Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Kőfaragó!

    Kollégám ellenőrzése alapján az Erdei tisztáson találod a Fagyoskodó juhokat, a terület közepe körül.
     
  2. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves hzsoka!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Tavaszi sürgölődés, a Pillangóstílus, a Papírrepcsik és a Mélyhűtött barik dekorok nincsenek a birtokodban. Ezek a 2021-es Rackó dekorok voltak, itt tudsz róluk bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/napi-belépési-bónusz-azaz-rackó-költözik.14332/#post-1154428

    Az Őszi piknik dekort a Kincses szigeten keresd a jobb felső sarokban.
    A Félcsőmutatvány dekort a Világítótorony területén találod a bal felső részen.
     
  3. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves .jázminkaa.!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Labdatrükk dekort a Kincses szigetre tetted ki. Jobb oldalon lent keresgélj.
     
    farmeres53 kedveli ezt.
  4. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves szabokukac!

    Kollégám ellenőrzése alapján a Labdatrükk dekort nem szerezted meg, 2023. szeptemberben volt Rackó ajándéka, itt tudsz olvasni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-szeptember.23954/#post-1342041

    A Nem elszállni dekor sincs a birtokodban, ez a 2023. októberi Rackó ajándéka volt, itt tudsz tájékozódni róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2023-október.24034/
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. szabokukac

    szabokukac Fórumlakó

    Köszönöm a Te és a Kollégád után járását!
     
    Dolphin és SparrowC kedveli ezt.
  6. hzsoka

    hzsoka Járnitanuló

    Köszönöm szépen.
     
    SparrowC és Dolphin kedveli ezt.
  7. mrsdomino

    mrsdomino Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, nem tudom már megint mi van a játékkal. Kiraktam az egyik képet, nem adta meg a jutalmat, nem tudtam tovább menni, frissítettem, frissítettem, de a birkák csak tolják a talicskát 45 %-ra tölt be :(
     
  8. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    Valahogy nem igazán működik a játék,így nem csalódtunk :( jelezni szeretném,hogy a 3. három h-s gépet kellett aktiválnom 19.40-kor.nem kezdtem az eventet csak fél 3 körül.De ha 14-től számolom,akkor is 20 h-kor járt volna le a második.De már a 3.-at indítottam.Itt azért megvagyok rövidítve.Más nem tapasztalt ilyesmit? ID:8329699
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.24
  9. Swartsch

    Swartsch Fórumprofi

    Sziasztok! :)
    A szentjánosbogár fesztivál eventből 2 Piccolo ládát kaptam, amiket már ki is bontottam.
    Azt szeretném kérdezni h nem csak 1 Piccolo jár az event alatt? :)
    Esetleg jó kislány voltam és azért kaptam kettőt!? xD
    Viccet félre téve, megtennétek, h megnézitek? Nem szeretnék jogtalanul jutni semmihez!
    Farmnév: Swartsch
    ID:57393822
    Köszönöm szépen!


    UI: Megtaláltam az okát! :) A második Piccolot a szezonból kaptam, mert elértem az event alatt kapott szezonpontokkal a 38. szintet. :)
    Bocsánat! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.2.24
    Kuzdern, aida2330, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  10. -menthol-

    -menthol- Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Kiraktam a bal felső sarokban lévő képet,de nem adta meg a jutalmat,sőt azt jelzi mintha meg sem csináltam volna.

    Kérlek nézzétek meg mi a probléma! Köszönöm!

    Farmnév: -menthol- ID:2868729
     
  11. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves fraudragon!

    Kérlek írd le még egyszer pontosan, hogy mikor hány db hány órás Farmunkás kupont aktiváltál és mikor tapasztaltad, hogy nem aktív a kuponod.

    Köszönöm előre is!
     
  12. fraudragon

    fraudragon Fórum hercege

    De hiszen írtam.19.40-kor aktiváltam a 3. három órást.Az elsőt az event indulásánál,kb 14h 15-kor.A másodikat meg amikor észrevettem,hogy nem aktív az első. ( könnyű észrevenni ).De hiszen Ti megtudjátok nézni percre pontosan,mindent.Tehát összesen 3 db 3 h-ás gépet aktiváltam.

    Végűl is vannak gép bónuszaim bőven,csak érdekes.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.2.24
    SparrowC kedveli ezt.
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves -menthol-!

    Kollégám ellenőrzése alapján a bal felső kép kirakása folyamatban van nálad.
    A képhez szükséges puzzle darabokat lehívtad és elkezdted kirakni a képet (a kép nálad készült):
    upload_2024-2-1_23-9-38.png

    Valószínűleg közben leszakadtál a szerverről valamilyen probléma miatt, így ha végeztél is a képpel az nem jutott el a szerverig. A puzzle darabok jelenleg is ott vannak a jobb oldali tárolóban, így a képet ismét ki tudod rakni.

    Köszönjük a megértésed!
     
  14. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves fraudragon!

    Kollégám ellenőrzése alapján ezeket a kuponokat használtad fel a délután során:

    2024-02-01 14:33:44-kor 1 db 1 órás Farmmunkás kupont
    2024-02-01 16:06:00-kor 1 db 3 órás Farmmunkás kupont
    2024-02-01 19:39:01-kor szintén 1 db 3 órás Farmmunkás kupont

    Tehát a Munkásaid 2024-02-01 22:39:01-kor jártak le.
     
  15. piros53

    piros53 Törzsjátékos

    sziasztok
    kérlek segitsetek
    több alakzatot is kiraktam már mégis azt irja ki hogy a lejátszott játékok száma 0
    aranyhal2012
    id:1567580
    előre is köszönöm
     
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Amikor kiraksz egy alakzatot, jobbra lenn van a beváltás gomb, arra katt, mielőtt másikat elkezdesz.
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a lámpások meggyújtása és az alakzatok kirakása két dolog.
    Itt írtam egy kis segédletet az eventhez, kérlek, olvasd el és nézd újra az event ismertetőt is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogár-fesztivál-2024-február-eventcsevegő.24512/page-5#post-1371263

    Ellenőrzésem alapján eddig meggyújtottál 13 lámpást, így 6 alakzaton van pipa, ezek közül kell egyet választanod (pirossal jelölve) - én most az utolsóra kattintottam, így megjelent, hogy azért az alakzatért mi az ajándék.
    Bármelyik másikat is választhatod, az ajándék alatt megjelenik a Beváltás gomb, ezt ha megnyomod, akkor van "kész" az alakzat, megkapod az ajándékot és az összes lámpás kialszik, az alakzat elsötétül, jön a következő kör.
    Fontos!: 1 alakzathoz nem kell mind a 16 lámpást meggyújtani, minden alakzatban látszik, hogy melyek a "kötelező" lámpások (van amelyikhez elég 4, valamelyikhez akár 12 is kell); minden alakzat megoldásánál meggyújthatunk plusz lámpásokat, ha azok számunka kedvező ajándékot adnak, de ez csak egy lehetőség.
    upload_2024-2-2_7-5-17.png

    Sok sikert az eventhez!
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.