Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm a visszajelzést, örülök, h megoldódott a probléma.
    További jó játékot!
     
  2. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    Bocsi!
    evve00 ID: 3415300

    koszonom
     
  3. _livia70_

    _livia70_ Fórumlakó

    _livia70_ ID:14472888 a fagyoskodó juhok nevü dekort keresem köszönöm
     
    SparrowC kedveli ezt.
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves evve00!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Fagyoskodó juhok dekort a Hajótőrés felhősoron találod, holnap korán reggel fog lejárni, utána tudod leszedni róla.
    A Boing, boing, jaj! dekort az Aranyszéf felhősoron találod meg, holnap 10 óra magasságában érik be, akkor tudod levenni róla.
    A Ritmus és tánc dekort a Tengerparti nyaralás felhősoron találod meg, február 1-jén 9 óra magasságában tudod majd leszedni.
    Az Icipici kincs dekort szintén felhőre raktad, ezt a Rémnaptár felhősoron keresd, holnap reggel 8 óra magasságában tudod levenni.

    Valamint egy jó tanács: Ha van rá lehetőséged, akkor az idei dekorokat egy területre helyezd ki, (sokan a Világítótorony területen gyűjtik), ahogy azt a dekorok ismertetőiben is kérjük. Neked is egyszerűbb egy területről leszedni, s rögtön felrakni, mint a felhők érési idejét figyelgetni.
     
    Dolphin, evve00 és Sali~*.* kedveli ezt.
  5. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves _livia70_!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Fagyoskodó juhok dekort a Kung-fu tigris 2 felhősoron fogod megtalálni, innen pénteken délután 2 óra után tudod levenni.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  6. evve00

    evve00 Utánpótlás-írogató

    KOSZONOM!!!!
     
    SparrowC kedveli ezt.
  7. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszönöm szépen. Valahonnan utólag meg tudom ezeket szerezni?
     
  8. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A szezon szuveníreket sem cserélni, sem megvásárolni nem lehet, kizárólag az adott szezon 39. szintjéig eljutással lehet őket megszerezni.
    Megértésedet köszönjük!
     
  9. csücsöri

    csücsöri Utánpótlás-írogató

    Segítséget szeretnék kérni! A "Születésnap 2024 felhősor 1"-ről hiányzik a "Fagyoskodó juhok" elem. A "Születésnap 2024 felhősor 2"-ről
    pedig a "Luxuskert" és a "Lufipukkasztó" elem. Sajnos nem találom őket. csücsöri ID 2127272.
     
  10. gődények

    gődények Törekvő

    Sziasztok! Segítséget szeretnék majd kérni, ha újra indul a játék. Nekem sikerült kirakni a puzzle képeket.
    A baloldali sávban azonban - a jutalomsávban - ott maradt még kettő doboz, amelyet nem tudom hogyan lehet, majd megcsinálni.
    Ehhez kérnék segítséget, hogy a játékot be tudjam fejezni majd.
    köszönöm szépen gődények ID: 12480772
     
  11. FREYA1.

    FREYA1. Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Nekem hiányzik az 1.szülinapifelhősorból 1 dekor-FAGYOSKODÓ JUHOK.Úgy emlékszem mindent megcsináltam,kirakva sem találom sehol.Esetleg ha tudnátok segíteni meglesni.
    ID24006467
    Köszi
     
  12. zsütter

    zsütter Aktív író

    Szia gődények!

    Amint kirakod az összes puzzle-t, abban az esetben az összes "dobozt" meg fogod kapni.
     
  13. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusztok!
    Két farmom van, és mind a kettőnél, a Híreknél, az Eseményeknél (legfelső sornál), van egy felkiáltójel. Már végig néztem, hogy mit hagytam ki, mit jelez, de nem találok semmit amit kihagytam volna. Ilyent még nem csinált, és kíváncsi vagyok mit nem vettem észre.
    vénsárkány48 ID: 25432220
    csi48 ID: 9103163
    Köszönöm, ha megnézitek! Jó éjszakát, szép álmokat kívánok!
     
  14. BÚÉK2011

    BÚÉK2011 Fórummogul

    Szia!
    Születésnapi kalendáriumnál nézd meg leszedtél-e mindent, oldalt a muffinokat is!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  15. csi48

    csi48 Fórummogul

    Köszönöm szépen! Igazad van, mert a muffint csak dekornak néztem >:(. Jellemző rám sajnos, hogy azt nem veszem észre, ami kiszúrja a szememet :(.Köszönöm a segítséget, és a türelmedet! Jó pihenést!
     
  16. _livia70_

    _livia70_ Fórumlakó

    köszönöm
     
    Dolphin kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján
    - a Fagyoskodó juhok dekort az Északi-sarki kaland felhősor 1-en találod meg, holnap reggel fél 8 magasságában fogod tudni innen levenni
    - a Luxuskert dekort a Művészkert felhősor 2 felhőről tudod levenni, ez holnap kora reggel fog beérni
    - a Lufipukkasztó dekort pedig a Nyári játékok felhősoron rejtőzködik, ez a felhő is holnap reggel fog beérni.
    A felhőket a paszulyon úgy találod meg legkönnyebben, ha a nevüket el kezded begépelni a keresőbe.

    Egy ötlet: az idei évi Rackó ajándékokat gyűjtsd egy területen, ahogy azt az Ismertetőben is javasoljuk minden hónapban, mert onnan egyszerűbb a leszedés és felhőkre pakolás, én már ki is raktam a Sárpocsolyát a "gyűjtőhelyre" :)
    További jó játékot!
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  18. deby76

    deby76 Járnitanuló

    Jó napot kívánok.
    Megcsináltam az Északi-sarki kalandot végig de a dekorokat a felhőre a mai napig nem kaptam meg.Pedig minden dobozt kinyitottam.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha hozol Farm nevet és Farm ID-t, akkor szívesen segítek a keresésben.
    Jó lenne, ha a hiányzó dekorok nevét is megadnád, mert úgy gyorsabban tudok segíteni.
    Általánosságban egyre felhívom a figyelmedet, amire Kollégám az event ismertetőben is felhívta a figyelmeteket: a (+)-os dekorok nem tehetőek ki felhőre (így ha a felhőről keresed a dobozban, nem fogod megtalálni), ezeket előbb ki kell tenni területre, le kell aratni a pluszos jutalmakat róluk, majd a törlést követően már fel tudod tenni őket a felhőre.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Északi-sarki-kaland.24333/#post-1362205
    De ahogy írtam, ha hozod az adatokat, segítek a keresésben!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  20. csücsöri

    csücsöri Utánpótlás-írogató

    Nagyon köszönöm a segítséget!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.