz az eventes területen? Ha egyik sem, akkor nem vetted át. Pörgesd végig újra a Hírek menüt, és keresd meg. Ha nincs meg, majd egy modi megnézi Neked.
     
    Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. times84

    times84 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    A csomag átvételekor nagyot néztem, mert a megjelenő kis képen a +1-es bónusz csak 3 órás nem 24...én értettem félre valamit?

    Előre is köszi a választ :)
     
  15. Nyucsi

    Nyucsi Utánpótlás-írogató

    Kedves Toma! Köszönöm szépen a tanácsodat, megtaláltam a hírek között. Nem egészen értem hogyan került vissza. A lényeg, hogy megvan. Szép hétvégét kívánok!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  16. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere


    Szia!

    A Kompenzációs csomag két részből áll.
    Az első - nagy csomag - átvételének ellenőrzése, vagy azonnali átvételének legegyszerűbb módja, ha a felhők között megkeresed a "A farmereink nagyszerűek" felhősort. Valahol az elején lesz, de a a keresőbe (aratótraktor mellett) írva hamar megtalálható.

    Ha rá tudsz tenni dekorokat, akkor már átvetted a csomagot. Ha eddig nem vetted át a csomagot, akkor azonnal át is veszed a felhőre kattintással.

    A kis csomag csak 3 órás +1 növényt és szintén 3 órás farmmunkásokat tartalmaz.

    Lehet, hogy a kis csomag átvételre került, de nagy csomag még nem, ezért van csak 3 órás növény és munkás bónusz.

    Itt találod a 2. kompenzációs csomag leírását.

    Üdv: Nami.
     
    aida2330 és times84 kedveli ezt.
  17. apcimama

    apcimama Junior szaki

    Kedves Toma! Én megkaptam a kompenzációs csomagot,de a felhőre nem tudom kirakni a 2x2 es dekort.
    apcimama ID19081940 Köszönöm
     
  18. api55

    api55 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok ,tud valaki segíteni abban hogy a napraforgó domb hol van ,és hogy tudom megcsinálni? köszönöm
     
    Namiamano kedveli ezt.
  19. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    A napraforgó domb leírását ENNEK a hozzászólásnak a végén találod.

    Üdv: Nami.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A felhőre bármilyen 2x2-es dekort kitehetsz. Ha nem rendelkezel olyan dekorral, ami felhőre tehető, akkor CSP-ért vásárolj a gazdaboltban Békés izlandi vulkánt vagy Nagy házőrzőt.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.